به نظر شما یه گیمر تا چه سنی میتونه گیمر باقی بمونه؟!!!!!!

تا چه سنی میشه یه گیمر حرفه ای باقی موند!؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    438

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام دوستان
من الان دقیقا 44 (متولد 1347)سالمه وشدیدا هم اهل گیم هستم...الانم skyrim-batman.a.c-rage-Deus Ex-Alane wake-cod4--cod.mw3
رو مشغول بازیم...البته اینم بگم شغلم وکارم فقط با کامپیوتر هستش..اونم تو خونه...تا وقتی میشه از بازی لذت برد میشه بازی کرد ..سن و سال نداره.
شاد باشین

• Like
Reactions: che-jaleb

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
از نظر من برای گیمری محدودیت سنی وجود نداره@
آدم دلش باید گیمر باشه سن و سال و موقعیت اصلا مهم نیست!!!!

بستگی به کشش گیمر داره

بنظر من آدم بعد 25 سال مشغله‌ش خیلی زیاد میشه و شاید نتونه هفته‌ای بیشتر از 5 ساعت بازی کنه. البته همینشم خوبه!

من تا 20 سالگی
دمون گرم واسه نظراتون!

---------- نوشته در 01:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:46 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
من الان دقیقا 44 (متولد 1347)سالمه وشدیدا هم اهل گیم هستم...الانم skyrim-batman.a.c-rage-Deus Ex-Alane wake-cod4--cod.mw3
رو مشغول بازیم...البته اینم بگم شغلم وکارم فقط با کامپیوتر هستش..اونم تو خونه...تا وقتی میشه از بازی لذت برد میشه بازی کرد ..سن و سال نداره.
شاد باشین
و عرض سلام و احترام و تشکر خدمت شما پیش کسوت دنیای گیم بابت نظرتون!:dl-)

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
منم از گیم فکر کنم دارم زده میشم هفته ای 1 ساعتم دیگه بازی نمیکنم ، اما هنوزم بازی های جدید و میخرم میزارمشون کنار نمیدونم چرا !:d
البته بگم به انلاین دسترسی ندارم اگر داشتم هیچ وقت دیگه از گیم خسته نمیشدم :((

• Like

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
منم از گیم فکر کنم دارم زده میشم هفته ای 1 ساعتم دیگه بازی نمیکنم ، اما هنوزم بازی های جدید و میخرم میزارمشون کنار نمیدونم چرا !:d
البته بگم به انلاین دسترسی ندارم اگر داشتم هیچ وقت دیگه از گیم خسته نمیشدم :((

تا زمانی که کودک درونت زنده باشه(جدی گفتما)...
دوستان گل ممنون بابت نظراتون! و باید بگم که بازی های آنلاین هم تا حدودی میتونه جذاب باشه چون من خودم مولتی میزنم و تقریبا 2 ماه جذبم کرد و بعدش شد هفته ای!:d

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
ببینید بچه ها بسنگی به دل طرف داره مثلا من تا 18 سالگی هر سال وحشتناک بازی میخریدم مثلا از pc روشع کردم و هفته ای 10 تا بازی میخردیم تا x360 و 2 سال بعدش ps3 خریدم و تا 18 سالگی حسابی بازی میکردم اما بعدش به علت مشغله و درس و ... کمتر وقت میکنم بستگی به خود فرد داره به کشش فرد

• Like

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
تا وقتی که شور و شوق کودکی رو داره.تا زمانی که بیکاره.اگر سنو بگم تا 35 سالگی.اما اصلش تا 25 یا 27 ـه.

یکی هم اینکه بقول دوستمون کودک درونش هنوز بیدار باشه.:-bd

• Like

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
میخوام یکم پر حرفی کنم :
به نظرم گیم سنو سال نمیشناسه اگه هاردکور باشی هیچوقت ازش زده نمیشی
من 21 سالمه ولی هموز عاشق گیمم...یادمه بچه بودم بابام اتاری2600 داشت کلی باهاش بازی میکردم و بعدشم میکرو سگا پی اس1...تا الان که ایکس باکس پی اس3 ویتا...
خوب یادمه بعد از 4-5 تا اکشن شاخ(killzone-mgs4...)تصمیم گرفتم یکم زنگ تفریح بزارم واسه همین رفتم سراغ هانا مونتانا این بازی اوج خاله بازیه اما اگه بدونید چه لذتی داشت بعد اون همه خونو خونریزی یه همچین زنگ تفریحی به خودت بدی وای....
یادمه هوی رین میزدم انقدر میخکوب میشدم که 5 صبح بابام داد میزد بیا بکپ مگه فردا نمیخوای بری سر کار....
هنوزم وقتی تو اسکایریم اژدها میبینم و آهنگ دراگون برن رو میشنوم مو به تنم سیخ میشه و سریع بهترین weapon رو انتخاب میکنم...
هنوزم وقتی به آخر سایبریا میرسم گریم میگیره(یادمه اولین بار که تموم شد به افتخارش وایسادمو مثل دیوونه ها دست زدم در حالی که گریم گرفته بود)
هنوزم عاشق گرفتن آخرین گجت واسه وقتاییم که بیرونم و نمیخوام بی گیم بمونم(دلم واسه ویتام تنگ شد)
میتونم چند صفحه از خاطرات گیمریم بگم ولی میدونم حوصلتون سر میره...
میدونید به نظرم یه گیمر با گیم ازدواج کرده واسه همینم هیچکس نمیتونه یه گیمرو تحمل کنه...
یه جمله باحالم یه جا شنیدم میگم:
ما همیشه با لیموزین سفر میکنیم...چه ده پانزده سال قبل با میکرو و سگا چه بعد با پلی استیشن های کوچک اما قدرتمندمان چه الان با کنسولهای رویایی لوکس وگران قیمتمان...
ما گیمرها خوش شانس ترین موجودات کره خاکی هستیم چرا که تخیلاتمان خیلی بیشتر از آدمهای پر ادعا و مثلا واقع بینی است که ملالت ماها جزو کارهای روزانه شان است و خیلی راحت تر از آنها به جنگ با اژدها سایانان و ماشین مکانیکیها میرویم و در رویا غرق میشویم...ما که عشقو لذت را بیشتر از این انسانها تجربه کردیم و از همه مهمتر همیشه در سفرهایمان سوار لیموزین بودیم...!!
فعلا

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر