اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
یعنی به نظر شما اگه من کابل ساختمون رو عوض کنم و کابل مرغوب cat 5 استفاده کنم تغییری در پینگ و تایم اوت ایجاد نمیشه ?
خود مخابرات منتطقمون داخل برد زده که کابل مناسب برای استفاده از اینترنت cat5e هست خودمم سوال کردم ازشون گفتن به خاطر این که فیبر نوری هست و ولتاژ زیادی داره استفاده از کابل معمولی به علت این که قطر سیم کم هست خودش باعث ایجاد نویز میشه
البته از پینگ و این جور چیزا سر در نمیارن فقط میدونن نویز چی هست

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
قبل از اینکه بری این کار را انجام بدی اول برو ورودی خونتون که کابل تلفن اومده ببین از اونجا مودم را وصل می کنی اینترنت درست میشه یا نه.اگه درست شد برو هزینه کن و کابل خونه رو عوض کن ولی اگه دیدی باز همونجوری هست عوض کردنش هیچ فرقی نداره.
من شنیدم که جاهای که مخابرات فیبر کرده نمی یاد روی اون فیبر اینترنت بده.(انگار هنوز تجهیزاتش را ندارن)فعلا روی فیبر تلفن میده و اگه هرکس که اینترنت خواست میاد از فیبر درش میاره و روی خط معمولی اینترنت میده و اگه اینترنتش مشتری نخواد دوباره میندازتش روی فیبر که شرکت ها نتونن بهش اینترنت بدن

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان اینترنت مخابرات من وصل نمیشه ، کابل رو که میزنم ، علامت قرمز و زرد فقط میاد روی مینی آیکون اینترنت و بین این دو هی عوض میشه و کلا به اینترنت وصل نمیشه . ولی با لپتاپ که امتحان کردم مشکلی نبود و وصل شد. چی کار باید بکنم به نظرتون؟

mostafa93

کاربر سایت
Jan 6, 2014
9
من یه مشکلی پیدا کردم با وای فای نمی تونم همزمان با موبایل و کامپیوتر وصل شم یا کامپیوترم اینرنت داره یا موبایل چی کار کنم؟

Saeidzero

کاربر سایت
Jul 4, 2015
4
سلام من سرويس ٢مگ شاتل دارم پينگ ٤.٢.٢.٤كه ميگيرم ١٠٩هست تايم اوت هم هر٣٠دقيقه دارم داخل بازي fifa 16 لگ دارم وبازي گيرميكنه ولي وقتي با4g ايرانسل وصل ميشم بااينكه پينگ ١٧٠هست ونت تايپ ٣ ولي به هيچ عنوان لگ ندارم داخل بازي به نظرتون مشكل چي هست؟اگر مودم ٤g بگيرم بهترنيست براي انلاين؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام من سرويس ٢مگ شاتل دارم پينگ ٤.٢.٢.٤كه ميگيرم ١٠٩هست تايم اوت هم هر٣٠دقيقه دارم داخل بازي fifa 16 لگ دارم وبازي گيرميكنه ولي وقتي با4g ايرانسل وصل ميشم بااينكه پينگ ١٧٠هست ونت تايپ ٣ ولي به هيچ عنوان لگ ندارم داخل بازي به نظرتون مشكل چي هست؟اگر مودم ٤g بگيرم بهترنيست براي انلاين؟
اینو ما صد میلیون بار جواب دادیم
این بحث نت تایپ خیلی طولانی فقط 3 نباید باشه
با سیمکارت هم نمیشه انلاین بازی کرد چه 3gچه4g...دردسر داره و مشکلات زیادی هم داره کلا بی خیالش شید
چندتا فروم خارجی هم ببینید بد نیست

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
من اینترنت 256 کیلوبایت نامحدود دارم , هر دوماهش 24500 تومن بود , الان شده 29000 هزار تومن
اما دانلودش واقعا بده واقعا بده , من هیچوقت دانلود 30 کیوبایت ثابت مثلا برای 5 ثانیه ندیدم
آخرین حدش 32 کیلوبایت بوده اما اکثر نوسان داره روی 10 تا 18 کیلوبایت

میخوام عوض کنم همین قیمت از شرکتا خصوصی اینترنت بهتری میتنوم بگیرم اما مسئله حجم پیش میاد , خونه ما شده کاروانسرا
من خودم با pc همش اینترنت ( این سرعت برام کافی بود چون فقط سرچ میکنم تو اخبار و مثاله ها علمی - ایمل چک کردن و فوقش دانلود آهنگ 4 مگابایتی ) اما مودم وای فایو دارم خانواده صبح تا شب وصلن
با اینکه نت صعیفه میدونن نباید دانلود کنن آما میکنن
حالا فکو فامیلم میان یهو میبینی به این اینترنت ضعیف 8 نفر وصلن

به فکرش افتادم اینترنت بهتر گیرم اما میدونم تا بگیرم سریع تو 4 روز حجم یک ماه تموم میکنن , مجبورم همین باشه مواقع اضطراری از 3g خطم استفاده کنم

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دوستان يه بي شرفي پيدا شده اينترنت مارو هك كرده جلو چشمم حجمم ميره مثلا بدون اينكه دانلود كنم يا حتي انلاين بازي كنم داخل يه رو يا يه روز خورده اي حجمم تموم ميشه
( انلاين هم ويديو نگاه نميكنم)
اسم مودم رو هم هيدن كردم يه مدت خيلي خوب بود اما الان بازم بد شده
دوستان توصيه اي دارن واسه جلوگيري از اين هك شدن؟
يه راهي هست كه ميگن ip رو به مودم بشناسونم اما نميخوام چون داخل خونم رفت امد زياده

• Like
Reactions: bazicon

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
من اینترنت 256 کیلوبایت نامحدود دارم , هر دوماهش 24500 تومن بود , الان شده 29000 هزار تومن
اما دانلودش واقعا بده واقعا بده , من هیچوقت دانلود 30 کیوبایت ثابت مثلا برای 5 ثانیه ندیدم
آخرین حدش 32 کیلوبایت بوده اما اکثر نوسان داره روی 10 تا 18 کیلوبایت

میخوام عوض کنم همین قیمت از شرکتا خصوصی اینترنت بهتری میتنوم بگیرم اما مسئله حجم پیش میاد , خونه ما شده کاروانسرا
من خودم با pc همش اینترنت ( این سرعت برام کافی بود چون فقط سرچ میکنم تو اخبار و مثاله ها علمی - ایمل چک کردن و فوقش دانلود آهنگ 4 مگابایتی ) اما مودم وای فایو دارم خانواده صبح تا شب وصلن
با اینکه نت صعیفه میدونن نباید دانلود کنن آما میکنن
حالا فکو فامیلم میان یهو میبینی به این اینترنت ضعیف 8 نفر وصلن

به فکرش افتادم اینترنت بهتر گیرم اما میدونم تا بگیرم سریع تو 4 روز حجم یک ماه تموم میکنن , مجبورم همین باشه مواقع اضطراری از 3g خطم استفاده کنم
هاي وب بگير طرحه فشفشه داره 30 تومان ميدي 40gig ماهانه ميده خيلي عاليه هرچقدرم استفاده كني تمومي نداره

• Like
Reactions: bazicon

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
هاي وب بگير طرحه فشفشه داره 30 تومان ميدي 40gig ماهانه ميده خيلي عاليه هرچقدرم استفاده كني تمومي نداره

دستت دردنکنه برم سایت های وب یه نگاهی بندازم , ببینم چه سرویس هایی داره
سرعت دانش خوبه؟ چقدر میره؟
بعد برای انتقال به شرکتی , خودم که مودم دلینک دارم , های وب هزینه چیا میخواد؟ نصاب یا رانژه یا چه هزینه ای دیگه ای

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
دوستان يه بي شرفي پيدا شده اينترنت مارو هك كرده جلو چشمم حجمم ميره مثلا بدون اينكه دانلود كنم يا حتي انلاين بازي كنم داخل يه رو يا يه روز خورده اي حجمم تموم ميشه
يه راهي هست كه ميگن ip رو به مودم بشناسونم اما نميخوام چون داخل خونم رفت امد زياده
wps مودم را خاموش کن
پسوردت را ترکیب حروف و اعداد و #@$ باشه.مثلا Apple#$221
اینجوری هک کردنش سخت تر هستش

• Like
Reactions: esm nadaram

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
سلام حالا احتمال داره هک نباشه و ویندور یا نرف افزاری بدون اجازه شما داره update میشه.مثلا من یک بار برنامه Twitch رو نصب کرده بودم بعد درست تنظیمش نکرده بودم و کلی حجم کشید.بازی اوقات هم ویندوز خودش امکان داره update کنه حتی اگر Auto update رو disable کرده باشی برای این که مطمئا بشی از اونجا نیست.برو تو Startup ویندوز سرچ کن services.msc بعد اونجا سرویس Background Intelligent Transfer Service و window update رو Disable کن. (البته وقتی که میخوای ویندور رو update کنی باید دوباره این هارو Enable کنی) اگر بازم مشکلت حل نشد,
شما برنامه net balancer رو دانلود و نصب کن اون نشون میده وقتی همونطور که گفتی اینطوری خود به خودی اون برنامه رو واز کن ببین چه برنامه ای هست که اونطوری داره حجم میکشه

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
ار
سلام حالا احتمال داره هک نباشه و ویندور یا نرف افزاری بدون اجازه شما داره update میشه.مثلا من یک بار برنامه Twitch رو نصب کرده بودم بعد درست تنظیمش نکرده بودم و کلی حجم کشید.بازی اوقات هم ویندوز خودش امکان داره update کنه حتی اگر Auto update رو disable کرده باشی برای این که مطمئا بشی از اونجا نیست.برو تو Startup ویندوز سرچ کن services.msc بعد اونجا سرویس Background Intelligent Transfer Service و window update رو Disable کن. (البته وقتی که میخوای ویندور رو update کنی باید دوباره این هارو Enable کنی) اگر بازم مشکلت حل نشد,
شما برنامه net balancer رو دانلود و نصب کن اون نشون میده وقتی همونطور که گفتی اینطوری خود به خودی اون برنامه رو واز کن ببین چه برنامه ای هست که اونطوری داره حجم میکشه
اره احتمال دادم از ويندوز باشه ولي لپ تاپ خاموشه گوشي هم خاموشه يهو حجم ميره اصلا من خوابم شب اس ميده حجمت داره تموم ميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر