تقاضای کمک فریز شدن دستگاه روی یک صفحه

vahid57

کاربر سایت
Feb 10, 2007
32
سلام من یک دستگاه فت دارم با درایو سامسونگ اول اونو lt2 کردم بعد سعی کردم داشبوردشو اپ کنم که نشد احتمال دادم درایو قبلیش لایت ان باشه بعد سعی کردم باجانگل دیویدی کی اونو بریزم رو لایت ان بعد داشبوردشو اپ کردم که نشد وحالا روی این صفحه گیر میکنه نه دستش کار میکنه نه میره تو داشبورد لطفا کمکم کنید واقعا کلافه ام کرده

Attachments

• IMG_2340.jpg
    IMG_2340.jpg
    36 KB · مشاهده: 37

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام من یک دستگاه فت دارم با درایو سامسونگ اول اونو lt2 کردم بعد سعی کردم داشبوردشو اپ کنم که نشد احتمال دادم درایو قبلیش لایت ان باشه بعد سعی کردم باجانگل دیویدی کی اونو بریزم رو لایت ان بعد داشبوردشو اپ کردم که نشد وحالا روی این صفحه گیر میکنه نه دستش کار میکنه نه میره تو داشبورد لطفا کمکم کنید واقعا کلافه ام کرده

dvd کی رو اشتباه ست کردین با لایتون
با اوریج لایتون ست کنید و دوباره امتحان کنید
فیال ساخته شده خودتون رو قبل از رایت اوپن کنید ببینید کی درست ست شده

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
الا ن سامسونگ خودشم گذاشتم فایده نداشت

داریو اصلی چی هست؟
لایتون یا سامسونگ

چون ماکروسافت در آپدیت جدید خودش اجازه تغییر داریو رو نمی ده.

شما برای حل مشکلتون باید حتما درایو اصلی خودتون رو روی دستگاه نصب کنید

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
اطلاعات کامل بزارید
مدل درایو
فیرمور
اگر هم که Spoof شده باشه ، اورجینال رو امتحان کنید و البته auto poof رو بزنید .

vahid57

کاربر سایت
Feb 10, 2007
32
ببخشید من کلوپ دارم وچون فقط تو خونه نت دارم فقط اخرای شب میتونم بیام تو سایت
درایو رو دستگاه سامسونگه اما احتمال داره عوض شده باشه فریمور lt2.1 هست حقیقتش کلید اسپوف رو دیدم ولی نه میدونم معنیش چیه نه میدنم چطوری باید اوجینال کرد اما اگه منظورتون اپ داشبورده نه با سیدی نه با فلش هیچکدوم از ورجن ها رو قبول نمیکنه یعنی از صفحه ای که عکسش رو گذاشتم تکون نمیخوره لطفا یکمی ساده تر راهنماییم کنید اگه اکانش هست شماره ای برام پ.خ کنید زنگ بزنم خدمتتون ممنون

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
ببخشید من کلوپ دارم وچون فقط تو خونه نت دارم فقط اخرای شب میتونم بیام تو سایت
درایو رو دستگاه سامسونگه اما احتمال داره عوض شده باشه فریمور lt2.1 هست حقیقتش کلید اسپوف رو دیدم ولی نه میدونم معنیش چیه نه میدنم چطوری باید اوجینال کرد اما اگه منظورتون اپ داشبورده نه با سیدی نه با فلش هیچکدوم از ورجن ها رو قبول نمیکنه یعنی از صفحه ای که عکسش رو گذاشتم تکون نمیخوره لطفا یکمی ساده تر راهنماییم کنید اگه اکانش هست شماره ای برام پ.خ کنید زنگ بزنم خدمتتون ممنون

شما حتما باید داریو اصلی xbox خودتون رو قرار بدین. اگر فالکون هست احتمالا بنکیو هست
اگر دستگاه تون قابش عوض نشده از روی تاریخ میشه فهمید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر