Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

FPS Douug

کاربر سایت
May 9, 2015
118
نام
محمد
من چند روزیه قفلی زدم رو کلیه ورژن های CS :D
و نسخه GO رو هم کرک شده دارم بازی میکنم تو سرور های غیر رسمی و میخوام بخرمش
سوالم اینه که من 14 گیگ بازیو دانلود کردم و آپدیت کردم
الان میتونم همین دیتای بازیمو به استیم بشناسونم؟ یا باید با استیم هم دوباره دانلود کنم این حجمو؟ :D
میتونی بشناسونی ولی اگر آپ نباشه بازیت باید دانلود کنی آپدیت هاشو، ولی از من میشنوی زندگیتو خراب نکن هنوز معتادش نشدی بیخیال شو، CSGO خیلی وقته افتضاح شده

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
Bet خیلی سود داره!
پیشنهاد میکنم اگه آیتم دارید بت کنید پشیمون نمیشین.همین امروز 5 دلار دادم 5 دلار سود کردم سر یک بازی.
یکی از فرندام با 13 $ بت شروع کرد الان یه نایف karambit g doppler داره.:/
بت ریسک داره ولی میتونین ریسکشو به کمترین حد ممکن برسونید.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من چند روزیه قفلی زدم رو کلیه ورژن های CS :D
و نسخه GO رو هم کرک شده دارم بازی میکنم تو سرور های غیر رسمی و میخوام بخرمش
سوالم اینه که من 14 گیگ بازیو دانلود کردم و آپدیت کردم
الان میتونم همین دیتای بازیمو به استیم بشناسونم؟ یا باید با استیم هم دوباره دانلود کنم این حجمو؟ :D
یه قسمتیش شناسایی می شه، ولی اونقدر بازی عوض شده نسبت به نسخه های کرکی موجود که یه 3-4 گیگی باید دانلود کنی قشنگ:D
Inferno و Nuke و Dust 2 که عوض شدن و هر کدوم 700-800 مگ آپدیت هستن مثلا:D البته Nukeـی که داری شاید آپدیت باشه، ولی اون دوتا رو باید دانلود کنی باز:D
آپدیت صدا و انیمیشن و ... بماند دیگه:D
پ.ن: من که فعلا ریموو کردم، خوش بگذره بهت:D
پ.ن: یه 25 درصدی فکر کنم تخفیف بخوره تو حراج، اگه نمی خوای کلید بازار سیاه بخری منتظر اونا باش.

m_69

کاربر سایت
Jul 2, 2016
33
سلام..خسته نباشید.
ویندوز رو عوض کردم و استیم پاک شده... ولی بعد از نصب دوباره استیم فایل دیتای cs go رو نمیتونم بشناسونم بهش !
قبل از نصب ویندوز فولدرش رو از این مسیر Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive
کپی کردم و بعد از نصب استیم دوباره منتقل کردم همینجا.....ولی نمیشناسه و وقتی پلی میکنم دوباره شروع میکنه به دانلود!!
با تشکر

shimpl3

کاربر سایت
Nov 23, 2017
77
سلام..خسته نباشید.
ویندوز رو عوض کردم و استیم پاک شده... ولی بعد از نصب دوباره استیم فایل دیتای cs go رو نمیتونم بشناسونم بهش !
قبل از نصب ویندوز فولدرش رو از این مسیر Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive
کپی کردم و بعد از نصب استیم دوباره منتقل کردم همینجا.....ولی نمیشناسه و وقتی پلی میکنم دوباره شروع میکنه به دانلود!!
با تشکر
csgo رو از استیم پاک کن، از فایل ها بکاپ بگیر که پاک نشه. استیم رو کامل ببند، برو تو درایوی که cs نصبه، فولدر steamapps، این فایلی که اپلود کردمو (appmanifest_730.acf) کپی کن
اگه تو C نصب کرده باشی اینجا میشه پیشفرضش: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps

2017-12-04_21-09-55.png

Attachments

• appmanifest_730.rar
    503 bytes · مشاهده: 2
آخرین ویرایش:

m_69

کاربر سایت
Jul 2, 2016
33
csgo رو از استیم پاک کن، از فایل ها بکاپ بگیر که پاک نشه. استیم رو کامل ببند، برو تو درایوی که cs نصبه، فولدر steamapps، این فایلی که اپلود کردمو (appmanifest_730.acf) کپی کن
اگه تو C نصب کرده باشی اینجا میشه پیشفرضش: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps

View attachment 82278
این appmanifest_730 که همین الان هم هست !!!
فایل دیتای بازی که حدود 16 گیگه رو هم داخل فولدر Counter-Strike Global کپی میکنم ولی نمیشناسه و شروع میکنه به دانلود

shimpl3

کاربر سایت
Nov 23, 2017
77
این appmanifest_730 که همین الان هم هست !!!
فایل دیتای بازی که حدود 16 گیگه رو هم داخل فولدر Counter-Strike Global کپی میکنم ولی نمیشناسه و شروع میکنه به دانلود
وقتی از داخل استیم نصبه فایله هم هست، باید اول گیمو پاک کنی

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
دوستان یه سوال دارم.
چرا با نت ایرانسل به بعضی سرور های کمیونیتی کانکت نمیشه ولی با isp های دیگه و همراه اول کانکت میشه.یعنی با نت ایرانسل اصلا اون سرور توی لیست نمیاد!
ممنون میشم پاسخ بدین :)

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
نگران نباش داداش منم حدود 4 روز پیش گفتم بعد از 1 هفته بزار برم سرور aim awp رفتم مپ دیگل منم دیگل زدنم خوبه از بس هد زدم گفتن این چیتره و از این چیزا ( کلا اینقدر نوب زیاده که 2 تارو پشت هم بزنی میگن چیتریالبته من تقریبا 2 راند پشت هم چون only heqd بود همرو هد زدم :D ) و بنم کردن. منم با خودم گفتم تا موقعی که این بازی رو پلی میدم دیگه سرور ایرانی نمیرم و خلاص الان دیگه از اینکه هی بهم بگن چیتر و... راحت شدم. :)

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
نگران نباش داداش منم حدود 4 روز پیش گفتم بعد از 1 هفته بزار برم سرور aim awp رفتم مپ دیگل منم دیگل زدنم خوبه از بس هد زدم گفتن این چیتره و از این چیزا ( کلا اینقدر نوب زیاده که 2 تارو پشت هم بزنی میگن چیتریالبته من تقریبا 2 راند پشت هم چون only heqd بود همرو هد زدم :D ) و بنم کردن. منم با خودم گفتم تا موقعی که این بازی رو پلی میدم دیگه سرور ایرانی نمیرم و خلاص الان دیگه از اینکه هی بهم بگن چیتر و... راحت شدم. :)
سخن بزرگان: هر وقت بهت گفتن چیتر،بدون که راهو درست داری میری

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
من همش میگفتم دیگه
بندیکم هم فرستادم بازم گفتن چیتر
یه مشت لات و لوت بنگی ریختن تو cs

• Like
Reactions: omid_13

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
آپدیت panoramic view بالاخره بعد از چند سال یه حالی به ظاهر بازی داد.اما همچنان از 3 مچ، 2 تاش چیتر هست و VacNet هم ظاهرا کار خاصی نکرده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Vonarian

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر