کمک در بازی Red Dead Redemption -- Undead Nightmare

mohammad2200

کاربر سایت
Feb 23, 2017
1
فکر کنم باید از دو یا سه نوع گل 5 یا6 تا جمع کنی برای اینکار استارت بزن بعد گزینه Journal انتخاب کن اونجا بگردی اسم گل گفته فکر کنم اون گلها رو میتونی اینجا ها پیدا کنی .1-اطراف Armadilo
2-tall tree
3-great plan
سلام من این کارو انجام دادم ولی باز هم چیزی نیاورد لطفا راهنمایی کنید

rez1992

کاربر سایت
Jul 10, 2017
3
سلام دوست عزیز من تو این منطقه ها
1- Armadilo .2-tall tree 3-great plan از هر کدوم 2 مدل گل پیدا کردو از هر کدوم 7تا چیدم اما بازم چیزی نمیاد فقط هر چند وقت یه بار به شهر ها حمله میشه میرم کمک میشه کمک کنی اسم گل های که پیدا کرد تومنطقه armadilo یه گل سفید به اسم wild feverfew تومنطقه plangreat دوتا گل یکی زرد ویکی سبز به اسم ها ی prairie poppy و gollden currant وتومنطقه tall tree دوتا گل یکی بنفش ویکی سفید به اسم های hummingorid sage و violet snowdrop دیگه موندم چی کار کنم لطفا کمک کنید از هر گل 6یا7 چیدم
سلام باید دو نوع گل که یکی desert siegeویکی دیگهsnowdraw هرکدوم ۵تا جمع کنی اولی تو gaptooth ridge و دومی تو شمال tall trees بعد بقیه مرحله ها میاد رو نقشه

rez1992

کاربر سایت
Jul 10, 2017
3
سلام بچه ها.
من اونجایی موندم که باید تمام شهر ها را از زامبی پاک کنی. من تمام شهر ها را از زامبی ها پاک کردم بعد یک علامت صلیب روی اون نقشه میاد که روش نوشته zone is safe بعد من تمام شهر ها را همین کار رو کردم ولی الان دیگه هیچ مرحله ای نیست الان دارم دیوونه میشم خواهشا یکی بگه الان باید چیکار کنم
سلام باید دو نوع گل که یکی desert siegeویکی دیگهsnowdraw هرکدوم ۵تا جمع کنی اولی تو gaptooth ridge و دومی تو شمال tall trees بعد بقیه مرحله ها میاد رو نقشه

rez1992

کاربر سایت
Jul 10, 2017
3
سلام من این کارو انجام دادم ولی باز هم چیزی نیاورد لطفا راهنمایی کنید

Hamid.gh1381

کاربر سایت
Aug 24, 2018
1
من این بازی رو تمام مراحلشو انجام دادم و با اون دختره رفتم و ماسک رو سر جای اصلیش قرار دادم بعد یه دمو نشون داد که رفت پیش زن و بچش خوب شده بودن و لی بعد یه هو مارسون شد زامبی از قبر زد بیرون الان نمیدونم چیکار باید بکنم هیچ ماموریتی نمیده همه شهرها هم ازاده از شر زامبی ها کسی میدونه چه طوریه نکنه بازی تموم شده /:)اگه شده که خیلی آخرش پرت و پلا بود
منم همین مشکلو دارم لطفا راهنمایی کنید

dani rezz

کاربر سایت
Nov 9, 2018
1
من قسمت کشیش رو رد کردم و الان به یه مردی رسیدم که انگار ازم میخواد دینامیت پیدا کنم و جایی رو منفجر کنم اما سر در نمیارم میشه اگه کسی میدونه بهم بگه باید چیکار کنم؟؟؟؟

Essien_esn

عضو جدید
Apr 7, 2022
2
من این بازی رو تمام مراحلشو انجام دادم و با اون دختره رفتم و ماسک رو سر جای اصلیش قرار دادم بعد یه دمو نشون داد که رفت پیش زن و بچش خوب شده بودن و لی بعد یه هو مارسون شد زامبی از قبر زد بیرون الان نمیدونم چیکار باید بکنم هیچ ماموریتی نمیده همه شهرها هم ازاده از شر زامبی ها کسی میدونه چه طوریه نکنه بازی تموم شده /:)اگه شده که خیلی ب

من این بازی رو تمام مراحلشو انجام دادم و با اون دختره رفتم و ماسک رو سر جای اصلیش قرار دادم بعد یه دمو نشون داد که رفت پیش زن و بچش خوب شده بودن و لی بعد یه هو مارسون شد زامبی از قبر زد بیرون الان نمیدونم چیکار باید بکنم هیچ ماموریتی نمیده همه شهرها هم ازاده از شر زامبی ها کسی میدونه چه طوریه نکنه بازی تموم شده /:)اگه شده که خیلی آخرش پرت و پلا بود
بازی تموم شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر