داستان بازی spoiler!!!!- Darksiders: Wrath of War

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
بله فهمیدن مرسی
پس خدای جنگ هم جز این بحث قرار میگیره دیگه...؟ داستانش الهام گرفته شده هستش

آره, چون کریتوس یه شخصیت کاملا جدیده که در بستر اسطوره ها و خدایان یونان قرار گرفته. البته darksiders خیلی خوب استفاده کرده و نمیشه اینو واسش یه نقطه ضعف به حساب آورد, ولی مثلا خیلی ها اعتقاد داشتن بازی دوزخ دانته یه جورایی در حد اثر اصلی نیست و خرابش کرده (البته سازنده ها میگفتن ما از این کتاب برداشت آزاد داشتیم).

واقعا" عالی بود. ولی به نظرم Darksiders 2 داستانی بهتر و عمیق تر از این داشته باشه

ممنون, منم امیدوارم داستانش بهتر باشه و شدیدا منتظرشم.

آخرین ویرایش:

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
کسری عزیز...
ممنون به خاطر این کارت...
به نظر من هم Darksiders یکی از بهترین ها بود... زمانی که من GoW بازی کردم، هیچوقت فکر نمی کردم که بازی ای بتونه به این حد از داستان، Gameplay، گرافیک و حتی نحوه روایت داستان و خیلی چیزای دیگه برسه... که البته هنوز هم بر این اصل معتقدم. حتی با بازی کردن Dante's Inferno نا امید تر شدم... اما Darksiders.... نمیگم کامل بود اما واقعاً خودش رو نزدیک کرده بود... درسته که ضعف های تا حدودی زیادی داشت اما... به نظرم خیلی موفق بود... صحنه ی پایانی بازی که منو از خود بیخود کرد... و با دیدن تریلر DS2... که Death رو نشون میده، بی صبرانه منتظر بازی کردن این عنوان و دیدن پیشرفت های زیادی توش هستم...

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
کسری عزیز...
ممنون به خاطر این کارت...
به نظر من هم Darksiders یکی از بهترین ها بود... زمانی که من GoW بازی کردم، هیچوقت فکر نمی کردم که بازی ای بتونه به این حد از داستان، Gameplay، گرافیک و حتی نحوه روایت داستان و خیلی چیزای دیگه برسه... که البته هنوز هم بر این اصل معتقدم. حتی با بازی کردن Dante's Inferno نا امید تر شدم... اما Darksiders.... نمیگم کامل بود اما واقعاً خودش رو نزدیک کرده بود... درسته که ضعف های تا حدودی زیادی داشت اما... به نظرم خیلی موفق بود... صحنه ی پایانی بازی که منو از خود بیخود کرد... و با دیدن تریلر DS2... که Death رو نشون میده، بی صبرانه منتظر بازی کردن این عنوان و دیدن پیشرفت های زیادی توش هستم...
سلام چطوری
گفتی نقطه ضعف میشه بیشتر توضیح بدی

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
سلام چطوری
گفتی نقطه ضعف میشه بیشتر توضیح بدی
سلام سلام...
خودت چطوری امیر...
;)
آره خُب...
ببین ضعف بزرگش که گرافیکشه... اصلاً در حد و اندازه های بازی های امروزی نیست. همون اول هم شدید می زنه تو ذوق. من صرفاً به خاطر داستانش نشستم پای بازی. نمیگم گرافیکش بد بود، اما میتونست خیلی بهتر از اینا باشه...
در ضمن، درسته که تا حدود زیادی GamePlayش خسته کننده نبود، به لطف سلاح ها و وسیله های مختلفی که تو بازی میگرفتی اما Finishing های دشمنانش خیلی تکراری میشد...

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
با سلام
خیلی تشکر _به خاطر نوشتن داستان به صورت فارسی
اما خاطره ای از این بازی :
من تا مرحله شنزار(همون کرم بزرگ)پیش رفتم و وارد گودی شدم برای به دست آوردن اسب تمام دشمنان رو کشتم تا اون اسب سوار اصلی اومد که اگه اون رو می کشتی اسب مال تو می شد _ وقتی از اسب مینداختمش پایین همون لحظه از بازی بیرون می یومد بالای 23بار من این مرحله رو تکرار کردم فایده ای نداشت ونیو گیم زدم و از اول شروع کردم تا همون مرحله و 2 باره از بازی می یومد بیرون بازی رو پاک کردم و 2باره نصب کردم(من 3 دی وی دی بود) بازم همون جا از بازی بیرون می رفت خیلی عصبی بودم وغمگین تا اینکه به صورت کاملا اتفاقی وقتی از اسب انداختمش پایین دکمه وی رو زدم چندین بار و در عین نا امیدی از بازی نرفت بیرون و من اسب رو گرفتم و
در اون لحظه خوشحالی و شیرینی به من دست داد که با هیچ قابل وصف نبود .
من واقعا تلاشت رو تحسین می کنم! :-o

راجع به داستان و اقتباسی بودنش به نظرم فوق العاده تونسته بودن این کار رو انجام بدن ... کاری که سریال سوپرنچرال تونسته با این داستان های اسطوره ای افسانه ای به صورت مدرن و امروزی توی سریال ها انجام بده DS هم تو دنیای گیم به نحو خودش انجام داده ...
هیچی تو بازی من رو اذیت نمیکرد .. حتی از گرافیکش هم لذت بردم .. نمیگم گرافیکش 10 بود ولی اینقدر هم بد نبود که میگین ... خدایی یه بار دیگه بازی کنید و بافت آب هایی که رو زمین ریخته شده رو ببینید!
از گیمپلی سنگینش هم لذت میبردم ... چیزی که باعث میشد گیمپلیش خسته کننده نباشه پازل های فراوان و متنوع بود که بعضیا واقعا مخت رو نرمش میداد ...
در کل به نظرم واقعا یکی از بهترین IP های این نسل بود ...
در ضمن یه نکته بگم که ساختن همچین بازی با وجود بازی های بزرگ و قدیمی مثل GOW و یا DMC واقعا سخت بوده ... ولی سازندگان موفق به این کار شدن و به شخصه معتقدم این بازی یکی از بازی هایی بوده که یکم مظلوم واقعا شده و به حق خودش نرسیده!
امیدوارم نسخه دوم بترکونه و گیمرها با این شاهکار روبرو بشن ... تا حالا هرچی از DS2 منتشر شده فوق العاده بوده و نوید یه بازی فوق العاده رو میده ..

redder

کاربر سایت
Nov 15, 2010
681
بچه ها یه سوال داشتم. من نمیدونم الان از یادم رفته دلیلشو بعد این 2-3 سال، یا کلا" نفهمیدم یه چیزی رو تو دموی اخر بازی.

SPOILER
اون قسمت که ابادون رو نابود میکنیم. بعدش مهر از دستش میفته و وار برش میداره. همون موقع واچر؛ وار رو عذاب میده و مهرو از چنگ وار در میاره. حمله ی یوریل هم بی سرانجام میمونه. یادتونه که؟ اونجا واچر یه چند دقیقه چرند و پرند میبافه ولی اخرش وار بهش میخنده. بعد واچر بهش میگه چرا داری میخندی که یوریل شمشیرو از کمر وار فرو میکنه و از شکمش در میاره و وار جر میخوره. همون موقع یوریل میگه حالا چون وار مرده طلسم هم شکسته و به واچر حمله میکنه و مهر اخرو میشکونه. یادتون اومد؟ بعد از اون صحنه وار یهو پا میشه. و چون طلسم باطل شده دیگه واچر هیچ کنترلی رو وار نداره و در نهایت وار با اون وضع از خجالتش در میاد. :d
حالا سوال اینه. چرا وار پا شد؟! اگه مرده بود که که دیگه چرا دوباره زنده شد؟ اگه نمرده بود چرا طلسم شکست؟ مگه میشه طلسمه مثلا" گول خورده باشه تو اون صحنه؟!! :d
یادمه یه دلیل منطقی داشت ولی. کسی میدونه؟ ممنون میشم بگین.

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
دوستان کسی نمیدونه؟

چون war نمرده بود. فقط به خاطر شکنجه ای که Watcher برای گرفتن مهر هفتم انجام داده بود روی زمین افتاده بود و بعدش اوریل مهر هفتم رو با شمشیر آرماگیدونی شکست و جنگ از بند watcher آزاد شد.

redder

کاربر سایت
Nov 15, 2010
681
نه عزیز. یوریل دقیقا وار رو کشت! شمشیرو از کمرش زد و از سینه ش داد بیرون!! بعد مهر هفتم رو شکوند. یه بار دیگه دمو اخرو ببینی متوجه میشی .حالا اشکال نداره. خودم جوابشو پیدا کردم.

As Abaddon died, the Seventh Seal fell from his hand. War moved to pick it up, but was stopped by the Watcher, who confirmed the Council's treachery, knowing full well that War would likely turn against them with the Seal in his possession. Uriel desperately tried to intervene, but the Watcher blasted her aside with his magic. As the Watcher turned to taunting War, Uriel armed herself with the Armageddon Blade and stabbed the Horseman in the back to fulfill Nex Sacramentum. Then she turned the Blade on the Watcher, cutting off his arm and shattering the Seventh Seal. The breaking of the seal, which calls all four Horsemen to duty, even from oblivion, restored War to life and freed him from the Watcher's control. Free of the creature's torments, War gave no quarter and crushed the Watcher's skull in his hand.

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
نه عزیز. یوریل دقیقا وار رو کشت! شمشیرو از کمرش زد و از سینه ش داد بیرون!! بعد مهر هفتم رو شکوند. یه بار دیگه دمو اخرو ببینی متوجه میشی .حالا اشکال نداره. خودم جوابشو پیدا کردم.

As Abaddon died, the Seventh Seal fell from his hand. War moved to pick it up, but was stopped by the Watcher, who confirmed the Council's treachery, knowing full well that War would likely turn against them with the Seal in his possession. Uriel desperately tried to intervene, but the Watcher blasted her aside with his magic. As the Watcher turned to taunting War, Uriel armed herself with the Armageddon Blade and stabbed the Horseman in the back to fulfill Nex Sacramentum. Then she turned the Blade on the Watcher, cutting off his arm and shattering the Seventh Seal. The breaking of the seal, which calls all four Horsemen to duty, even from oblivion, restored War to life and freed him from the Watcher's control. Free of the creature's torments, War gave no quarter and crushed the Watcher's skull in his hand.
احتمالا همین طوره که شما میگید. من متاسفانه بازی که خریدم از این هولوگرام دار های سانسور شده بود و تعدادی از دمو ها از جمله همین آخری رو نداشت. من با توجه به چیزی که در ویکیپدیا نوشته بود پایان رو نوشتم. وگرنه صحنه پایانی روندیدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر