The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
همچنین نظرتون در مورد کیبورد thermatake challenger prime چی هست؟
به نظر کیبورد خوبی میاد، اما من چند وقت پیش رفتم یه Challenger بگیرم، ولی باز دوباره مشکل کوچیک بودن شیفت رو داشت!
اگه بزرگ بودن شیفت برات مهم نیست که هیچی، اما اگه مهم هست و مدل درست رو پیدا کردی، یه خبری بده، مرسی :)

• Like
Reactions: Sega_genesis

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
به نظر کیبورد خوبی میاد، اما من چند وقت پیش رفتم یه Challenger بگیرم، ولی باز دوباره مشکل کوچیک بودن شیفت رو داشت!
اگه بزرگ بودن شیفت برات مهم نیست که هیچی، اما اگه مهم هست و مدل درست رو پیدا کردی، یه خبری بده، مرسی :)

حتما آمارشو میگیرم خبرشو میدم...نظرت در مورد موسها چیه؟

• Like

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
نظرت در مورد موسها چیه؟
من خودم همیشه Logitech دستم گرفتم، ولی قالب‌های کوچیکترشو، و با سنسور اپتیک، نه لیزر. بنابراین سلیقه‌م موسهایی که نوشتی نیست :D
چند تا پست قبل‌تر رو نگاه کن، یه چیزایی گفته‌بودیم با چند نفر دیگه.
راجع به Razer هم نظری ندارم.

MadysoN

کاربر سایت
Mar 10, 2014
185
نام
N.i.M.a
بچه ها کسی میدونه از کجا میشه موس های Cyborg رو گیر آورد ؟ قیمتشون + ظاهرشون فوق العادس

آخرین ویرایش:

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
سلام دوتا سوال داشتم خواهشا دوستان جوابمو بدین

چرا برند رازر اینقدر گرونه ؟ یعنی هر کی اینو بگیره بیشتر حال میکنه و راحته تو بازیااا؟

میخواستم کیبورد و ماوس از برند رازر بگیرم لینکشو میدم ببینین این دوتا عالین ..؟....و بگین فیمتاش معقوله یا نه ؟

Razer DeathAdder Ergonomic PC Gaming Mouse 6400dpi price, review and buy in UAE, Dubai, Abu Dhabi | Souq
و
Razer RZ03-00800100-R3M1 DeathStalker Gaming Keyboard (Black & Green) price, review and buy in UAE, Dubai, Abu Dhabi | Souq

• Like

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
سلام دوتا سوال داشتم خواهشا دوستان جوابمو بدین

چرا برند رازر اینقدر گرونه ؟ یعنی هر کی اینو بگیره بیشتر حال میکنه و راحته تو بازیااا؟

میخواستم کیبورد و ماوس از برند رازر بگیرم لینکشو میدم ببینین این دوتا عالین ..؟....و بگین فیمتاش معقوله یا نه ؟

Razer DeathAdder Ergonomic PC Gaming Mouse 6400dpi price, review and buy in UAE, Dubai, Abu Dhabi | Souq
و
Razer RZ03-00800100-R3M1 DeathStalker Gaming Keyboard (Black & Green) price, review and buy in UAE, Dubai, Abu Dhabi | Souq
موس که عالیه، من خودم ریز مامبا دارم که تقریبا همین موسه که وایرلس شده شدیدا راضیمو از نظر ارگونومی و دقت خیلی خوبه.
کیبرد هم بنظرم SteelSeries Apex Raw بگیری بهتره.

• Like

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
موس که عالیه، من خودم ریز مامبا دارم که تقریبا همین موسه که وایرلس شده شدیدا راضیمو از نظر ارگونومی و دقت خیلی خوبه.
کیبرد هم بنظرم SteelSeries Apex Raw بگیری بهتره.

نظرتون در مورد این دوتا چیه ؟

Logitech Gaming Keyboard G105 price, review and buy in UAE, Dubai, Abu Dhabi | Souq

Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse with High Speed Fusion Engine price, review and buy in UAE, Dubai, Abu Dhabi | Souq

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
کیبرد نظر من رو همون استیل سریس اپکس هست.
اما موس رو باید ببینید سلیقتون چجوریه، به شخصه فرم دث ادر رو ترجیح میدم. ما محصولات لاجیتک هم خوبه.
این موس هم خیلی تعریفشو شنیدم: Corsair Gaming M65 RGB Laser Gaming Mouse — Black
مخصوص بازیهای FPS طراحی شده.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
دوستان من dota زیاد بازی می کنم ایا این Razer Deathadder Chroma 2014 Gaming Mouse برای این بازی خوبه؟
برای Dota موس Razer Naga بگیر. مخصوص همین سبک بازیهاستو اما بدون فقط بدرد همین سبک میخوره و مناسب سایر سبک ها نیست.

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
کیبرد نظر من رو همون استیل سریس اپکس هست.
اما موس رو باید ببینید سلیقتون چجوریه، به شخصه فرم دث ادر رو ترجیح میدم. ما محصولات لاجیتک هم خوبه.
این موس هم خیلی تعریفشو شنیدم: Corsair Gaming M65 RGB Laser Gaming Mouse — Black
مخصوص بازیهای FPS طراحی شده.

پس ماوس شد همین ماوس corsair خیلی عالیه حال میده با این بازیهای اول شخص مولتی خیلییییییی دقتش بالاست ... کیبردم زیاد مهم نی مهم ماوسه درست میگم یا نه؟؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
پس ماوس شد همین ماوس corsair خیلی عالیه حال میده با این بازیهای اول شخص مولتی خیلییییییی دقتش بالاست ... کیبردم زیاد مهم نی مهم ماوسه درست میگم یا نه؟؟
اره Mouse خیلی مهتره
درضمن میخوای موس بگیری یه پد گیمینگ هم حتما باید بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر