Call of Duty: Modern Warfare 3 | XBL

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
آقا امشب کسی نیست با هم بازی کنیم.یه 10 نفری نیستن.؟؟؟جواب بدینننننننننن؟؟؟؟)x

---------- نوشته در 07:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:50 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
تو لایو یه سرچی تو قسمت hardcore domination بکن معمولا ایرانی ها اون جا بازی میکنند!

مگه با سرچ هم میشه ایرانیا رو پیدا کرد؟!

---------- نوشته در 08:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:56 PM ارسال شده بود ----------

آقا امشب کسی نیست با هم بازی کنیم.یه 10 نفری نیستن.؟؟؟جواب بدینننننننننن؟؟؟؟)x

---------- نوشته در 07:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:50 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست؟

از نظر تعداد غصه نخور چون به قدر کفاف هستن!راهش اینه که دوستانی که اسمشون رو تو این تاپیک گذاشتن (حتی الامکان همین صفحات آخر رو)رو اد فرند کنی و وقتی که اونا accept کردن اگه بودن حوینشون شی .(البته شاید طرف با خارجیا باشه که در اینطورت جوین یکی دیگه از دوستان شو تا اینکه یکی از دوستان با ایرانیا باشه)

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
مگه با سرچ هم میشه ایرانیا رو پیدا کرد؟!
نه شدن که نمیشه ولی چون ایرانی ها معمولا باهاشون پینگت کمه اون ها رو اول پیدا میکنه!
من که معمولا همین کار رو میکردم یعنی تو مود های مختلف سرچ میکردم تا 150 میلی ثانیه اگه پیدا میکرد که ایرانی بودن اگه نه هم میرفتم یه مود دیگه سرچ میکردم!

mehran.hdr

کاربر سایت
Mar 3, 2012
15
سلام بچه ها خسته نباشین یه سوال من یه هفته میشه که وقتی میخوام وصل بشم به اینترنت یه ارور میده به شماره 8b010008 نمیدونم چیه ولی بد وصل میشه به اینترنت .
راهنماییم کنین ممنون میشم

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
به خود شخص بستگی داره رو 3.4 بذار تو هارد کور سریع بذنی

دمت گرم که جواب دادی! خودم از 4 شروع کردم دیدم طرف یه خو دور باشه هیچ! همه تیرا رو در و دیوار می زنم! بعد گذاشتم رو 3 دیدم بهتر شد اما بازم وقتی طرف دور باشه و اینکه فقط قسمتی ازش در دید باشه بازم ... . بعد گذاشتم رو 2 که حالا دور رو میشه زد اما طرف نزدیک باشه ... حالا من میومدم حرکت می زدم وقتی طرف نزدیک بود یه لحظه Rt رو ول می کردم دوربین سریع تر بچرخه و بعد دوباره سریع هدف می گرفتم تا طرف رو بزنم اما خیلی وقت ها هدف درست رو طرف نمیومد و ... (ولی گاهی خیلی تمیز می شد!) حالا من می خواستم بدونم که اکثر دوستان حرفه ای رو چه شماره ای بازی می کنن؟!(میانگینش رو چنده؟)می خوام ببینم که این حرکت خودمو ادامه بدم تا توش مهارت پیدا کنم یا اینکه بزارم رو یه شماره دیگه و سعی کنم با اون ادامه بدم؟(کدومش عاقبت بخیر میشه؟)بازم دوستان جواب بدن ممنون میشم.

Fi3lD MaRshAl

کاربر سایت
Aug 6, 2011
80
نام
Matsumoto
دمت گرم که جواب دادی! خودم از 4 شروع کردم دیدم طرف یه خو دور باشه هیچ! همه تیرا رو در و دیوار می زنم! بعد گذاشتم رو 3 دیدم بهتر شد اما بازم وقتی طرف دور باشه و اینکه فقط قسمتی ازش در دید باشه بازم ... . بعد گذاشتم رو 2 که حالا دور رو میشه زد اما طرف نزدیک باشه ... حالا من میومدم حرکت می زدم وقتی طرف نزدیک بود یه لحظه Rt رو ول می کردم دوربین سریع تر بچرخه و بعد دوباره سریع هدف می گرفتم تا طرف رو بزنم اما خیلی وقت ها هدف درست رو طرف نمیومد و ... (ولی گاهی خیلی تمیز می شد!) حالا من می خواستم بدونم که اکثر دوستان حرفه ای رو چه شماره ای بازی می کنن؟!(میانگینش رو چنده؟)می خوام ببینم که این حرکت خودمو ادامه بدم تا توش مهارت پیدا کنم یا اینکه بزارم رو یه شماره دیگه و سعی کنم با اون ادامه بدم؟(کدومش عاقبت بخیر میشه؟)بازم دوستان جواب بدن ممنون میشم.
اگه میخوای بازیت خوب بشه از 7 شروع کن بیا بالا تا به 10 برسی .

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اگه میخوای بازیت خوب بشه از 7 شروع کن بیا بالا تا به 10 برسی .

!!!!!!!7?!!!! امتحان شده است؟؟!! اکثر دوستان شاخ تو این رنج هستن؟!

---------- نوشته در 06:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:11 PM ارسال شده بود ----------

ماله من : Arash iran 1

با اون که طرف جلوت بدوه به هیچ وجه نمی تونی بزنیش!! اون خیلی کمه!! خودم یه بار امتحان کردم اصلا ...

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
سلام
البته من در حد شاگرد شمام نیستم خودم توی لایو یا fifa12یا mw3بازی میکنم بازیهای دیگه بمونه واسی تابستو که بیکار شم
به نظر من فعلا رو 2بذاری ازهمه بهتر تا خوب بتونی طرف مقابل رو بذانی فقط می مونه چه اسلحه های یا کدام پرکهارو برداری ومدهای که بازی میکنی
راستی گیمرتک چیه منو اد کن تا باهم بیفتیم

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
البته من در حد شاگرد شمام نیستم خودم توی لایو یا fifa12یا mw3بازی میکنم بازیهای دیگه بمونه واسی تابستو که بیکار شم
به نظر من فعلا رو 2بذاری ازهمه بهتر تا خوب بتونی طرف مقابل رو بذانی فقط می مونه چه اسلحه های یا کدام پرکهارو برداری ومدهای که بازی میکنی
راستی گیمرتک چیه منو اد کن تا باهم بیفتیم

Jondollah هستم.(البته فعلا در دوران غیبت صغری به سر می برم و حدود 1 ماهی از لایو دور خواهم بود(البته شاید این جمعه یه سر بیام))
پرکایی که می زنم:
blind eye و quick draw و marksman هستش: حالا چند؟

Fi3lD MaRshAl

کاربر سایت
Aug 6, 2011
80
نام
Matsumoto
!!!!!!!7?!!!! امتحان شده است؟؟!! اکثر دوستان شاخ تو این رنج هستن؟!

---------- نوشته در 06:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:11 PM ارسال شده بود ----------
پس فکر کردی اونهای که بازیشون خوبه روی 4 و پنج بازی میکینن . من 3 ساله که کسی رو ندیدم که از 7 پایین تر گذاشته باشه . ماله من و دوستام 10 هستش . اولش یه کم سخته ولی عادت میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر