اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
با سلام به دوستان
هر کسی که ADSL داره لطفا در این تاپیک مزایا و معایب و قیمتها و خلاصه هر چی میدونه بگه
البته اطلاعات زیادی راجب ADSL در سایتها وجود داره ولی یه مصرف کننده چیزایی میدونه و میگه که فروشنده ها نمیگن .
من امروز سایت سپنتا رو دیدم به نظرم خوب بود نظر شما چیه؟
http://www.sepanta.net/Pages/main_services_dsl.htm

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط mt3691:
با سلام به دوستان
هر کسی که ADSL داره لطفا در این تاپیک مزایا و معایب و قیمتها و خلاصه هر چی میدونه بگه
البته اطلاعات زیادی راجب ADSL در سایتها وجود داره ولی یه مصرف کننده چیزایی میدونه و میگه که فروشنده ها نمیگن .
من امروز سایت سپنتا رو دیدم به نظرم خوب بود نظر شما چیه؟
http://www.sepanta.net/Pages/main_services_dsl.htm

سلام ببین دوسته عزیز قیمت های این شرکت یکم بالا هست

مزایا : سرعت بالا و نداختن پالس تلفن و آزاد بودن خط تلفن هنگام کار با adsl و مکالمه همزمان با استفاده از اینترنت و سرعت دانلود بالا و ....

البته بستگی به نوع adsl هم که می گیری داره راستش من اینجا سرعت دانلودم 7 هست تا 10هست و از 64 سند و 64 ریسیو استفاده می کنم و قیمت هم ماهیانه 20 هزار تومان هست در صورتی که این شرکتی که شما معرفی کرده بودید قیمتش نسبت به اینجا خیلی بیشتره دوسته عزیز شما می توانید با علی جان(ali_mojarad) مدیر محترم سایت بازی سنتر صحبت کنید ایشون اطلاعاتشون نسبت به بنده بیشتره در این زمنیه و از قیمت های اونجا هم بیشتر می دونن خوب من توصیه می کنم از adsl استفاده کنید و حتما خریداری کنید اما نه با این قیمت! بنده که واقعا از خدمات adsl راضی هستم خوب موفق باشی دوسته عزیز

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
برای adsl مودم مخصوص میخواد؟؟ چطوریاست؟؟ قیمتش چقدره؟؟؟؟

راستی هر کی ماهیانه adsl بگیره میتونه تمام مدت این 1 ماه رو انلاین باشه یا ساعات خاصی داره؟؟؟

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
امین مودم که میخواد ولی اکثر شرکتا یه مودم رو به صورت امانت میدن بهت تا موقعی که از اون شرکت سرویس میگیری.البته مشخصه که مودم هاشون کیفیت خیلی بالایی ندارن ولی بازم خوبن.بعدشم Adslچند نوع داره.یکی از معیار تفاوتاش سرعتشه.دومیش محدودیت زمانیه.یعنی مثلا 1 ساعت در روز باشه،5ساعت باشه یا تمام وقت باشه.سومین معیار هم میزان دریافت اطلاعاته.که اینم مثلا 3 گیگا بایت در ماه داره 1 گیگ در ماه داره یا بدون محدودت.البته یادتون باشه شمادر حالتی که صفحه های وب رو هم می گردین دارین اطلاعات می گیرین.پس حتما واشتون به تناسب محدودیت زمان و اطلاعات باشه.مثلا اگه زمان رو بدون محدودیت بگیرین ولی اطلاعات رو 1 گیگ فکر نکنم تا آخر ماه برسه.یعنی مثلا 10 روز مونده به آخر ماه دسترسی تون قطع میشه(البته فکر کنم بشه زیادش کرد).البته اینم بگم اینوری نیست که کاملا خودتون انتخاب کنین.مثلا یه شرکت 20 نوع سرویس میده که تو این چیزاش با هم فرق میکنه.(مثلا برین تو شرکت بگین آقا من سروس میخوام.هر روزم میخوام سع ساعت و ربع دسترسی داشته باشم!!)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من 1 سال درموردش تحقیق کردم تو هر سوراخی رفتم ولی متاسفانه خیلی از قسمت ها نیست مثلا خونه ما که پیش شمارش 356پشتیبانی نمیشه باید شانس بیاری پشتیبانی بشه شمارت

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط farzadlion:
آقا رضا میتونی بگی کلا هزینه ی نصب و راه اندازی Adsl چقدر برات در اومد ؟؟؟ و آیا کیفیت خطوطش در ایران خوبه ؟؟؟

سلام راستش هزینه نصبش واقعا بیخوده چون طرف می یاد فقط یه سی دی می زاره می ره و کاره اصلیش اینکه که با مخابرات هماهنگی می کنه و ماهی هم باید 4200 به مخابرات بدی و بخاطر این هزینه راهندازی 10 یا 20 هزار تومان باید بدی و قیمت مودم از 35 شروع می شه تا 120 که هر کدوم تفاوت هایی دارند اما واسه منزل اگه بخواهین همون 35 یا حداکثر 45 رو من توصیه می کنم چون اونایه دیگه بیشتر واسه کافی نت جایی استفاده می شه در مورد هزینه ماهانه هم من نامحدود رو گرفتم 20 تومان ماهیانه بدون هیج گونه محدودیتی نه ساعت و نه گیگ دانلود ببینید گیگ دانلود 1 هست به بالا بعد اگه شما در ماه سایت زیاد باز کنید یا حجم دانلودتون زیاد باشه اشتراک شما قطع می شه در اون ماه تا اینکه شما گیگ دانلود ماهانه رو خریداری کنید اما من دیگه این محدودیت رو ندارم در ضمن فقط فکر نکنید که اگه فایلی از اینترنت بگیرین می شه دانلود اگه سایت هم باز کنید خود سایت هم به عنوان دنلودتون حساب می شه چون سایت های فارسی عکس و مطلابشون سنگینه و دور باز می شه باعث می شه حجم دانلودتون تموم شه خوب پس دنبال گیگ نامحدود ماهانه و ساعت نامحدود بگردید و همون طور که عماد جان توضیح دادن ساعات محدود از یه ساعت تا ساعت مقرر می شه استفاده کرد یا روزانه می گن مثلا 5 ساعت و این واقعا صرف نمی کنه واسه ما که همش تو نت هستیم و یکی از مشکلاتش این هست که شاید پیش شماره و مرکز مخابرات شما رو پشتیبانی نکنه پس به دنیال شرکتی بگردید که هم قیمت خوب باشه هم پیش شماره و مرکز مخارات شما رو پشتیبانی کنه خوب موفق باشید

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
من وقتی که دارم با سرعت 5 Kb دانلود میکنم چرا باید 100 هزارم تومن بابت 1 ماه Adsl با سرعت 10 تا 16 Kb بدم ؟
به نظر شما این عاقلانست ؟
اون اینترنت 5 Kb دانلود را دارم 10 ساعتش را میگیریم 1500 تومان

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
نوشته شده توسط ehsan_62:
من وقتی که دارم با سرعت 5 Kb دانلود میکنم چرا باید 100 هزارم تومن بابت 1 ماه Adsl با سرعت 10 تا 16 Kb بدم ؟
به نظر شما این عاقلانست ؟
اون اینترنت 5 Kb دانلود را دارم 10 ساعتش را میگیریم 1500 تومان
خارج از تهران رو نمیدونم ولی داخل تهران با ماهی 50 تومن میشه ADSL با سرعت 512/512 گرفت که سرعت دانلودش حدود 50-60 kb هست ...
اون 10-16 kb که شما میگی ( 128/32 ) در گرونترین حالت ممکن با احتساب مالیات و این حرفا ماهی 30 تومن هست که البته محدودیت دانلود داره اما مثلا شرکت داتک همین سرعت رو میده 22 تومن بدون هیچ محدودیت (128/128 ) و 256/256 ( سرعت دانلود 25 kb ) ماهی 30 تومن
که اگه مثل من بدشانس نباشید و منطقه تون پشتیبانی بشه میتونه انتخاب خوبی باشه

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
دوستان اینا که گفتین خوبه ولی هیچکی یه ادرس نذاشتین!!!
بابا یه ادرس بدین و در ضمن اگه سرعت 32 بگیرم با دایل اپ فرق داره؟
ممنون.

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
واسه پارس انلاین هم خیلی خوبه ولی محدودیت دانلودش یه کم نامردیه یعنی وقتی ظرفیت تموم شد باید بری دوباریه پول بدی

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
mgs3 از چه شرکتیADSL خریدی؟:thinking:
----------------------------------------------
کسی نمی دونه حداکثر تا کی تمام مناطق تهران دارای ADSL می شند!؟ بعضی ها می گند تا آخر این سال ولی سال تغریبا داره به پایان میرسه;)
---------------------------------------------
mt3691 بهتر نبود اسم تاپیک چیز دیگه ای باشه!؟

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام

سرویس adsl برای کسی که به طور مداوم با اینترنت سر و کار داره و نیاز داره که اکثر وقت خودش رو به صورت انلاین در نت باشه فوق العاده مناسب و به صرفه هست.

برای در خواست و راه اندازی این سرویس اول از همه باید منطقه مخابراتی شما این امکان رو داشته باشه.منطقی که در تهرات دارای این پشتیبانی هستند رو در لینک زیر مشاهده کنید
http://www.parsonline.com/polfarsi/poltnum.htm

برای برقراری ارتباط شما به یک مودم مخصوص adsl و یک spiliter (میکرو فیلتر)احتیاج دارین که معمولا به صورت امانی از طرف شرکت میزبان در اختیار شما قرار میگیره.ارتباط شما در طول شبانه زور قطع نخواهد شد مگر در صورتی که مشکلی در مرکز مخابرات و یا شرکت میزبان وجود داشته باشد.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که واقعا نیاز دارم چون 24 ساعت تو اینترنتم پولشم دارم چون ماهی 100 دارم برا تلفن میدم دیگه 50 تومان چیزی نیست ولی چه فایده اینجا بیا نیست من داهات نیستم ها تهرانی هستم ولی نیست بخدا
اگر کسی می دونی تا کی میشه به ما بگه اماده کنیم خودمون رو
عباس جان اینتوری که میگن یعنی ده سال دیگه هم طرفهای ما اینترنت بیا نیست شانس رو ببین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر