موبايل!

ALPAY

کاربر سایت
Feb 11, 2010
16
دوست عزیز من با توجه به راهنمایی های شما و اینکه هر سه گوشی روازنزدیک دیدم ازهمون موتورلا بیشتر راضی شدم راستش کوشی بدای سامسونگ چندان قابل تعریف نبود می مونه سامسونگ چت و موتورلا که به نظرمن موتورلا با توجه به این که دو سیمکارته بود قیمتش هم خوب بود وخوشگلتر هم بود مرسی از کمکتون;;)

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
دوستان میشه لطفا یه برنامه معرفی کنید برای آندروید( گالاکسی اس ) که با فیلم زیرنویس فارسی رو بخونه ترجیحا SRT ...
ممنون

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
دوستان میشه لطفا یه برنامه معرفی کنید برای آندروید( گالاکسی اس ) که با فیلم زیرنویس فارسی رو بخونه ترجیحا SRT ...
ممنون
سلام دوست عزیز,
کاری که خودم کردم رو به شما پیشنهاد میدم,
از یکی از لینکهای زیر , برنامه رو دریافت کن و سپس کارهایی که میگم انجام بده,

فایل مورد نظر رو با زیر نویس srt در یک پوشه کپی کرده(مثلا عنوان فیلم x است و در پوشه ای در کنار زیر نویسش کپی شده)حال برنامه را باز کرده سپس روی گزینه add file کلیک نموده از آنجا آدرس فیلم x را بدهید,بعد از آن از منوی سمت چپ نرم افزار از apple family آیفون رو انتخاب نموده و از قسمت hd file video نوع mp4 HD را انتخاب کنید و اگر فایلتون hd نیست , common video و بالاخره mp4 رو انتخاب کنید.

درسته که آیفون رو انتخاب کردید اما امروزه اکثر گوشی ها پسوند mp4 رو میخونند و تقریبا یک فرمت یونیورسال محسوب میشه,
علی ای حال خودم اینکارو کردم و بهترین کیفیت رو به همراه بهترین کیفیت زیرنویس برام به ارمغان آورد,حتی زیر نویس در فیلم کانورت شده دچار افت کیفیت نشد,

http://uploading.com/files/dbef92ef/Portable_WinAVI_All-In-One_Converter_1.2.1.3985.rar

http://www.fileserve.com/file/mSrnvfK

http://freakshare.com/files/8omms56m/Portable_WinAVI_All-In-One_Converter_1.2.1.3985.rar.html

نمونه ای از میوزیک ویدئو تبدیل شده که اسکرین شات آنرا در گوشی موبایل میبینید.

• Like
Reactions: .:Metallica:.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
سلام دوست عزیز,
کاری که خودم کردم رو به شما پیشنهاد میدم,
از یکی از لینکهای زیر , برنامه رو دریافت کن و سپس کارهایی که میگم انجام بده,

فایل مورد نظر رو با زیر نویس srt در یک پوشه کپی کرده(مثلا عنوان فیلم x است و در پوشه ای در کنار زیر نویسش کپی شده)حال برنامه را باز کرده سپس روی گزینه add file کلیک نموده از آنجا آدرس فیلم x را بدهید,بعد از آن از منوی سمت چپ نرم افزار از apple family آیفون رو انتخاب نموده و از قسمت hd file video نوع mp4 HD را انتخاب کنید و اگر فایلتون hd نیست , common video و بالاخره mp4 رو انتخاب کنید.

درسته که آیفون رو انتخاب کردید اما امروزه اکثر گوشی ها پسوند mp4 رو میخونند و تقریبا یک فرمت یونیورسال محسوب میشه,
علی ای حال خودم اینکارو کردم و بهترین کیفیت رو به همراه بهترین کیفیت زیرنویس برام به ارمغان آورد,حتی زیر نویس در فیلم کانورت شده دچار افت کیفیت نشد,

http://uploading.com/files/dbef92ef/Portable_WinAVI_All-In-One_Converter_1.2.1.3985.rar

http://www.fileserve.com/file/mSrnvfK

http://freakshare.com/files/8omms56m/Portable_WinAVI_All-In-One_Converter_1.2.1.3985.rar.html

نمونه ای از میوزیک ویدئو تبدیل شده که اسکرین شات آنرا در گوشی موبایل میبینید.
بعد از این راه میشه زیرنویس فارسی رو هم پخش کرد؟

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
این HTC Inspire 4G نوشته های فارسی وب رو یکجوری نشون میده.

حروف فارسی پشت سر هم هستند ولی هر کدوم به صورت جدا مثلاً اینجوری

ب ا ز ی س ن ت ر ...

بدون فاصله البته.
نمیخوام الان رام فارسی بریزم. فعلاً فقط دنبال یک راه در رو هستم :D

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
این HTC Inspire 4G نوشته های فارسی وب رو یکجوری نشون میده.

حروف فارسی پشت سر هم هستند ولی هر کدوم به صورت جدا مثلاً اینجوری

ب ا ز ی س ن ت ر ...

بدون فاصله البته.
نمیخوام الان رام فارسی بریزم. فعلاً فقط دنبال یک راه در رو هستم :D
سلام.
inspire اومده ایران یا از اون ور آوردن.؟؟
من تو مشخصاتش gsm رو ندیدم,کار میکنه؟؟ یعنی 4g باشه دیگه ربطی به پشتیبانی کردن gsm نداره؟

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام.
inspire اومده ایران یا از اون ور آوردن.؟؟
من تو مشخصاتش gsm رو ندیدم,کار میکنه؟؟ یعنی 4g باشه دیگه ربطی به پشتیبانی کردن gsm نداره؟

AT&T شبکه اش GSM ـه.
توی ایران که نیومده هنوز فکر کنم؛ 13 فوریه ریلیز شده.

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
سلام دوستان
نمیدونم اینجا جاش هست که این سوالو بپرسم یا نه؟
من وقتی گوشیمو (sony erricson Aino)به پی سی کانکت میکنم عکس های گوشیم باز نمیشه! بعد از چند مین my computer ارور میده! این در صورتیه که همون عکس هارو با یه گوشیه دیگه که کانکت کردم ، اجرا شد!

ممنون میشم بگید اشکال از کجاست...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
یه سوال در مورد شارژ شگفت انگیز ایرانسل داشتم، وقتی شما مثلا هزارتومن شارژ شگفت انگیز داشته باشی و مثلا پنج هزار تومن شارژ معمولی
1- وقتی به یکی پیامک یا زنگ بزنی، اول از اون شگفت انگیزه کم میشه؟
2- شارژ شگفت انگیز فقط ماله ایرانسل به ایرانسل ـه؟

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
سلام دوستان .
یه گوشی آندرویدی میخواستم که باهاش بازی کنم.
به نظرتون خوبهHTC Desire؟
من یه جا خوندم میگفت رام یا رمش واسه بازی ها پایینه (120مگ)
راس گفته؟
ممنون که پست مارو خوندید:d;)

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
سلام دوستان .
راس گفته؟
من دارم. تا الان که هر چی ریختم بازی ها رو اجرا کرده به جز یکی .البته اندروید برا من برای desire hd هست.2.2 . اگر منظورت رام هست که 512 هست. میزان رم هم .576 .داخلیش کم بود برای نصب برنامه و بازی که اونم درست شد با پارتیشن بندی . فقط الان که گوشی های جدید که بعدش معرفی شده یا داره میاد قوی تره. desire hd , HTC Sensation , Incredible S ,... . الانم که فکر کنم cpu های 2 هسته داره رو گوشی ها میاد. یه چند وقت دیگه هم iphone 5 میاد.
چقدر میخوای پول بدی؟

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان .
راس گفته؟

به نظر من اگر می خوای پول بدی پای گوشی آندرویدی در حال حاضر گزینه مناسب Samsung Nexus S هست که گوشی خودِ گوگل به حساب میاد و آپدیت های آندروید اول برای اون عرضه میشه...کافیه یه مقدار بیشتر پول بذاری
اما اگر می خوای صبر کن دو هسته ای ها وارد بازار بشن ...

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام دوستان .
راس گفته؟
اگه فقط برای بازی می خوای ، بهتره که iPhone یا iPod تهیه کنی.
ولی اگه حتما می خوای آندروئید باشه ، عاقلانه ترین کار این هست که یه گوشی دوهسته ای بخری
(Samsung Galaxy S II/Lg Optimus/Motorola Atrix و ... )

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سلام
دوستان من بعد از حدود 4 سال میخوام گوشیمو عوض کنم و واقعا تو این 4 سال اصلا پیگیر اخبار گوشی و اینا نبودم و اصلا از مدل ها و برندهای جدید اطلاعی ندارم. خواستم چند تا گوشی به من معرفی کنید که من از بین اونا تحقیق کنم و انتخب کنم.
برام یه صفحه نمایش خوب و نسبتا بزرگ که باهاش بتونم pdf بخونم و وب گردی کنم، از همه چیز مهمتره. بعدش دوربینش ، بعد امکانات سرگرمی مثلا موسیقی و بازی و ... .
هیچ عِرقی هم به هیچ برند و سیستم عامل خاصی ندارم. میخوام یه گوشی بگیرم که مثل این N82 برام حداقل 3-4 سال کار کنه. پس استحکامش هم مهم میشه.
قیمتش هم دیگه از 600 - 650 بیشتر نشه دیگه. فکر کنم بیشتر از این نمی ارزه بدم به گوشی.
پیشاپیش ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر