Call Of Duty: Modern Warfare 3 | PSN

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خوب با دوست عزیزم marmolak_peerبازی کردم و با کلن ایشون اشنا شدم و منم عضو کلن شدم اسم کلن هم : PARS
هستش
امروزم دهن همه رو با هم سرویس کردیم:D ادامه رو دوست عزیزم میگه:D

marmolak_peer

کاربر سایت
Apr 16, 2012
63
نام
یونس
خوب با دوست عزیزم marmolak_peerبازی کردم و با کلن ایشون اشنا شدم و منم عضو کلن شدم اسم کلن هم : PARS
هستش
امروزم دهن همه رو با هم سرویس کردیم:D ادامه رو دوست عزیزم میگه:D

با تشکر از جکی جونم که بخدا خیلی دوستش دارم تکه به مولا تکه .....آره اسم کامل کلن pars clan هستش بچه ها هرکی دوست داره عضو بشه بره توی کال آف الیت و عضویت روی کلن pars clan بزنه و بیاد به جمع ما ...
کسی که خارجی رو نکشه ممممممممممممررررررررررررررررررررررررد نیست ...( این جمله انحصاری از من و جکی )
آره دهن کال آف رو سرویسیدیم ...
اینو به جدی میگم جکی توی بازی آنلاین کاری کرد که فکم افتاد از تعجب ...
باورتون نمیشه با پینگ خیلی پایین دهن خارجی ها رو سرویسید ... حالی کردم حسابی ....

---------- نوشته در 08:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:09 AM ارسال شده بود ----------

اسامی اعضای pars clan
marmolak_dializi
jakbelic
robinhood1989
alirezabaghri
behidlc
hamed_mp
هرکی میخواد عضو بشه توی کال آف الیت >> بخش کلن >>>جستجو >>>> pars clan >>>>عضویت بزنه تا همیشه با ما بازی کنه ....

---------- نوشته در 08:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:29 AM ارسال شده بود ----------

اسامی اعضای pars clan
marmolak_dializi
jakbelic
robinhood1989
alirezabaghri
behidlc
hamed_mp
هرکی میخواد عضو بشه توی کال آف الیت >> بخش کلن >>>جستجو >>>> pars clan >>>>عضویت بزنه تا همیشه با ما بازی کنه ....

siavash_f

کاربر سایت
Dec 21, 2011
3
salam.man call of duty mw3 ro ba PS3 online bazi mikonam.
akharin bari ke bazikardan hododan 3mah pish bood,alan ke mikham bazi konam rahat be serverha vasl misham,be rahati ham find a match mishe.amma vaghti safeye loading bazi miyad amma varede bazi nemishe va miyad to safeye multuplayer menu va errore tTIME OUT mide.
bazi regione 1 hastesh va ba servere US vasl misham.
lotfan mano rahnamayi mikonin.

---------- نوشته در 02:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:29 AM ارسال شده بود ----------

سلام.
من بازی call of duty MW3 رو با PS3 آنلاین بازی میکنم.آخرین بار 2 ماه پیش آنلاین کردم.ولی الان که می خواهم آنلاین بازی کنم نمیشه.
ریجن بازی آمریکا هست.براحتی به سرورها وصل میشم.find match هم میشه.اما وقتی صفحه loadinge قبل شروع بازی میاد وارد بازی نمی شه و برمیگرده به multiplayer menu و error: TIMED OUT میده.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

siavash_f

کاربر سایت
Dec 21, 2011
3
سلام.
من بازی call of duty MW3 رو با PS3 آنلاین بازی میکنم.آخرین بار 2 ماه پیش آنلاین کردم.ولی الان که می خواهم آنلاین بازی کنم نمیشه.
ریجن بازی آمریکا هست.براحتی به سرورها وصل میشم.find match هم میشه.اما وقتی صفحه loadinge قبل شروع بازی میاد وارد بازی نمی شه و برمیگرده به multiplayer menu و error: TIMED OUT میده.

marmolak_peer

کاربر سایت
Apr 16, 2012
63
نام
یونس
سلام.

مشکل خاصی نیست درست میشه ....

---------- نوشته در 03:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:05 PM ارسال شده بود ----------

اسامی کلن (پارس کلن)
marmolak_dializi
rabinhood1989
jakbelic
mash_hossein
mr_h3sam
hamed_mp
alirezabaghri
hitman_7575
amanj0098
erfan_76
ferinuke
tehran_714
helen
baraka
delta_static
behidlc

Arash-

کاربر سایت
Aug 4, 2011
35
نام
arash
هک پرستیژ و هک پرستیژ توکن کسی خواست pm بدید....پرستیژ باید اینوایت کنم با هر خود کشی 60000 xp میگیرید توکن باید ای دی پس داشته باشم!
token=http://www.mediafire.com/view/?8b78mpximnv0c8y
xp=http://www.mediafire.com/view/?zi4jbllpdfxe6qg

reza7790

کاربر سایت
Aug 2, 2009
62
سلام
من براي اولين بار انلاين زدم
نميدونم چرا هي ميپره بيروم از بازي ، پيغام ميده قطع شده ميگه سرور فعال نيست
امازاينترنت وصله پينگمم ١٥٠ ميچرخه
مشكل از سروراست واقعا؟ چون وقتي قطع ميشه براي وصل شدن مجدد توي قسمت دريافت اطلاعات پروفايل هي خطا ميده
اونوقت من خواستم عضو كلن ها بشم چجوريه؟ اخه مبخوام برم تو الايت هي ميگه ايتم رايگاني نداره براي دانلود؟!
يعني پوليه؟

من فقط ميرم تو قسمت finding game اونجا با اجنبي ها بازي ميكنم؛(
ممنون ميشم راهنمايي بفرمايين

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام
من براي اولين بار انلاين زدم
نميدونم چرا هي ميپره بيروم از بازي ، پيغام ميده قطع شده ميگه سرور فعال نيست
امازاينترنت وصله پينگمم ١٥٠ ميچرخه
مشكل از سروراست واقعا؟ چون وقتي قطع ميشه براي وصل شدن مجدد توي قسمت دريافت اطلاعات پروفايل هي خطا ميده
اونوقت من خواستم عضو كلن ها بشم چجوريه؟ اخه مبخوام برم تو الايت هي ميگه ايتم رايگاني نداره براي دانلود؟!
يعني پوليه؟

من فقط ميرم تو قسمت finding game اونجا با اجنبي ها بازي ميكنم؛(
ممنون ميشم راهنمايي بفرمايين
در اکثر موارد مشکل از اینترنت هستش و موارد خیلی کمی از سرورهای بازی.اگر سرور در زمینه پیدا کردن Host به مشکل بخوره قطع می کنه خودش و می یاد بیرون ولی دو تا ارور داره که بیشتر مربوط به اینترنت و isp و پینگ هستش اونم ارورهای:
" servers connection time out "
"mw3 servers is not available "
این دو مورد بیشتر برای isp تا خود بازی(!)
اگر پینگ شما تایم اوت داشته باشه این مشکل ها زیاد هست حتی اگر پینگ 1 باشه تایم اوت داشته باشه نمی شه بازی کرد تایم اوت مساوی با بیرون افتادن از بازی!
اون ارور خطا مربوط به دریافت اطلاعات هم بیشتر مربوط به "سرعت دانلود و آپلود " شماس که اگر دانلود زیر 150 داشته باشی و آپلود کم تر از 60 به مشکل می خوری اما راه حلش اینه وقتی وارد منوی بخش چند نفره شدی هیچ دکمه ای نزنی و فقط برای مدتی "صبر" کنی تا خود بازی اطلاعات دریافت کنه ممکن 5 دقیقه شایدم 10 دقیقه یا کم تر( اصولا با صبر کردن این مورد دریافت اطلاعات و update پروفایل شما حل می شه )
قسمت الایت هم رایگان نیست و باید اول عضو این قسمت بشی با خریدنش که خودش شامل مد ها و نقشه های جدا هست .

reza7790

کاربر سایت
Aug 2, 2009
62
سلام ببخشید تو قسمت انجام بازی وقتی دکمه select رو میزنیم یه پنجره باز میشه اسم بازیکنها و تیمها رو به تفکیک نشون میده ( و همینطور تعداد kill assist , death ) همون صفحه ای که آخر مسابقه نشون میده قسمت راست راست یه سری ستون هست به رنگ زرد بود یا نارنجی که کم و زیاد میشه اون برای پینگه یا نه ؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام ببخشید تو قسمت انجام بازی وقتی دکمه select رو میزنیم یه پنجره باز میشه اسم بازیکنها و تیمها رو به تفکیک نشون میده ( و همینطور تعداد kill assist , death ) همون صفحه ای که آخر مسابقه نشون میده قسمت راست راست یه سری ستون هست به رنگ زرد بود یا نارنجی که کم و زیاد میشه اون برای پینگه یا نه ؟
بله در اصل به اون خطوط سبز و نارنجی و غیره می گن "Latency " یا زمان بیکاری ولی در اصطلاح عامیانه بهش می گن همون ping که وضعیت قرمزش تقریبا غیر قابل بازی هست و سخت بشه بازی کرد.

reza7790

کاربر سایت
Aug 2, 2009
62
بله در اصل به اون خطوط سبز و نارنجی و غیره می گن "Latency " یا زمان بیکاری ولی در اصطلاح عامیانه بهش می گن همون ping که وضعیت قرمزش تقریبا غیر قابل بازی هست و سخت بشه بازی کرد.
ممنون که اینطور پس ، نمیدونم چرا 2 روزه واسه ما اذیت میکنه، اعصاب نذاشته واسه ما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر