GTA San Andreas - Multiplayer

سلام دوستان.
امروز قصد معرفي بازي آنلاين GTA:SA MP رو دارم . گفتم بيام اينجا اين بازي رو معرفي كنم تا ساعات خوشي رو باهم داشته باشيم :). در ضمن من چندبار جستجو كردم ولي تاپيك اين بازيرو پيدا نكردم.

همه شماها تقريبا با نام (Grand Theft Auto San Andreas) آشنا هستيد و ميدونيد چطور سبكي هست!
حالا امروز ميخوام بهتون آموزش بدم كه چطوري اين بازي معروف رو آنلاين و با دوستان خودتون بازي كنيد.

مرحله اول :
1. تهيه DVD بازي (حتما ورژن 1) از فروشگاه هاي معتبر در سراسر كشور (تصوير دنياي هنر ، جوانه پويا ، قرن 21 :d).
2. دانلود بازي با حجم 600 MB از اين لينك (فقط صداهاي راديو و ... حذف شده :d!).

مرحله دوم :
بعد از تهيه بازي و نصب اون ، اين پچ را با حجم 13 MB دانلود كنيد (sa-mp یا san andreas multiplayer یک پچ یا کلاینت بازی است که با نصب آن می تونید با حداکثر 500 نفر از هر کشوری آنلاین بازی کنید) و توي همون مسيري كه بازي رو نصب كرديد بريزيد.
پس از نصب sa-mp اگه به محل نصب بازی برید آیکونی با اسم ''samp'' می بینید که اگر اون رو باز کنید پنجره زیر رو می بینین :

480px-Browser-window.jpg

مرحله سوم :
اول اسمتون رو انتخاب کنین ، سپس به لیست hosted یا internet برین یه سرور انتخاب کنید.
برای add کردن در لیست favorite از بالا تیک نارنجی رنگ رو بزنین و بعد connect شوید.

دربارهء کلید های بازی :
عملکرد آن:کلید:
نشان دادن help در بازیF1
برای چت کردنT
برای spawn کردن آدم در اول بازیShift
به شما اجازه می دهد بعد از مردن آدم خود را عوض کنیدF4
اطلاعات اینترنت را نشان می دهدF5
همان کار T را انجام می دهدF6
پنهان کردن chat boxF7
عکس گرفتن از بازی (screen shot)F8
پنهان کردن kill windowsF9
پنهان کردن windows هاF10
نشستن به عنوان سرنشینG
نشستن به عنوان رانندهF
شلیک کردن در جای سرنشینH
بستن TEsc

پنجره چت :

در گوشه سمت راست بالا یک محل چت هست که شما میتونین با کلید T در داخل chat box چت کنید و یا دستور مورد نظر را بدهید.
(برای دادن دستور به سرور از / یا slash استفاده کنید مثل: help/ )

اي پي سرور قدرتمند و ايراني بازي :

94.232.174.31:7777

---------- نوشته در 06:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:39 PM ارسال شده بود ----------

تصاويري از بازي :

F4RbodSR2

کاربر سایت
Sep 16, 2018
1
من دنبال یه سرور ایرانی برای این بازی بودم .
یه سرور دیسکوردم دارم گه اونجوری بچه های سایت میتونن راحت تر با همدیگه قرار بازی بزارن یا حتی وسط بازی با هم تماس صوتی داشته باشن . اگه کسی که پست رو گذاشته موافق باشه من هم لینک برنامه برای اندروید رو میدم هم لینک سرور رو .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر