The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
با سلام خدمت دوستان
من دیروز یه موس خریدم از برند4tech
که مدلش bloody v2m
هست .از همه لحاظ ازش راضیم .... مخصوصا قیمتش...ولی یه مسئله که آزارم میده و انصافا نمیتونم باهاش کنار بیام بزرگی موس هست!!! اصلا تو دستم درست و حسابی جا نمیشه آخه من عادت دارم موس رو با پنجه میگیرم.اگه ممکنه یه موس گیمینگ نسبتا کوچیک با حدود قیمتی 100 هزر تومن به من معرفی کنیدممنون میشم.

• Like
Reactions: Sega_genesis

THE BIG

کاربر سایت
Jan 18, 2016
2
سلام

دوستان میخوام بدونم کلید های دو طرف razer ouroboros آینه هست ؟ یعنی هر چی سمت چپ تنظیم کنیم سمت راست هم همون میشه ؟ یا امکان داره واسه طرف دیگه چیز متفاوتی تعریف کنیم ؟ من تاحالا با چنین موس هایی کار نکردم نمیدونم . ممنون میشم جواب بدین

و این که چه گزینه های دیگه ای واسه موس وایرلس پیشنهاد میشه
ممنون

• Like

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
سلام

دوستان میخوام بدونم کلید های دو طرف razer ouroboros آینه هست ؟ یعنی هر چی سمت چپ تنظیم کنیم سمت راست هم همون میشه ؟ یا امکان داره واسه طرف دیگه چیز متفاوتی تعریف کنیم ؟ من تاحالا با چنین موس هایی کار نکردم نمیدونم . ممنون میشم جواب بدین

و این که چه گزینه های دیگه ای واسه موس وایرلس پیشنهاد میشه
ممنون

Ouroboros نداشتم ولی با بقیه موس‌های ریزر که کار کردم تک تک دکمه‌ها قابل تنظیمن.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به شخصه معتقد هستم mamba برای هر شخصی در هر کاری مناسبه حقیقتا هم خوش دست ترین موس جهان هست که مهم ارین فاکتور موس هست برای کسایی که بیش از 1 ساعت کار می کنن.

البته مدل 2016 هم به تازگی معرفی کردن که با اینکه امکانات بیشتری داره عملا چیز دندون گیری بهش اضافه نشده طبق نقداشم به خوش دستی مدل سابقش نیست از ظاهرشم مشخصه حتی به نظر میاد کیفیت فوق عالی پلاستیک سابق هم نداره اما با این حال همچنان نقدهاش فوق عالی هست می تونید با خیال راحت بخرید البته من نمی گم مدل جدیدش افت کرده چرا که مزیت هایی هم داره از جمله باتریشم 4 ساعت بیشتر شارژ نگه می داره.

من قبل از razer از logitech استفاده می کردم اما به شدت ازش ناراضی بودم g9x عملا یکی از تجربیات تلخم بود اسپیکرهاشم هم باهاش کار کردم انچنان که باید صدای کیفیتی نداشت. عملا اجناسش نسبت به پولی که می دید شما رو راضی نمی کنه البته اگر با رقباش مقایسش کنید.

در ضمن دقت کنید mamba 2012 داریم قبلیشم 2009 می شه.

• Like

The Outsider

کاربر سایت
Jun 11, 2014
97
نام
-
سلام بر اساتید امر !
آقایون طبیعیه که موس ریزر ناگا اپیک بعد از یه مدت که به صورت مستقیم و توسط یو اس بی وصله به سیستم خاموش شه؟!دلیل چی هست. حالا زمان متغیره معمولا بین دو روز الی یک روز و نیم و گاها کم تر .

• Like

The Outsider

کاربر سایت
Jun 11, 2014
97
نام
-
سلام بر اساتید امر !
آقایون طبیعیه که موس ریزر ناگا اپیک بعد از یه مدت که به صورت مستقیم و توسط یو اس بی وصله به سیستم خاموش شه؟!دلیل چی هست. حالا زمان متغیره معمولا بین دو روز الی یک روز و نیم و گاها کم تر .
دوستان جواب بدید ممنون میشم

AriDark

کاربر سایت
Jul 5, 2008
260
نام
آرین
سلام
دوستان من بعد مدت ها از موس دوست داشتنی MX-518 لاجیتک رفتم روی موس ریزر ناگا کروم این مدلش:
Razer Naga Epic Chroma MMO Gaming Mouse | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

بسیار موس زیباییه اما مشکلی که من باهاش دارم اینه که خوب روی دستم سوار نمیشه ؟ نمیدونم هنوز عادت ندارم بهش یا که نه چون به طور کل از لحاظ ساختار و مدل با موس قبلی من فرق داره فقط نمیدونم چرا باهاش به راحتی قبلی نیستم اصلا!! بهش عادت کنم درست میشه ؟!

• Like

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
سلام
دوستان من بعد مدت ها از موس دوست داشتنی MX-518 لاجیتک رفتم روی موس ریزر ناگا کروم این مدلش:
Razer Naga Epic Chroma MMO Gaming Mouse | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

بسیار موس زیباییه اما مشکلی که من باهاش دارم اینه که خوب روی دستم سوار نمیشه ؟ نمیدونم هنوز عادت ندارم بهش یا که نه چون به طور کل از لحاظ ساختار و مدل با موس قبلی من فرق داره فقط نمیدونم چرا باهاش به راحتی قبلی نیستم اصلا!! بهش عادت کنم درست میشه ؟!
همیشه اولش یه همچین حسی خواهید داشت کاملا طبیعیه ولی naga هم مخصوصا به دلیل دکمه های کنارش و تفاوتی که تو طراحی داره با موس شما اولش یکم اذیت میکنه
مبارکتون باشه :)

• Like

AriDark

کاربر سایت
Jul 5, 2008
260
نام
آرین
همیشه اولش یه همچین حسی خواهید داشت کاملا طبیعیه ولی naga هم مخصوصا به دلیل دکمه های کنارش و تفاوتی که تو طراحی داره با موس شما اولش یکم اذیت میکنه
مبارکتون باشه :)

ممنونم. راستش که فعلا دپرسم از بس که باهاش اصلا تمرکز ندارم تو بازی چون راحت نیستم هنوز باهاش :( !!! پس میگید فعلا فقط باهاش استفاده کنم تا خوب بهش عادت کنم ؟

بعد یک سوال این موس رو من میتونم کمی سبک ترش کنم ؟ حس میکنم یه مقدار کم سنگینه. قابلیت این رو داره ؟

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
ممنونم. راستش که فعلا دپرسم از بس که باهاش اصلا تمرکز ندارم تو بازی چون راحت نیستم هنوز باهاش :( !!! پس میگید فعلا فقط باهاش استفاده کنم تا خوب بهش عادت کنم ؟

بعد یک سوال این موس رو من میتونم کمی سبک ترش کنم ؟ حس میکنم یه مقدار کم سنگینه. قابلیت این رو داره ؟
اره ديگه كم كم عادت ميكنيد نگرانش نباشيد
نه متاسفانه قابليت كاهش وزن رو نداره

THE BIG

کاربر سایت
Jan 18, 2016
2
سلام

دوستانی که با موس razer naga epic chroma کار کردن ، این طبیعیه وقتی رو حالت chrom باشه حدود 9 ساعت شارژ نگه داره ؟ یا باطریه من مشکل داره ؟ چون تو مشخصاتش نوشته 20 ساعت و من وقتی نور رو خاموش میکنم همین حدود (یکم کمتر) شارژ نگه میداره

مرسی

• Like

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان. این موسهای گیمینگ رو چطوری میشه واسه بازیهای مختلف تنظیم کرد.....تنظیمات زیادی داره که با اصطلاحاتش آشنا نیستم.جایی هست که بشه این تنظیمات رو یاد گرفت یا پروفایلهای آماده وجود نداره؟؟؟؟سوال کلی رو پرسیدم و از موس خاصی نام نبردم.ممنون میشم اگه راهنمای کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر