معرفی بازی های Nintendo DS

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من فعلاً اسم چند تا از بازیهای نسبتاً جدید دی اس رو اینجا میذارم تا بعداً توضیح بدین منظورتون چیه.
Super Mario 64 DS
SimCity DS
Brothers In Arms DS
Final Fantasy III
New Super Mario Bros
Animal Crossing: Wild World
Pokemon Pearl

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
Pirates of the Caribbean
937749_20070518_screen001.jpg
937749_20070518_screen002.jpg

937749_20070518_screen003.jpg
937749_20070518_screen004.jpg
937749_20070518_screen005.jpg
937749_20070518_screen006.jpg

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
Lost in blue 2 هم اومده!!!

یه بازی جدید هم اومده که که اسمش یادم نیست ولی شخصیت اولش واریو هست!!
داستان از این قراره که یه ماسک وجود داره که با استفاده از اون میشه به شخصیت های مختلف تبدیل شد مثل نقاش-فضانورد و... ما کنترل واریو رو از جایی به دست میاریم که ماسک رو به دست آورده.

خلاصه گیم پلی بازی بسیار عالی هست. مثلا وقتی میخوای نقاش بشی یه بوم نقاشی با یه چارپایه میکشی یا مثلا برای فضانورد شدن با از این کلاه های شیشه ای دور کلش میکشی!! کلا ایده ی بازی جالبه! اول بازی میتونید به 2 شخصیت تبدیل شید ولی وقتی به پایان بازی نزدیک میشید میتونید به 7 شخصیت تبدیل شید. برای تموم شدن بازی به15 ساعت وقت نیاز دارید. وقتی نقاشی میکشید تا تبدیل شید بعضی اوقات بازی قات میزنه و شما رو به یکی دیگه تبدیل میکنه و یا اصلا تبدیل نمیکنه!!
این 2 بازی که معرفی کردم زیاد هم جدید نیستن ولی ارزش بازی کردن رو دارن:love:!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن: من کلا میخوام تاپیک های انجمن دی اس رو بروز کنم!! من موندم این انجمن این همه مدیر داره ولی هر دو هفته یه بار بروز میشه!!

Bazicenter_PSP

کاربر سایت
Jun 15, 2006
92
نام
علي
اقا من فکر میکنم اینجا باید بازی هایی که خوبن معرفی کنم تا دیگران هم از اونها استفاده کنند ! نه ؟
یه چند خطی هم در مورد بازی توضیح بدیم :confused:

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
من اخرین بازی که دانلود کردم contra4 بود که تو e3 هم نمایش داده بودن این بازی واااااااااااااااااااااقعا محشره
هر چی بازی میکنی بیشتر باهاش حال میکنی من از سایته www.ndash.dashroms.com دانلود کردم حجمشم 14 مگ بود

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
The World Ends with You

به نظر بنده این بازی بهترین بازی ds هستش و یکی از بازیهایی که هر نیمه گیمری از اون لذت میبره. من چون خودم نتونستم بازی رو تموم کنم قطعا نمیتونم زیاد دربارش توضیح بدم اما این رو بعنوان یه معرفی مینویسم

به نظر من رسید که این بازی رو از روی یه مانگا ساختن یا حداقل طرح اولیه رو از اون اقتباس کردن که نمیدونم نظر درستی دارم یا نه! به هر حال داستان بازی نقطه قوت کار هست که در ادامه بهش میرسیم
neku1.jpg

کاراکتر ها:
واقعا کاراکتر ها فوق العاده کار شدن و شما امکان نداره نتونی با یکی از اونها ارتباط برقرار کنی. در عین غیرواقعی بودن کاملا ملموس و نزدیک هستند.
نکو(neku): شخصیت اصلی داستان(عکس بالا) که یه پسر مغرور و از خود راضی هست که توی چند لحظه اول جز غر زدن چیزی ازش نمیبینیم. نکو به موزیک علاقه زیادی داره. خصوصیت دیگش هم اینه که بخاطر عدم اعتمادش به دیگران تنهایی رو به هر چیز دیگه ای ترجیه میده.
شیکی(shiki): دختری که همبازی(partner) نکو هست و علاقه زیادی به خیاطی داره و مهارتی هم توی این زمینه داره. توی بازی شیکی به نکو گیر میده که چرا انقدر بدلباسه! و خودش واقعا کاراکتر دوست داشتنی هست.
لطفا به این دو کاراکتر رضایت بدید چون ما بقی رو نمیخوام لو بدم هر چی بخوام بگم توضیح داستانه.
داستان:
نکو داره توی یه تقاطع شلوغ قدم میزنه و موزیک گوش میده و غر میزنه مردم هم انگار که نکو رو اصلا نمیبینن به سرعت درحال حرکتند ناگهان نکو زمین میخوره وقتی بلند میشه یه pin (گیره لباس) توی دستش میبینه که ظاهری عجیب داره. نکو یه پیامک عجیب دریافت میکنه که متن کوتاهی داره. توی اون زمانی برای انجام کاری تعیین شده و توضیح مختصری در مورد کار داده شده. نکو دوباره غر میزنه و پیام رو پاک میکنه اما ناگهان میبینه روی دستش یه تایمر که مطابق با زمان مشخص شده توی پیام هست شروع به شمارش معکوس ثانیه ها میکنه.
the-world-ends-with-you-20080314041316337.jpg

از روند داستانی خارج میشم و یه توضیح کلی میدم:
نکو با شیکی آشنا میشه و شیکی اطلاعاتی بهش میده: اونا وارد یه بازی شدن که یک هفته ادامه داره و هر روز یک ماموریت رو به همه کسایی که توی اون شرکت کردن از طریق پیامک اطلاع میده. انجام ماموریت ها واجب کفایی هست و اگه یه نفر انجام بده زمان کف دسته همه بازیکن ها پاک میشه و بازی روز بعد ادامه پیدا میکنه. همه بازیکن ها باید با هم تیمی شون بازی رو ادامه بدن و اگه هم تیمی کسی erase بشه اون هم بعد از یکساعت erase میشه.

من تموم میکنم به خدا با این تعریف کردنم دارم نابود میکنم داستان محشرش رو

کنترل:
هر پین یه قدرتی به نکو میده که 4 تا از اونها رو توی مبارزات میشه همراه داشت و با استفاده از قلم و نحوه حرکت اون اثر خودشون رو نشون میدن. مثلا با کشیدن قلم روی دشمنان یکی از پین ها با ضربه زدن روی صفحه یکی دیگه و با نگه داشتن یکی دیگه فعال میشه. هر کدوم از این حرکت ها یک کلاس رو تشکیل میده که بازی اجازه نمیده دو پین هم کلاس همزمان جزو 4 تا باشه.
شما میتونید همبازیتون رو هم از طریق دکمه ها توی بازی کنترل کنید که ابتدا ساده هست و به تدریج سخت میشه و اگه خودتون نخواید میتونید اون رو به حال خودش رها کنید و کار خودتون رو انجام بدید.
یه حالت ترکیب(fusion) هم وجود داره که در شرایطی که همبازیتون حرکات خاصی رو بزنه میشه استفاده کرد.
امیدوارم این توضیحات ناقص اطلاعاتی رو بهتون داده باشه.من نمیتونم اطلاعات دیگه ای بگم. ببخشید کلا اگه چیز بدرد نخوری شد.
pa.107137.1.jpg
من واقعا اینو میخوام:love:

Vahiddreamer

کاربر سایت
Jul 1, 2007
80
به نظر بنده این بازی بهترین بازی ds هستش و یکی از بازیهایی که هر نیمه گیمری از اون لذت میبره. من چون خودم نتونستم بازی رو تموم کنم قطعا نمیتونم زیاد دربارش توضیح بدم اما این رو بعنوان یه معرفی مینویسم

به نظر من رسید که این بازی رو از روی یه مانگا ساختن یا حداقل طرح اولیه رو از اون اقتباس کردن که نمیدونم نظر درستی دارم یا نه! به هر حال داستان بازی نقطه قوت کار هست که در ادامه بهش میرسیم

کاراکتر ها:
واقعا کاراکتر ها فوق العاده کار شدن و شما امکان نداره نتونی با یکی از اونها ارتباط برقرار کنی. در عین غیرواقعی بودن کاملا ملموس و نزدیک هستند.
نکو(neku): شخصیت اصلی داستان(عکس بالا) که یه پسر مغرور و از خود راضی هست که توی چند لحظه اول جز غر زدن چیزی ازش نمیبینیم. نکو به موزیک علاقه زیادی داره. خصوصیت دیگش هم اینه که بخاطر عدم اعتمادش به دیگران تنهایی رو به هر چیز دیگه ای ترجیه میده.
شیکی(shiki): دختری که همبازی(partner) نکو هست و علاقه زیادی به خیاطی داره و مهارتی هم توی این زمینه داره. توی بازی شیکی به نکو گیر میده که چرا انقدر بدلباسه! و خودش واقعا کاراکتر دوست داشتنی هست.
لطفا به این دو کاراکتر رضایت بدید چون ما بقی رو نمیخوام لو بدم هر چی بخوام بگم توضیح داستانه.
داستان:
نکو داره توی یه تقاطع شلوغ قدم میزنه و موزیک گوش میده و غر میزنه مردم هم انگار که نکو رو اصلا نمیبینن به سرعت درحال حرکتند ناگهان نکو زمین میخوره وقتی بلند میشه یه pin (گیره لباس) توی دستش میبینه که ظاهری عجیب داره. نکو یه پیامک عجیب دریافت میکنه که متن کوتاهی داره. توی اون زمانی برای انجام کاری تعیین شده و توضیح مختصری در مورد کار داده شده. نکو دوباره غر میزنه و پیام رو پاک میکنه اما ناگهان میبینه روی دستش یه تایمر که مطابق با زمان مشخص شده توی پیام هست شروع به شمارش معکوس ثانیه ها میکنه.

از روند داستانی خارج میشم و یه توضیح کلی میدم:
نکو با شیکی آشنا میشه و شیکی اطلاعاتی بهش میده: اونا وارد یه بازی شدن که یک هفته ادامه داره و هر روز یک ماموریت رو به همه کسایی که توی اون شرکت کردن از طریق پیامک اطلاع میده. انجام ماموریت ها واجب کفایی هست و اگه یه نفر انجام بده زمان کف دسته همه بازیکن ها پاک میشه و بازی روز بعد ادامه پیدا میکنه. همه بازیکن ها باید با هم تیمی شون بازی رو ادامه بدن و اگه هم تیمی کسی erase بشه اون هم بعد از یکساعت erase میشه.

من تموم میکنم به خدا با این تعریف کردنم دارم نابود میکنم داستان محشرش رو

کنترل:
هر پین یه قدرتی به نکو میده که 4 تا از اونها رو توی مبارزات میشه همراه داشت و با استفاده از قلم و نحوه حرکت اون اثر خودشون رو نشون میدن. مثلا با کشیدن قلم روی دشمنان یکی از پین ها با ضربه زدن روی صفحه یکی دیگه و با نگه داشتن یکی دیگه فعال میشه. هر کدوم از این حرکت ها یک کلاس رو تشکیل میده که بازی اجازه نمیده دو پین هم کلاس همزمان جزو 4 تا باشه.
شما میتونید همبازیتون رو هم از طریق دکمه ها توی بازی کنترل کنید که ابتدا ساده هست و به تدریج سخت میشه و اگه خودتون نخواید میتونید اون رو به حال خودش رها کنید و کار خودتون رو انجام بدید.
یه حالت ترکیب(fusion) هم وجود داره که در شرایطی که همبازیتون حرکات خاصی رو بزنه میشه استفاده کرد.
امیدوارم این توضیحات ناقص اطلاعاتی رو بهتون داده باشه.من نمیتونم اطلاعات دیگه ای بگم. ببخشید کلا اگه چیز بدرد نخوری شد.
من واقعا اینو میخوام:love:
همون طور که از ظاهر شخصیتها پیداست Character designer این بازی testsuya Nomura جونه :love:
واقعا بازی محشریه ....به همه ی NDS دار ها توصیه میشه ;)

ari.scorpio

کاربر سایت
Mar 21, 2009
3
ممنونم

یه سایت خوب واسه دانلود بازی های DS:
ds.rom-news.org

اینم لینک بازی ای که خواسته بودین

ممنونم کيليد تشکر نداره اينجا ...
بدشم اگه ميشه درباره اين مشکل کمک کنيد وقتی اين بازی رو نصب ميکنم اين پيام رو ميده:​
The save data could not be accessed.
Please turn the power off and reinsert the DS Card.
:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر