معرفی و آموزش برنامه ها psp

erfanbh222

کاربر سایت
Oct 17, 2009
3
سلام من psp 3004 دارم یه برنامه برای کنترل وسایل برقی می خواستم :love:
ممنون
خودم فهمیدم که فقط 1000 اینفرارد داره ولی نمی تونم پست رو پاک کنم شرمنده

آخرین ویرایش:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام دوستان
من یک psp 2000گرفتم البته چون روی جعبش زده بود 2004 فکر میکنم 2000 هستش آیا درسته یا نه ؟
ورژنش هم الان 5.3mhu هستش میشهآخرین ورژن لودر بازیهای سگا رو محبت کنید.
ازتون خاهش میکنم.

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
درخواست 2 برنامه
دوستان من درخواست 2 تا برنامه دارم
1 - برنامه تبدیل بازیهای PS2 به PSP
2 - شبیه ساز دریمکست برای PSP
هر 2 برنامه ای که ذکر کردم وجود خارجی دارن میتونید در ویدئو های زیر مشاهده کنید

http://www.youtube.com/watch?v=eQOdC1ejti4

http://www.youtube.com/watch?v=GOrDuihAazI

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
نه دوستان برنامه ps2 برای psp وجود داره.اما فقط رو چند بازی قابل اجراست و همچنین cpu رو از 333 به 666 اورکلاک میکنه و همون طور که دوستمون گفت هیچ کدوم از برنامه هاش غیر از 2 تاش رایگان نیست.به 4 برنامه نیاز داریم که فقط 2 تاش رایگانه.من حد اقل با یکی از دوستان یه 5 ماهی دنبالش بودیم=((

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
L0lp0rtail 1.5

L0lp0rtail 1.5

ou8peb5eqev531k5980l.png

b8r9cpxo0v5auhwkkz4l.png

Download

بعد از دانلود دو پوشه را در قسمت Ms0:/PSP كپي كنيد و در قسمت Network>Internet Radio برنامه را باز كنيد

در ضمن يك جور بوك ماركه

• Like
Reactions: voyage

hit_me_baby

کاربر سایت
Aug 14, 2011
12
نام
آرش
سلام، شما گفتین نرم افزار file assistant رو باید توی games بریزین من نمی دونم games کجای پی اس پی؛ من این نرم افزار رو توی PSP/GAME ریختم ولی اجرا نمی شه می نویسه The game could not be started.(80020148 حالا باید چی کار کنم؟

---------- نوشته در 08:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:10 PM ارسال شده بود ----------

جدیداً وقتی selectرو میزنم vhs menu نمیاد؛ چند روز قبل یک کمی recovery menu رو دستکاری کردم دیگه vhs menu , recovery menu نمیاد چی کار کنم؟(پی اس پی من مدل 3000)

---------- نوشته در 08:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:17 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید اشتباه شد فکر کنم VSH MENU درست باشه.

---------- نوشته در 08:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:20 PM ارسال شده بود ----------

جدیداً وقتی SELECT رو میزنم VSH MENU و RECOVERY MENU نمیاد؛ چند روز قبل RECOVERY MENU رو دستکاری کردم فکر کنم به خاطر اون باشه اگه می شه کمکم کنید.

---------- نوشته در 08:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:26 PM ارسال شده بود ----------

نرم افزار PROTECT ME توی پی اس پی من درست کار نمی کنه فقط وقتی از بازی می خوام خارج بشم باید پسورد وارد کنم در ضمن وقتی دکمه ی POWER رو نگه میدارم PSP کاملاً خاموش نمیشه فقط میره رو استند بای؛ من چند جایی خوندم که برای اینکه بخواهیم بریم تو RECOVERY MENU باید دکمه ی POWER رو نگه دارید تا PSP کاملاً خاموش بشه بعد R رو نگه دارین و PSP رو روشن کنید تا RECOVERY MENU بیاد ولی برای من نمیاد فقط وقتی PSP کپی خور نیست وقتی دکمه ی POWER رو نگه میدارم PSP کامل خاموش می شه که اون موقع RECOVERY MENU نمیاد، باید چی کار کنم؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام، شما گفتین نرم افزار file assistant رو باید توی games بریزین من نمی دونم games کجای پی اس پی؛ من این نرم افزار رو توی PSP/GAME ریختم ولی اجرا نمی شه می نویسه The game could not be started.(80020148 حالا باید چی کار کنم؟

جدیداً وقتی selectرو میزنم vhs menu نمیاد؛ چند روز قبل یک کمی recovery menu رو دستکاری کردم دیگه vhs menu , recovery menu نمیاد چی کار کنم؟(پی اس پی من مدل 3000)

جدیداً وقتی SELECT رو میزنم VSH MENU و RECOVERY MENU نمیاد؛ چند روز قبل RECOVERY MENU رو دستکاری کردم فکر کنم به خاطر اون باشه اگه می شه کمکم کنید.

نرم افزار PROTECT ME توی پی اس پی من درست کار نمی کنه فقط وقتی از بازی می خوام خارج بشم باید پسورد وارد کنم در ضمن وقتی دکمه ی POWER رو نگه میدارم PSP کاملاً خاموش نمیشه فقط میره رو استند بای؛ من چند جایی خوندم که برای اینکه بخواهیم بریم تو RECOVERY MENU باید دکمه ی POWER رو نگه دارید تا PSP کاملاً خاموش بشه بعد R رو نگه دارین و PSP رو روشن کنید تا RECOVERY MENU بیاد ولی برای من نمیاد فقط وقتی PSP کپی خور نیست وقتی دکمه ی POWER رو نگه میدارم PSP کامل خاموش می شه که اون موقع RECOVERY MENU نمیاد، باید چی کار کنم؟

احتمالا شما USE VSH Menu رو غير فعال كردين بايد يه برنامه گير بياريد كه ريكاوري منو باشه مثل Recovery Flasher يا امثال اين كه بتونيد دوباره VSH Menu رو فعال كنيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر