راهنمایی در امر خرید موبایل

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
آره والله خودم گرفتم
دمش گرم از همه پیش پرداخت گرفت منو موقع تحویل
بار بعدی حدود 1 ماه دیگه میرسه.
مثلا نوت 9 رو میده 7ت.
ببین بعیده همچین چیزی.دلار ۴۵۰۰ وجود خارجی نداره
دلار سامانه نیما نزدیک ۸ تومنه.نماد الکترونیک یه نماده که سکه ثامن هم داشت .در هر صورت اگه بچه های اینجا خرید کردن جنسشون رسید دستشون خبر بده منم بگیرم یا اگه اول میاره بعد پولشو میگیره.طمع کنیم پولمون میره ،جنسم نمیرسه .حالا خواستی ادرس سایتشو برام خصوصی کن برم ببینم
به نظرم از دو حالت خارج نیست یا خیلی پولداره و داره خودشو ورشکست میکنه یا هم داره پول افراد طمع کارو جمع میکنه بزنه به چاک

• Like
Reactions: live is life

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
ببین بعیده همچین چیزی.دلار ۴۵۰۰ وجود خارجی نداره
دلار سامانه نیما نزدیک ۸ تومنه.نماد الکترونیک یه نماده که سکه ثامن هم داشت .در هر صورت اگه بچه های اینجا خرید کردن جنسشون رسید دستشون خبر بده منم بگیرم یا اگه اول میاره بعد پولشو میگیره.طمع کنیم پولمون میره ،جنسم نمیرسه .حالا خواستی ادرس سایتشو برام خصوصی کن برم ببینم
به نظرم از دو حالت خارج نیست یا خیلی پولداره و داره خودشو ورشکست میکنه یا هم داره پول افراد طمع کارو جمع میکنه بزنه به چاک
آره صبر کن یکی از بچه ها بگیره.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
والله خیلی قدیمی کاره.
نماد اعتماد الکترونیکش داره آماده میشه.
مغازه داره (اصفهان)
سایت داره متصل به درگاه بانک مرکزی.
ادرس مغازش در اصفهان برام بفرست تا یکی بفرستم سراغش ... اگر تایید بشه من میخرم

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
ادرس مغازش در اصفهان برام بفرست تا یکی بفرستم سراغش ... اگر تایید بشه من میخرم
الکیه دلار ۴۵۰۰ کجا بود .طرف میتونه به جای واردات جنس با دلار ۴۵۰۰!! دلاراشو ۱۴ تومن بفروشه بفروشه راحت کلی پول دستش بیاد .

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
الکیه دلار ۴۵۰۰ کجا بود .طرف میتونه به جای واردات جنس با دلار ۴۵۰۰!! دلاراشو ۱۴ تومن بفروشه بفروشه راحت کلی پول دستش بیاد .
هر جور دوست داری فکر کن برادر.
به هر حال راسته.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
معمولا cache تلگرام رو نه تو قسمت اپ نشون ميدن نه جاي ديگه
يه بار از خود تلگرام چك كن ببين چقد فايل داري توش
اره اتفاقا این کارم کردم‌ درس میگی ۱.۸گیگ تلگرامه اون یکیم تلگرامم ۵۰۰مگ‌هست ولی اینا رو هم ۳گیگ هم‌نیمشه بقیش چیه ؟چه برنامه های دیگه کلا چیا این فضا رو اشغال کردن ؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اره اتفاقا این کارم کردم‌ درس میگی ۱.۸گیگ تلگرامه اون یکیم تلگرامم ۵۰۰مگ‌هست ولی اینا رو هم ۳گیگ هم‌نیمشه بقیش چیه ؟چه برنامه های دیگه کلا چیا این فضا رو اشغال کردن ؟
اگر از واتزاپ استفاده میکنی هر چیزی که ارسال کنی ذخیره میشه ... اونا هم پاک کن

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
تو رنج ۲ تومن چه گوشی خوبه بگیرم؟ اگه 4G+ باشه بهتر ، و اینکه گوشی های Xiaomi خوبن؟ کدوم مدلش به پول من میخوره؟
در حال حاضر redmi s2 از شیاومی هست ( اردبهشت اومده ) که صفحه HD ولی هست اگر Full HD میخوای Redmi 5 plus ( اذر 96 اومده )

هواوی بخوای یکم صبر کن تا honor 8c بیاد ولی این صفحش هم HD هست اما پردازنده اسنپ 636 داره

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
در حال حاضر redmi s2 از شیاومی هست ( اردبهشت اومده ) که صفحه HD ولی هست اگر Full HD میخوای Redmi 5 plus ( اذر 96 اومده )

هواوی بخوای یکم صبر کن تا honor 8c بیاد ولی این صفحش هم HD هست اما پردازنده اسنپ 636 داره
ممنون
البته من میخوام کارکرده بخرم چون آکبند چیز به درد بخوری نمیشه گرفت !
صفحه که حتما باید FHD باشه و دوربینشم خوب باشه ! یه چیزی تو مایه های Z3+ مثلا ! S6 سامسونگ خوبه؟ میشه Edgeش رو گرفت ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر