Blue dragon

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
لازم به ذیکر هست که این بازی سه دیسک هست
به نظر من ارزش نداره که این بازی رو بخرید...
چون میتونید سه تا بازی زیبای دیگر بخرید
لازم به ذكر است شما مجبور نيستي تو هر تاپيك يه پست بزني و در مورد چيزي كه ازش اطلاع نداري صحبت كني.
BLUE DRAGON امتیاز 6 (ضعیف)را از سایت بسیار معتبر gamespot دریافت کرد
تازه سایت اشاره کرده داستان بسیار مزخرفه
اين امتياز گيم اسپات هم خيلي عجيبه. اين بازي واقعا خوش ساخت و جذاب بود و عليرغم ضعفهايي كه داشت يه tbrpg خيلي خوب بود. فكر ميكنم تمام كسايي كه اين بازي رو انجام دادن هم همين نظر رو داشته باشن.
البته يه نكته رو نبايد فراموش كرد اونهم اينكه اين بازي تقريبا 2 سال پيش ساخته شده و در زمان خودش از مجله فاميتسو امتياز 38 از 40 روگرفت.اگر هم دقت كنيد اكثر كساني كه اونموقع اين بازي رو انجام داده بودن تو گيم اسپات بهش امتياز بالايي داده بودن

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
میبخشید این سوال رو اینجا میپرسم کسی بازی ورژن انگلیسی uc رو برای فروش یا تعویض داره؟:blushing: (قیمت مناسب خریدارم فوری)
لطفا pm بدید

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Super Spammer

تخلف ها: 1/4 (5)

------
خوب پست ها بالا بخون بعد پست بده 6 گرفته
علی جان اصلا" احتیاجی نبود بخاطر یک Super Spammer اعصاب خودت را خرد کنی.این اسپمر ، به لطف اقدام به موقع مدیران سایت اخطارهایی دریافت کرد و احتمال می دهم تا یکی-دو روز دیگه از پایه از فوروم سایت بن بشود.
اگر به چنین مواردی برخورد کردی فقط اگاه کردن از تخلف رو بزن و مدیران رو بوسیله گزارش دادن خبر کن.;)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا من تازه چنتا عكس بازي رو ديدم من تا حالا اصلا بازي تو اين سبك انجام ندادم
به نظر شما بخرم حال ميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فعلا از عكساش خوشم اومده

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
اگه تا حالا RPG بازی نکردی 2 حالت داره:1.یا عاشقش می شی:love::cool: 2.یا بعد از 1 ساعت حالت ازش به هم می خوره .:sick:
ولی اگر RPG بدو برو بخرش که کارگردانش ساکاگوچی هست;)

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
اینو می خواتم بگم که blue dragon با این امتیاز ضعیفی که گرفته و همچنین ارشیو غنی بازی های 360 رتبه 19/41422 از gamespot داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اینو می خواتم بگم که blue dragon با این امتیاز ضعیفی که گرفته و همچنین ارشیو غنی بازی های 360 رتبه 19/41422 از gamespot داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آره منم متوجه این شدم خوب این بر می گرده به امتیاز اعضا که بهش دادن

civilization2007

کاربر سایت
Aug 10, 2007
78
نام
علی نفری
جدی این بازی 3 تا دیسکه که میشه بیش از 20 gb که من تاحالا توی عمرم ندیدم!:confused: موندم بگیرم یا نه؟:confused: توی زیبا بودن بازی که شکی نیست ولی مشکل اینه که تا حالا توی عمرم rpg بازی نکردم. ولی بچه که بودم ps1 خیلی از این سبک بازیها خوشم میومد البته حالا هم خوشم میاد ولی گیرم تو همونیه که گفتم. دوستان لطفا راهنمایی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر