Blue dragon

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
خب من که تاحالا اين سبکو بازي نکردم بايد حتما بخرم که ببينم چجوريه؟!
خودم هرچي گشتم نتونستم از gameplay ش چيزي پيدا کنم...فقط عکس کاور پيدا کردم!

اگه تا حالا بزی RPG نکردی از این سبک خوشت نمیاد و اصلا یاد نمی گیری چجوری بازی کنی !

mohamad_lhp

کاربر سایت
Jan 1, 2007
157
می خواستم بدونم من که کنسولم ریجن J هست باید قید این بازی رو به صورت full english بزنم یا نه؟
همین نسخه ای که الان تو بازاره غیر از زبونشون دیگه هیچی ژاپنی نیست؟(حتی یک کلمه؟!)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
می خواستم بدونم من که کنسولم ریجن J هست باید قید این بازی رو به صورت full english بزنم یا نه؟
همین نسخه ای که الان تو بازاره غیر از زبونشون دیگه هیچی ژاپنی نیست؟(حتی یک کلمه؟!)
قید Full English رو باید بزنی اما می تونی از West Game بخری 90% انگلیسی غیر از دمو ها که زیر نویسش انگلیسی هست

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
خدا وکیلی عین آب خوردن می مونه . البته بد نیست ولی خیلی آسونه . هیچ رییس با حال مثل ruby تو فینال 7 تو فینال 8 omega weapon یا ozma تو فینال9 یا حتی nemesis فینال10 . اینا هر کدوم انقدر سخت بودند با خط خونای ملیونیشون که آدم تا آخر عمر یادشون نمیره . مثلا کشتن rubyحداقل 40 دقیقه طول میکشید . همه ی گروهتم خارج می کرد یکی می موند . وقتی شکستش دادم داشتم از خوشالی جیغ میزدم بالای 20 ساعت بازی کرده بودم اظافه که خودمو فقط واسه rubyقوی کنم . کشتن omega weapon که هیچ وقت یادم نیمره حداقل 7 تا limit beak line hard مخواست .

سلام دوست عزیز.
این بازی بنظر من از نظر difficulty یا همون سختی اصلا بالانس نیست. چند صفحه پیش در ابن باره صحبت کردیم. همون قدر که اوایل بازی ساده بنظر میاد، اواخر بازی سخت و دشوار! بهترین راه اینه که اگه فکر میکنی بازی ساده شده دیگه لول-آپ نکن و با دشمنای معمولی نجنگ. وقتی تو داستان جلوتر بری با دشمنای سخت تری برخورد میکنی. اینجوری میتونی سختیه بازی رو بالانس کنی.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام دوست عزیز.
این بازی بنظر من از نظر difficulty یا همون سختی اصلا بالانس نیست. چند صفحه پیش در ابن باره صحبت کردیم. همون قدر که اوایل بازی ساده بنظر میاد، اواخر بازی سخت و دشوار! بهترین راه اینه که اگه فکر میکنی بازی ساده شده دیگه لول-آپ نکن و با دشمنای معمولی نجنگ. وقتی تو داستان جلوتر بری با دشمنای سخت تری برخورد میکنی. اینجوری میتونی سختیه بازی رو بالانس کنی.
ایول
آره راست میگه شما آخر وقتی میری تو اون مکعبه یه بلایی سرت میاره این ساکاگوچی که
6 تا FF از پشتش در میاد

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
شما که میگی آسونه ببین می تونی اون Nene رو آخر بازی بکشی
نمی دونم شایدم راست می گی شاید ماله من دوپینگ کردن حالا من آخرشم اما دارم باز خودم قوی می کنم که بعد بتونم راحت بکشمش
علی جون من خودم تو این سبک بازی زیاد کردم مخصوصا سختاش رو الان هم وسطای دیسک 3 هستم قول میدم به راحتی Nene رو هم بزنم ;)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
علی جون من خودم تو این سبک بازی زیاد کردم مخصوصا سختاش رو الان هم وسطای دیسک 3 هستم قول میدم به راحتی Nene رو هم بزنم ;)
از این فکرا نکن اگه قوی شون نمی کنی اصلا فکر اینکه اونو بتونی بکشی از سرت بیرون کن
من بازی های RPG زیاد کردم اما این از وقتی که میری تو مکعب دیگه داغونت می کنه

squal_leonhart

کاربر سایت
May 22, 2007
205
FINAL BOSS: "Destroy"
HP: 25.000تقریبا
من دیروز تموم کردم و رییس آخرش کهnene نبود . Deathroy بود . Fire and Brimstone استفاده میکرد . کلا بازی عالی بود غیر راحتیش حتی یبار در معرض game over قرار نگرفتم . ایشالا lost odessay عالی تر باشه .final 13 هم رو 360 بیاد .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
تو رو خدا کمک کنین .

من تا حالا بازیی تو این سبک بازی نکردم .

میشه بگین که بازی نیاز به زبان داره یا نه .

یا اینکه من یه گیمر متوسط میتونم حداقل Dvd 1 بازی رو تموم کنم یا نه .

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
تو رو خدا کمک کنین .

من تا حالا بازیی تو این سبک بازی نکردم .

میشه بگین که بازی نیاز به زبان داره یا نه .

یا اینکه من یه گیمر متوسط میتونم حداقل Dvd 1 بازی رو تموم کنم یا نه .

هیچ نیازی به زبان نداری . با دیدن دموها میفهمی داستان از چه قراره و استفاده از Magic , Spell ها هم که خیلی ساده هست .

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
منم این بازی رو تموم کردم .Nene اون قدر هم سخت نبود در کل بازی به جز اواخرش سختی نداشت .
ولی این بازی فوق العاده بود از نظر همه چی.به نظر بین 5 بازی اختصاصی برتر 360 هست .از همه نظر عالی بود.فقط اسونیش کمی به بازی لطمه وارد کرده .

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
واسه کسی که تا حالا Rpg بازی نکرده لازمه درست پستشو بخون بعد جوابشو بده

چه ربطی داره ؟!!
شما بگو کجای این بازی نیاز به دونستن زبان داره؟
برادر 14 ساله من که اصلا زبان بلد نیست خیلی راحت نشسته و داره بازی میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر