Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
من بازیو تازه گرفتم رنکم سیلور 7 شده
چرا اینقد ارکیده؟ pro mode نداره؟
همین یوزر به من پیام داده سوپریم هستم با 6500 hr
بوستر هست مثلا :|
:|
13 سالشم هست.از این سن داره کلاه برداری میکنه :|
یه خورده کمتر ضایع بازی درمیاورد........... :|

m_69

کاربر سایت
Jul 2, 2016
33
سلام
در چه صورت بازی بن میشه؟
اگه کسی واقعا چیت و هک نداشته باشه ولی یه عده ای ریپورتش کنن بن میشه؟
یعنی استیم به صرف اینکه یه عده ریپورت کردن بن میکنه یا خودش بررسی میکنه که هک و چیت داریم یا نه؟
با تشکر

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
سلام
در چه صورت بازی بن میشه؟
یعنی استیم به صرف اینکه یه عده ریپورت کردن بن میکنه یا خودش بررسی میکنه که هک و چیت داریم یا نه؟
با تشکر

سلام
در صورتی که از چیت استفاده کنی بن میشی.
اگر اشتباه نکنم فردی که ریپورت‌هاش از یک حدی بالاتر بره، استیم میاد چک میکنه ببینه طرف از چیت استفاده کرده یا نه.

باز مطمئن نیستم حالا دوستان بهتر میدونن.

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
سلام
در چه صورت بازی بن میشه؟
با تشکر
نه اگرم vac اشتباهی بشه که احتمالش خیلی کمه,unban میشه بعدش.
اگر 11بار یا بیشتر در روز ریپورت بشی, گیم پلی بازی بعدیت داخل competitive رو میفرستن برای تیم اورواچ تا اول چند نفر گیم پلی رو چک کنن و بعدش نظر بدن. اینایی که میگن report report رو ولشون کن.

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
805
نام
سپهر
دوستان نسخه قانونی استیم ،سرور ایران هم داره؟.

Sent from my Fly IQ4514 using Tapatalk

حالا که همه ی OLD school player ها رفتن و یه مشت بچه سال و دانشجوی ترمکی موندن شما میخوای بیای آقا سجاد

اگه پلیری رو دیدی که دور خودش میچرخه و با spin bot همه رو میزنه اصلا تعجب نکن ، یارو aimware و از این کوفت و زهر مارا داره که هکش به هیچ عنوان دیتکت نمیشه (نمونش رفیق خودم که هنوز تو کار boost ـه و اکانتش بن نشده)

----

از وقتی player unknown battlegrounds اوج گرفته 40 50% پلیرای کانتر رفتن سمت این بازی
پ ن : واقعا متاسفم که این بلا به سر بازی قدیمی و مورد علاقمون اومده (حقیقتا منکه با کانتر بزرگ شدم واقعا دیدن این روزا واسم سخته)

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
حالا که همه ی OLD school player ها رفتن و یه مشت بچه سال و دانشجوی ترمکی موندن شما میخوای بیای آقا سجاد

اگه پلیری رو دیدی که دور خودش میچرخه و با spin bot همه رو میزنه اصلا تعجب نکن ، یارو aimware و از این کوفت و زهر مارا داره که هکش به هیچ عنوان دیتکت نمیشه (نمونش رفیق خودم که هنوز تو کار boost ـه و اکانتش بن نشده)

----

از وقتی player unknown battlegrounds اوج گرفته 40 50% پلیرای کانتر رفتن سمت این بازی
پ ن : واقعا متاسفم که این بلا به سر بازی قدیمی و مورد علاقمون اومده (حقیقتا منکه با کانتر بزرگ شدم واقعا دیدن این روزا واسم سخته)
والله من چند مدت توی سرورهای گیم نیکو با نسخه کرکی پلی میدادم ولی واقعا همه بچه سال هستن و چیت استفاده میکنن!...
جالب تر اینکه حتی خود ادمین ها هم سنشون کمه و گه گاهی چیت میزنن!...یا مپ های بازی رو حذف میکنن و اون مپی که بهش علاقه دارن رو قرار میدن!...
پس مثل اینکه حتی داخل استیم هم اینگونه افراد پیدا میشن!...

_______
شاید بجای کانتر همین battlegrounds رو بگیرم ... البته مثل اصلی این بازی هم کامل نبودنش هست!...

• Like
Reactions: Vonarian and Adroit

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
والله من چند مدت توی سرورهای گیم نیکو با نسخه کرکی پلی میدادم ولی واقعا همه بچه سال هستن و چیت استفاده میکنن!...
جالب تر اینکه حتی خود ادمین ها هم سنشون کمه و گه گاهی چیت میزنن!...یا مپ های بازی رو حذف میکنن و اون مپی که بهش علاقه دارن رو قرار میدن!...

_______
شاید بجای کانتر همین battlegrounds رو بگیرم ... البته مثل اصلی این بازی هم کامل نبودنش هست!...
بله اگه تو سرورهای ایرانی استیم هم خوب بازی کنی بن میشی. البته نقطه مشترکشون سرور ایرانیه نه بازی کانتر, مگرنه تو کالاف پلاس مستر و بتل zlo هم من رو بن میکردن.

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145

_______
کلا شش دسته پلیر csgo داریم:
1-ترول(معمولا روسی)
2-چیتر(معمولا بچه و پررو!)
3-toxic یعنی مغرور که خودش چن دسته هست(معمولا فارغ التحصیل های دکترای فیزیک هسته ای دانشگاه های اروپایی هستن :)) )
4-پلیر نوب(خب بالاخره همه مادرزاد با ماوس و کیبورد و هدست به دنیا نیومدن :)) )
5-پلیر خوب
پلیر خوب دو دسته هست:
1-یه عده خوب بازی میکنن و همه هم قبولش دارن
2- یه عده هم خوب بازی میکنن منتها هرکی ببینه اونارو میگه چیتر هست)
6-همه چیتر پندار(مشخصه)
اگه تحمل این چند دسته آدم رو داری بازی رو بگیر.اگه نداری هم توصیه میکنم با اعصاب خودت بازی نکنی و بری سمت شوترای دیگه :)

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
تمام مشکلات بازی به خاطر سیاست های اشتباه Valve هست این بازی بیماره و مهم ترین مشکلش سیستم رنکینگش هست که تمام بدبختی ها را به وجود اورده و اصلاح هم نمیشه چون نون تو همین بیمار بودن بازی هست برای جناب Gabe!

آخرین ویرایش:

FPS Douug

کاربر سایت
May 9, 2015
118
نام
محمد
تمام مشکلات بازی به خاطر سیاست های اشتباه Valve هست این بازی بیماره و مهم ترین مشکلش سیستم رنکینگش هست که تمام بدبختی ها را به وجود اورده و اصلاح هم نمیشه چون نون تو همین بیمار بودن بازی هست برای جناب
Gabe!
موافقم کاملا، کلا valve استاد گند زدن به بازی هاست، دوتا هم تا وقتی پچ نوت هاشو icefrog میداد خوب بود الان که ولو میده افتضاح شده
cs go هم که non prime از هر 5 تا مچ 3 تا یک چیتر هست

• Like
Reactions: Cr3diT0r

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil

_______

کلا از کانتر بکش بیرون...اصلا لذت نمیبری.
همین PUBG رو بگیر.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
من چند روزیه قفلی زدم رو کلیه ورژن های CS :D
و نسخه GO رو هم کرک شده دارم بازی میکنم تو سرور های غیر رسمی و میخوام بخرمش
سوالم اینه که من 14 گیگ بازیو دانلود کردم و آپدیت کردم
الان میتونم همین دیتای بازیمو به استیم بشناسونم؟ یا باید با استیم هم دوباره دانلود کنم این حجمو؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر