Shinobi ™-3DS

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
حیفه بازی به این خوبی بدون ترد باشه و حداقل همین 5-6 نفری که 3DS دارن ازش بی اطلاع باشن :D.
با فرنچایز محبوب Sega اشنا هستید؟ از 1987 تا امروز Shinobi تغییر و تحولات زیادی به خودش دیده تا اینکه رسما 3D شد :D.
شجره نامه شینوبی!
[LTR]
.1 Shinobi (1987)
.2 Shadow Dancer (1989, 1991)
.3 The Revenge of Shinobi (1989)
.4 Shadow Dancer: The Secret of Shinobi (1990)
.5 The Cyber Shinobi (1990)
.6 Shinobi (1991)
.7 Shinobi 2: The Silent Fury (1992)
.8 Shinobi III: Return of the Ninja Master (1993)
.9 Shinobi Legions (1995)
.10 Shinobi (2002)
.11 Nightshade (2003)
.12 Shinobi (2011)

[/LTR]
داستان مختصر مفیدی هم داره. توسط دوستتون مورد خیانت قرار میگیرید و برای رفع و دفع مشکلات پیش اماده باید با یک قبیله باستانی و شیطانی مواجه بشید. مثل اگر بازیهای Nintendo; داستان فقط بهانه ی برای شروع یک بازی مفرح با گیم پلی روان و لذت بخش ست.
مثل یک شینوبی اصیل و باستانی (!!) Shinobi 3DS ام یک اکشن side-scrolling کلاسیک ست که شامل بخشهای گوناگونی میباشد.
برخلاف بازیهای امروزی که پاداش بازیباز یک سری عدد (xbox3609) یا جام (ps3) نیست. achievements در این عنوان بصورت فیزیکی و قابل لمس به بازیباز داده میشه که شامل فنون جدید، جادو، اسکین و حتی Cheat Code میباشد.
ممکنه درجه T بازی شما رو گمراه کنه. باید بگم این یه بازی کاملان Hard-Core هست که برای دست اوردن Unlockable سخت تلاش کنید.
یکی از قابلیت های منحصر به فرد که سازندگان طراحی کردن اینکه شما میتوید ویدئوی مرحله رو که تمام کردید (داستانی یا چلنج) در مموری کارت ذخیره کنید و درصورت نیاز بارها به تماشای ان بپردازید و به نقاط قوت و ضعف خودتون پیببرید (Wow).

برای گرفتن اطلاعات تکمیلی مراجعه کنید به سایت رسمی یا روی کاور کلیک کنید:

System: Nintendo 3DS
Release Date: Nov 15, 2011
No. of Players: 1 player
Category: Action, Adventure
Publisher: SEGA of America

Osiris

کاربر سایت
Oct 17, 2013
36
نام
کیان
من این بازی رو دارم..نمیدونم چند مرحلست چون زیاد بازیش نکردم.اما بازی سختی هست و به این راحتیها تموم نمیشه.یه ایرادشم اینه فاصله بین جاهایی که سیو میکنه زیاده و آدم بمیره دوباره بایست کلی مرحله رو طی کنه .کلا بازی سختیه.من شخصا زیاد خوشم نیومد از این بازی با اینکه من شینواما در کل بد هم نیست،به نظر من اگه قیمت ارزون پیدا کردی بگیر.من خیلی ارزون گیر آوردم خریدمش والی نمیگرفتم.

bazicenter2011

کاربر سایت
Sep 8, 2011
83
من این بازی رو دارم..نمیدونم چند مرحلست چون زیاد بازیش نکردم.اما بازی سختی هست و به این راحتیها تموم نمیشه.یه ایرادشم اینه فاصله بین جاهایی که سیو میکنه زیاده و آدم بمیره دوباره بایست کلی مرحله رو طی کنه .کلا بازی سختیه.من شخصا زیاد خوشم نیومد از این بازی با اینکه من شینواما در کل بد هم نیست،به نظر من اگه قیمت ارزون پیدا کردی بگیر.من خیلی ارزون گیر آوردم خریدمش والی نمیگرفتم.

ممنون دوست عزیز چند خریدید؟

• Like
Reactions: playstation1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر