راهنمایی در امر خرید موبایل

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
چند وقته Oneplus 6 گرفتم
چند ماه پیش هم نوت 8 داشتم ولی صادقانه بدون هیچ تعصبی وان پلاس خیلی خوش دست و سریع تره ، رابط کاربری سریع که تجربه رام خالص اندروید رو میده ، پشتیبانی عالی
در کل بالاتر از انتظارم ظاهر شد

آخرین ویرایش:

Arman rashidi

کاربر سایت
Sep 3, 2018
20
سلام دوستان قصد دارم گوشب y7 prime 2017 رو تهیه ایا این تصمیم من بجاست چون گفتن یکم بودجه تون رو ببرید بالاتر j5 pro تهیه کنید اما یکی دوستانم j5 pro داره باهاش مقایسه اش کردیم چیزی ازش کم نداشت

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
دوستان الان قیمت Galaxy S6 تمیز کارکرده چقده ؟
من دو میلیون میخوام بدم کمه یا زیاد ؟ البته دیوار رو چک کردم بین 2300-2500 بود 1900 -1800 هم بود البته.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
سلام دوستان قصد دارم گوشب y7 prime 2017 رو تهیه ایا این تصمیم من بجاست چون گفتن یکم بودجه تون رو ببرید بالاتر j5 pro تهیه کنید اما یکی دوستانم j5 pro داره باهاش مقایسه اش کردیم چیزی ازش کم نداشت
دوست عزیز من 16 ساله تعمیرکار موبایل هستم
این تاپیک هم خیلی کم میام، ولی در جواب شما باید بگم قطعا انتخاب هوآوی معقولانه تر هست
سری pro سامسونگ به شدت به ضربه حساس هستن و بطور مثال السیدی j5 pro در صورت خراب حدود 1600 هزینه داره در صورتیکه هوآوی با وجود کیفیت بالا ، هزینه ی تعمیرات و نگهداری بسیار پایینتری داره نسبت به بقیه برند ها

• Like
Reactions: fifa13 and jetalpha

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
با سلام یه موبایل میخوام بخرم تو بازه قیمتی دو میلیون و پونصد تومن سامسونگ نباشه به هیچ وجه و طولش هم حدود 137 mm تا 147mm باشه چه انتخابایی دارم خودم از htc desire 10 compact و xiaomo redmi5A بدم نیومد در ضمن کسی جایی میشناسه که بشه یه htc one mini 2 نو گیر اورد میدونم قدیمیه ولی خب گفتم بپرسم خیلی دنبالشم.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
با سلام یه موبایل میخوام بخرم تو بازه قیمتی دو میلیون و پونصد تومن سامسونگ نباشه به هیچ وجه و طولش هم حدود 137 mm تا 147mm باشه چه انتخابایی دارم خودم از htc desire 10 compact و xiaomo redmi5A بدم نیومد در ضمن کسی جایی میشناسه که بشه یه htc one mini 2 نو گیر اورد میدونم قدیمیه ولی خب گفتم بپرسم خیلی دنبالشم.

Desire 12 بگیر حدوده 2.500

htc desire 10 compact همچین مدلی تا حالا نشنیدم!

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
رفتم gsm arena این مدلا رو برگزیدم
1- desire 10 compact
2-htc desire 12
3-htc desire 650
4-htc uplay
5-htc desire628
6-htc one a9s
7-htc10
8-htc one mini 2 قدیمی هست و گیر اوردنش خیلی سخته
ملاکم برای خرید یکی قیمتش هست که از 2.500 بالاتر نره و گارانتی داشته باشه ترجیحا و مقاومتش بالا باشه یه دفعه زمین نخوره کتلت بشه و سیستم صوتیش هم بلندگوهاش هم هندزفریهاش کیفیت بالایی داشته باشن یعنی هم صدایه بلند و باکیفیتی داشته باشن هم زود خراب نشن ترجیحا boom sound باشن حافظه داخلیش هم ترجیحا 32 گیگ باشه.راستی گارانتی نداشته باشن میشه گوشی رو بیمه کرد؟ چطوری بیمه اصلا همون موقع که میخری حتما باید بیمه کنی یا هر وقت که بخوای هزینش چطوریه و خدماتش خوب هست؟ در اخر اون دوستی که disire 12 مهرفی کرد با قیمت 2500 مدل 32 گیگش هست این قیمت یا 16 گیگش؟ حافظه داخلی و سیستم صوتی اولویتای اولم هستن باتری و دوربین و مابقی سخت افزار گوشی هم برام اهمیتی به اون صورت ندارن خوشحال میشم یه جواب جامع به من بدین ببخشید دیگه زیاد شد.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
راستی یادم رفت طول گوشی هم از 137 تا 147 میلی متر کمتر یا بیشتر نباشه و من با شرایطی که گفتم به مدلای موتورولا هم علاقه مندم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
چند تا مدل دیگه هم پیدا کردم که همشونم stereo sound دارن
1-htc 10 که قبلا گفته بودم
2-htc one s9
3-htc one m9 prime camera
4-htc one m9s
5-htc desire 625 اینم مدل خوبیه فکر کنم بشه با قیمت مورد نظرم خرید صداشم استریو هست تنها مشکلش حافظه داخلی پایینش هست.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
رفتم gsm arena این مدلا رو برگزیدم
1- desire 10 compact
2-htc desire 12
3-htc desire 650
4-htc uplay
5-htc desire628
6-htc one a9s
7-htc10
8-htc one mini 2 قدیمی هست و گیر اوردنش خیلی سخته
ملاکم برای خرید یکی قیمتش هست که از 2.500 بالاتر نره و گارانتی داشته باشه ترجیحا و مقاومتش بالا باشه یه دفعه زمین نخوره کتلت بشه و سیستم صوتیش هم بلندگوهاش هم هندزفریهاش کیفیت بالایی داشته باشن یعنی هم صدایه بلند و باکیفیتی داشته باشن هم زود خراب نشن ترجیحا boom sound باشن حافظه داخلیش هم ترجیحا 32 گیگ باشه.راستی گارانتی نداشته باشن میشه گوشی رو بیمه کرد؟ چطوری بیمه اصلا همون موقع که میخری حتما باید بیمه کنی یا هر وقت که بخوای هزینش چطوریه و خدماتش خوب هست؟ در اخر اون دوستی که disire 12 مهرفی کرد با قیمت 2500 مدل 32 گیگش هست این قیمت یا 16 گیگش؟ حافظه داخلی و سیستم صوتی اولویتای اولم هستن باتری و دوربین و مابقی سخت افزار گوشی هم برام اهمیتی به اون صورت ندارن خوشحال میشم یه جواب جامع به من بدین ببخشید دیگه زیاد شد.

تو این لیست m10 از همه از هر نظر بهتره اگه گیر بیاری البته.
بعدش a9 ورژن 32 گیگ خوبه نه این مدلs که ضعیف شدش هست.
گزینه بعدی دیزایر 12
بعدش پلی.

مدل های دیگه از رده خارج هستن و قدیمی.

دنبال گارانتی نباش چون همش تو ایران پشمه.

اون قیمت 16 گیگش هست ولی میتونی میکرو اس دی بهش بزنی جا سیم 2

گوشی های اچ تی سی اکثرن سیستم صدای با کیفتی دارن.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام.توی گوشی های ایفون یه آهنگ برای زنگ خور هست به اسم opening که معروف هم هست و میدونین کدوم رو میگم.حالا یه ورژن جدید ازش اومده که دو ماهی هست هر سایت یا اپلیکیشنی میرم میشنومش‌ و به نظرم عالیه.
خواستم بپرسم کسی بلد هست از کجا باید بگیرمش و چجوری روی گوشی فیکسش کنم؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر