Uncharted 3: Drake's Deception | Trophies Guide

به نظر شما راهنمای بازی به صورت عکس گذاشته شود یا فیلم؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    52
  • نظرسنجی بسته شده است .

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
Reload Master
Rolling Ammo Master
فیلم بزارید لطفا
اینایی که گفتی رو نمیشه ازشون فیلم گزاشت.واسه گرفتن reload master دقت کن که از یه اسلحه با خشاب زیاد استفاده کنی مثل M9 یا AK47 و هربار هم که کسی رو میکشی reload کن تا حساب خشاب از دستت در نره.گرفتن rolling ammo master هم رو easy سخت نیست اما اگه حوصله نداری و میخوای farm اش کنی بهترین کار اینه که تو یه محیط،دشمنا رو کامل بکشی و بعد بری کنار یه اسلحه ای که نداری وایسی؛یعنی اگه برای مثال AK47 داری بری کنار یه M9 یا یه G-Mal و ... وایسی و دایره رو بزنی و در حین حرکت rolling به محض ظاهر شدن علامت مثلث،مثلث رو فشار بدی تا اسلحه معاوضه بشه.بعد برعکس همین کار رو انجام بده و این قدر این کار رو تکرار کن تا تروفی ظاهر بشه.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
واسه اینکه بازی رو رو درجه سختی آخر تموم کرد میشه از همون چپتر آخر این کارو انجام داد یا حتما باید از اول بازی شروع کرد؟:-o
درجه سختی آخر که کار حضرت فیله سریع میکشنت:(

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
واسه اینکه بازی رو رو درجه سختی آخر تموم کرد میشه از همون چپتر آخر این کارو انجام داد یا حتما باید از اول بازی شروع کرد؟:-o
درجه سختی آخر که کار حضرت فیله سریع میکشنت:(
دوسته عزيز در اين درجه سعي كن هميشه سنگر بگيري و تا ميتوني بدون نشونه گرفتن شليك كن(بدون L 1)

• Like
Reactions: Mojtabadj88

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
15.jpg

Reload Master
50تا دشمن رو پشت سره هم بدونه اینکه اسلحه خودش به صورت اتوماتیک خشاب پر کنه بکشید

این لعنتی امروز کلی وقتمو گرفته ! همش خودم Reload میکنم و 50 تا رو هم میکشم اما . . . :| یه ویدئو هم دانلود کردم دقیقا عین اون رفتم اما باز . . . :|

میشه یکم بیشتر توضیح بدین

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
این لعنتی امروز کلی وقتمو گرفته ! همش خودم Reload میکنم و 50 تا رو هم میکشم اما . . . :| یه ویدئو هم دانلود کردم دقیقا عین اون رفتم اما باز . . . :|

میشه یکم بیشتر توضیح بدین
مرحله ی هفت اونجا که موشک باران میشه جلوترش اسنایپ افتاده که اگر تیر بزنی دوبارهمهمات میده بهت . من اونجا گرفتم این تروفی رو . راستی پلات هم کردم کمک خواستی منو اد کن
KATOR-MASOUD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر