چرا PS3 خریدید ؟ دلیلتون چی بود ؟

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
به خاطر کیفیت ساخت بالای دستگاه و هراس نداشتن از 3 چراغ شدن اون
و به خاطر بازی های انحصاری فوق الاده اش خصوصا MGS4 (عاشق سری MGS بودم و هستم و خواهم بود)
الانم راضی ام که PS3 خریدم و اورجینال بازی میکنم.

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
فقط به خاطر RDR اومدم سمت کنسول و Xbox گرفتم.
ولی خیلی زود ازش زده شدم. بعد که انحصاری های سونی رو دیدم یک دل نه صد دل عاشقش شدم.
Uncharted
GT5
Heavy Rain
و و و ......

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
تا اخر این نوشته رو بخونید....
من اول می خواستم xbox 360 بگیرم اما اونموقع بهم گفتن نمی دونم شرکت مایکروسافت چیزی شده و دیگه ایکس باکس تولید نمی کنه یا یه چیزی تو همین مایه ها و پی اس 3 خریدم مدتی باهاش حال کردم(فکرم به خاطر همکلاسی هاش هنوز بهش بود:x) البته پس از مدتی دوباره جزم گرفت برم ایکس باکس بخرم پس رفتم به فروشگاه تا پی اس 3 ام رو عوض کنم اول یه نفر بهم گفت با ایکس باکس عوض می کنه اما جای دیگه ای که رفتیم کامل بهم توضیح داد و منو از تعویض منصرف کرد( خدا خیرش بده) من هم رفتم و یه مشت بازی جدید ریختم روش پس از مدتی پسر عموم رفت و یه ایکس باکس خرید حالا بگید چی شد:-/؟؟؟ یعنی خدا رو هزار مرتبه شکر که اون اقا من رو راهنمایی کرد تا ایکس باکس نگیرم زیرا ایکس باکس رو که تو اینترنت می دیدم خیلی قشنگ و زیبا بود اما از جلو زشت ترین کنسول دنیاست و بازی هاش هم مسغره تر از خودش خداوکیلی از بچگی دوست داشتم یه پی اس 3 داشته باشم و برای خودم رویایی از پی اس 3 درست کرده بودم وقتی بزرگتر شدم همکلاسی هایم می گفتن ایکس باکس بهتره و اله اله و برای همین نظرم تغیر کرد اما به هر حال اون اقایی که من رو در پاساژ نخل (بروبچ شهر خدمون می دونن کجاستb-)) راهنماییم کردن هزارمرتبه عاشقشونم و شکر می کنم ایکس باکس نگرفتم و الان نهایت استفاده رو از پی اس 3 می کنم
من امین هستم و در سن 12 سالگی یه پی اس 3 گرفتم و به رویای بچگیم رسیدم
پایان
اهوازی هستی تو هم ؟ :d
من که با Ps1 و eleven 3 و resident evil 2 بزرگ شدم بعد که Tv 3D خریدیم به بهونه پخش BlueRay تونستم ps3 رو بخرم :d
یکی از دلایلشم Red Dead Redemption بود

DarkShadow_ME

کاربر سایت
Sep 3, 2013
35
نام
مجید
2تا دلیل اصلی داشتم :
1. بازی GTA V :x:x
2. Play Station Plus

و چرا 360 نگرفتم چون خوشم نمیاد ازش!!! با PS3 خیلی بیشتر حال میکنم
و خدماتی که سونی داره ماکروسافت نداره

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
2تا دلیل اصلی داشتم :
1. بازی GTA V :x:x
2. Play Station Plus

و چرا 360 نگرفتم چون خوشم نمیاد ازش!!! با PS3 خیلی بیشتر حال میکنم
و خدماتی که سونی داره ماکروسافت نداره

سلام همشهری ;)
شما Uncharted Series و انحصاریهای سونی رو نگفتی و GTA V رو میگی!؟
البته اصلا توی عالی بودن GTA V شکی نیست ولی انحصاری های سونی هم میتونن دلیل خوبی باشن واسه خرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر