انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
اوه شت... یعنی من الان پیر دنیای گیم حساب میشم دیگه ؟ 25 سال سن... برگردین صفحه ی اول 7 سال پیش 18 سالم بود و می خواستم زور بزنم بخشی از این دنیا باشم... بیجا کردم منو برگردین به همون دوره :((
25 که خوبه باز ، 29 رو چیکارش کنم؟؟!! بعدم هم که 30 :o انگار دیروز بود دنبال فیلم سگا بودم
درود
چند روز پیش به صورت اتفاقی نسخه جدید و بهینه سازی شده Desperados رو دانلود کردم و دارم بازیش میکنم . این بازی لعنتی خسته کننده نمیشه .. یک بازی سخت و دوست داشتنی
درود متقابل
Desperados 2 رو میفرمایید یا heldorado؟ آخه شنیدم بازی خوبی نبود نسبت به 1 واسه همین اصلا بازی نکردم ، اگه خوبه که برم دانلود کنم بازی کنم

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
انگار دیروز بود دنبال فیلم سگا بودم
شما میگفتین فیلم؟ ما میگفتیم نوار :D مثلا نوارو فوت کن بزار درست میشه :D
گفتم فوت یاد وقت هایی افتادم که بازیها بالا نمیومد یه کارهای عجیبی انجام میدادیم که در کمال ناباوری کار میکرد یا حداقل ما باور میکردیم که اینکارا کارسازه. :D حالا فوت کردن هیچی بعضی ها زبون میکشیدن :D خدارو شکر نسل کارتریج ها منقرض شد وگرنه جامعه ای از گیمر بود که سرطان زبون گرفته بودن:D یا یه کارهای خاصی انجام میدادیم که اگه کسی از دید سوم شخص مارو میدید فکر میکرد داریم ایینی از یه فرقه ی خاص انجام میدیم مثلا وقتی که بعد از فوتو زبون بازی بالا نمیومد ایین بازی آورون(!) میرفت وارد فاز جدیدی میشد:D به این شکل که بعد از کشیدن زبونو فوت همه پشت به تلوزیون باید مینشستیم و یکی بازی رو میذاشت تو سگا یا اتاری بعد چشمش رو میبست و دکمه رو میزد تا روشن شه ، در هیچ شرایطی افراد تو اتاق نباید به تلوزیون نگاه میکردن. بعضی اوقات هم اونایی که فکر میکردیم حضورشون درکل بدشگونه از اتاق بیرونش میکردیم تا بازی بیاد:D عجیب بود و واقعا الان که فکر میکنم چجوری به همچون تفکری رسیدیم تعجب میکنم! یکم دیگه کش پیدا میکرد از تو همین میشد یه ایینی فرقه ای دینی جدید دراورد:D. یعنی مونده بود یه دایره تو همون اتاق بکشیم و مثل سرخپوستا هلهله کنان دورش بگردیم تا بازی بیاد:D

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
گفتم فوت یاد وقت هایی افتادم که بازیها بالا نمیومد یه کارهای عجیبی انجام میدادیم که در کمال ناباوری کار میکرد یا حداقل ما باور میکردیم که اینکارا کارسازه. :D حالا فوت کردن هیچی بعضی ها زبون میکشیدن :D خدارو شکر نسل کارتریج ها منقرض شد وگرنه جامعه ای از گیمر بود که سرطان زبون گرفته بودن:D یا یه کارهای خاصی انجام میدادیم که اگه کسی از دید سوم شخص مارو میدید فکر میکرد داریم ایینی از یه فرقه ی خاص انجام میدیم مثلا وقتی که بعد از فوتو زبون بازی بالا نمیومد ایین بازی آورون(!) میرفت وارد فاز جدیدی میشد:D به این شکل که بعد از کشیدن زبونو فوت همه پشت به تلوزیون باید مینشستیم و یکی بازی رو میذاشت تو سگا یا اتاری بعد چشمش رو میبست و دکمه رو میزد تا روشن شه ، در هیچ شرایطی افراد تو اتاق نباید به تلوزیون نگاه میکردن. بعضی اوقات هم اونایی که فکر میکردیم حضورشون درکل بدشگونه از اتاق بیرونش میکردیم تا بازی بیاد:D عجیب بود و واقعا الان که فکر میکنم چجوری به همچون تفکری رسیدیم تعجب میکنم! یکم دیگه کش پیدا میکرد از تو همین میشد یه ایینی فرقه ای دینی جدید دراورد:D. یعنی مونده بود یه دایره تو همون اتاق بکشیم و مثل سرخپوستا هلهله کنان دورش بگردیم تا بازی بیاد:D
یعنی واقعا زدی تو خال ، این شرح حال من و داداشم توی ظهر گرم تابستونی سر بازی مورتال کمبت سگا بود که تمام این روش هارو با کمی تغییر انجام میدادیم .:D:D

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
ما به نوار کاست میگفتیم نوار به بازیهای کنسول میگفتیم فیلم :D:D
من به شخصه فوت میکردم نمیومد بالا جوری لیس میزدم انگار لواشکه :))

------------------------------------------------

کی یادشه Battletoads رو؟
battle-toads-2.jpg

اون موقع اسمشو نمیدونستم یه چی من در آوردی گذاشته بودم روش :D خیلی دوسش میداشتم :D

آخرین ویرایش:

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
ما به نوار کاست میگفتیم نوار به بازیهای کنسول میگفتیم فیلم :D:D
من به شخصه فوت میکردم نمیومد بالا جوری لیس میزدم انگار لواشکه :))

------------------------------------------------

کی یادشه Battletoads رو؟
battle-toads-2.jpg

اون موقع اسمشو نمیدونستم یه چی من در آوردی گذاشته بودم روش :D خیلی دوسش میداشتم :D
من یادمه ، جزو بازی های سخت بود برای من :D

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
25 که خوبه باز ، 29 رو چیکارش کنم؟؟!! بعدم هم که 30 :o انگار دیروز بود دنبال فیلم سگا بودم

درود متقابل
Desperados 2 رو میفرمایید یا heldorado؟ آخه شنیدم بازی خوبی نبود نسبت به 1 واسه همین اصلا بازی نکردم ، اگه خوبه که برم دانلود کنم بازی کنم
Desperados 1 نسخه بهینه شده برای ویندوز های جدید به همراه یه سری چیزهای دیگه ..... دسپرادوس 2 بازی بدی نبود ولی نسخه اولش دنیای دیگه ای داره // حتما نسخه 1 رو بازی کن دوباره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,996
نام
آریا
ما هم میگفتیم نوار، ولی اکثراً میگفتن فیلم. :D
چیزهایی گفتی که دقیقاً یاد روزگار خودم و داداشم افتادم! حالا اون فوت کردن که همگانی بود، ولی ما هم از این کارهای خرافاتی و عجیب غریب میکردیم! اوج قضیه هم سر بازی The Adventures of Batman & Robin سگا جنسیس بود که دیگه رسماً هر بار قبل از گذاشتن بازی یه سری مراسم آیینی و خاص داشتیم که با دعا برای اجرای بازی شروع میشد و بعدش بازی رو از فلان زاویه میذاشتیم و... :D
این رو نوشتم یاد پست قدیمم توی این تاپیک افتادم برای سال 2011! :( اون زمان به قیمت 10 هزار تومنی بازی های 360 در اوایل کار این کنسول می‌خندیدم و الآن باید با دیدن بازی های 600 هزار تومنی بخندیم، البته خنده از شدت بدبختی! :(

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
من یادمه ، جزو بازی های سخت بود برای من :D
فکر کنم برای همه سخت بود :D هیچ وقت نشد تا آخرش برم

Desperados 1 نسخه بهینه شده برای ویندوز های جدید به همراه یه سری چیزهای دیگه ..... دسپرادوس 2 بازی بدی نبود ولی نسخه اولش دنیای دیگه ای داره // حتما نسخه 1 رو بازی کن دوباره
نمیدونستم نسخه بهینه شده داره ، الان که عکسشو دیدم قیافه کاراکترهاش هم عوض شده ، به جذابیت همون قبلی هستش یا خیلی عوض شده؟؟ هوس کردم دوباره بازی کنم ، بهینه شدشو بازی کنم یا قبلیرو به نظرت؟

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
فکر کنم برای همه سخت بود :D هیچ وقت نشد تا آخرش برم

نمیدونستم نسخه بهینه شده داره ، الان که عکسشو دیدم قیافه کاراکترهاش هم عوض شده ، به جذابیت همون قبلی هستش یا خیلی عوض شده؟؟ هوس کردم دوباره بازی کنم ، بهینه شدشو بازی کنم یا قبلیرو به نظرت؟
اره منم به صورت اتفاقی خوشبختانه دیدمش .... حتما نسخه بهینه شده اش رو
Desperados Wanted Dead or Alive Re-Modernized

pc fan

کاربر سایت
Jul 25, 2018
143
نام
مازیار
سگا و میکرو رو بیخیال بشین چون آتاری خیلی بهتر و خفن تره،اونایی که اون بازی هواپیمایی رو تو آتاری تجربه کردن میدونن که چقدر خفن بوده:Dیادش بخیر وقتی که میخواستیم آتاری رو کرایه کنیم شناسنامه الزامی بود الان برای کرایهps4چه کارایی که نمیکنن:angry:چه میدونم سند خونه و کارت ملی و صد تا کوفت دیگه برای کرایه دادن میگیرن،اگه اشتباه نکنم اون زمان یک تومن میدادیم تا اون بازی هواپیمایی رو تا آخر بریم و اگه تموم میکردیم باز اجازه میداد که باز گیم بزنیم،بقیه گیمرا هم مثل مورو ملخ به سوی کلوپ حمله ور میشدن=))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر