چرا PS3 خریدید ؟ دلیلتون چی بود ؟

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
من قبلا xbox داشتم و 3 چراغ شد :( برای همین xbox رو 200 تومن فروختم و یه ps3 سفید 320 گیگ گرفتم هم خوشگل تره هم انحصاری هم خر کاره صبح تا شب بازی کن اخ نمیگه
منم صبح تا شب با ایکس باکسم بازی می کنم اخ نمی گه تازه یک برتری هم این سیستم داره اونم سیستم نصب بازی هست روی هارد که پلی 3 نداره که این کار باعث افزایش سرعت بازی و پردازش بهتر بشه و همچنین لنز دستگاه کار نمی کنه و دستگاه هم کم تر داغ می کنه اون سه چراغی ها هم مال زمان احمد شاه بود که منقرض شده سال ها از سال 2009 با عرضه مادربورد جاسپر و تولیدات مایکروسافت از این تاریخ به بعد دیگه چیزی به نام سه چراغ نداریم

البته یک چیز دیگه هم بگم پلی 3 به نظر من مدله فتش خیلی قشنگ تر بود ظاهر لوکس با نوار های استیل اصل واقعا یک ظاهر زیبا به این دستگاه بخشیده بود که با عرضه اسلیم این حالت زیبا به تاریخ پیوست قیافه اسلیمه پلی 3 اصلا در حد مدله اسلیمه ایکس باکس هم نیست مگر این که یه کاور برای روش بگیرین تا ظاهرش عوض بشه
ادم باید واقع بین باشه من قصدم اینم تازه نیست بخوام فن بازی در بیارم ولی چرا حقایق رو انکار کنیم

AMiR_LORD

کاربر سایت
Mar 5, 2013
71
نام
a-m-i-R_L-o-r-d
منم صبح تا شب با ایکس باکسم بازی می کنم اخ نمی گه تازه یک برتری هم این سیستم داره اونم سیستم نصب بازی هست روی هارد که پلی 3 نداره که این کار باعث افزایش سرعت بازی و پردازش بهتر بشه و همچنین لنز دستگاه کار نمی کنه و دستگاه هم کم تر داغ می کنه اون سه چراغی ها هم مال زمان احمد شاه بود که منقرض شده سال ها از سال 2009 با عرضه مادربورد جاسپر و تولیدات مایکروسافت از این تاریخ به بعد دیگه چیزی به نام سه چراغ نداریم

البته یک چیز دیگه هم بگم پلی 3 به نظر من مدله فتش خیلی قشنگ تر بود ظاهر لوکس با نوار های استیل اصل واقعا یک ظاهر زیبا به این دستگاه بخشیده بود که با عرضه اسلیم این حالت زیبا به تاریخ پیوست قیافه اسلیمه پلی 3 اصلا در حد مدله اسلیمه ایکس باکس هم نیست مگر این که یه کاور برای روش بگیرین تا ظاهرش عوض بشه
ادم باید واقع بین باشه من قصدم اینم تازه نیست بخوام فن بازی در بیارم ولی چرا حقایق رو انکار کنیم

همه این ها رو گفتی برعکسه جز یک مورد که اون هم زیاد مهم نیست . درظمن تا بوده و هست هیچ کسی بازی های انحصاری PS3 رو به بازی های 360 ترجیحح میده . بازی هایی با گرافیک فوق العاده بالا و به یاد ماندنی:x

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
به دلیل خدای بازیهای شبیه ساز(گرن توریسمو)
و انچارتد

البته از سال 2007 من پلی 3 دارم ولی بنا به دلایلی الان استفاده ازش خیلی کم شده تو عید ایشالله از خجالتش در میام

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا
در كل ps3 به جز بازي هاي انحصاريش لذت بازي هم توش بيشتره.بازي با ps3 يه حال ديكه ميده كه با كنسول هاي ديكه قابل مقايسه

SHADmaghz

کاربر سایت
Mar 13, 2013
0
نام
سیک بآش
من فقط قصد داشتم باهاش بلوریG4Yببینم..اما خوب خردیم ب تحریم موفق نشدم:(
فقط یکم باهاش GT5-GOW-HEAVY RAIN-FIFA-UNCH1-2-3..MW3-INFAMUS-SONIC GENERATION LBP 1-2.BF3-RESICTANCE-,و.... بازی کردم:D

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
چرا نباید میخریدیم؟دلیل خودت چیه؟:d
ولی از شوخی گذشته هر موقع اسم سونی یا پلی استیشن به گوشم میخوره فقط خاطره های خوب زندگیم میاد جلو چشمام.یعنی از تعطیلات تابستون و عید نوروز و فوتبال دورهمی و...خلاصه هر اتفاق خوبی برا من اخرش به پلی استیشن ختم میشه.چون تنها رفیقی بوده که از بچگی باهام بوده هیچوقت هم نامردی نکرده.به قول معروف رفیق بی کلک=پلی استیشن:d
وقتی هم که فهمیدم قراره ps3 عرضه بشه اشک تو چشمام جمع شد.پیش خودم گفتم چه زود گذشت دوران ps2 ولی چه خوش گذشت:x
البته موقع عرضه ps3 تو ایران و به دلیل انصاف مثال زدنی فروشنده ها نتونستم همون موقع ps3 بخرم.ولی صبر کردم تا پولم جور شد بعد خریدم.هر چند اون موقع خیلی از فن های سونی به دلیل کپی خور نبودن ps3 رفتن سراغ یه کنسول دیگه و الان حتی به سونی فحش میدن:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر