RESIDENT EVIL vs SILENT HILL

RESIDENT EVIL vs SILENT HILL

• مجموع رای دهنده‌ها
    185

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
نظر شخصی خودم رو میگم و رای میدم به RE چون واقعا باهاش زندگی کردم از نسخه 1 تا 5 ناگفته نماد که نسخه 4 رو 10 بار بازی کردم ولی نسخه 5 اصلا به نظرم ترسناک نبود فقط برو جلو زامبی بکش من اینقدر توی این RE غرق شده بودم که خودم برداشتم نسخه هاش رو با صدا چندتا از آشنا ها دوبله کردم وکلی حال کردم اما نسخه 5 اینطوری نبود واسم

در پایان بگم من تا به حال SH رو بازی نکردم فقط دمو هاش رو دیدم-نقد هاش رو خوندم اگر نسخه DP برای PC میومد حتما تجربه میکردم:(

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
نظر شخصی خودم رو میگم و رای میدم به RE چون واقعا باهاش زندگی کردم از نسخه 1 تا 5 ناگفته نماد که نسخه 4 رو 10 بار بازی کردم ولی نسخه 5 اصلا به نظرم ترسناک نبود فقط برو جلو زامبی بکش من اینقدر توی این RE غرق شده بودم که خودم برداشتم نسخه هاش رو با صدا چندتا از آشنا ها دوبله کردم وکلی حال کردم اما نسخه 5 اینطوری نبود واسم

در پایان بگم من تا به حال SH رو بازی نکردم فقط دمو هاش رو دیدم-نقد هاش رو خوندم اگر نسخه DP برای PC میومد حتما تجربه میکردم:(
محمدرضا جان در مورد علاقت نسبت به RE تو هم عین خودم می مونی... با این تفاوت که من RE5 رو هم می پرستم... یعنی هر چی مرتبط به RE باشه رو دوست دارم ... چه خوب چه بعد... ولی SH رو هم باید بازی کنی... اون بازی هم غوغاست...:excited:

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
رزیدنت و یا سایلنت هیل؟
سوال سختیه ولی ربطی به هم ندارن ولی اگه بخام بگم کدوم رو بیشتر دوست دارم میگم سایلنت هیل. یاد چرخ و فلک شماره 1 این بازی روی PS1 بخیر، از ترس میخکوب میکرد آدمو.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
خب معلومه دیگه رزیدنت اویل!!!بازی به این زیبایی
بهترین ترکیبات گرافیکی رو داره!بعدم رزیدنت اویل یکم حالت اکشن داره اما سایلنت هیل بیشتر ترسناکه و آدم میترسه که بازی کنه!سایلنت یکمی شبیه alen wake هست اما هيچی رزیدنت نمیشوددددددددد!!!:-b

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
این دو تا قابل مقایسه نیستن!
ولی اگه بخوام از بینشون انتخاب کنم سایلنت هیل رو انتخاب میکنم .
به نظرم داستان بهتری داره و موقع بازی کردنش یه حس خاصی دارم و نمیدونم چیه؟؟!!

---------- نوشته در 09:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:28 AM ارسال شده بود ----------

نه عزیز من... سایلنت هیل برای خودش عالمیه! سایلنت هیل هیچ وقت گرافیک و گیم پلی عالی نداشته ولی تا دلت بخواد تو بحث داستان، فضا سازی و اتمسفر عالی بودِ! بیشتر گیمران دوست دارن یه بازی رو به شکل یه سرگرمی و به صورت مقطعی بازی کنن ولی به شخصه در مورد سایلنت هیل بعد از قریب به 11 سال از عرضه اولین نسخه مجموعه، هنوز هم سوالاتی تو ذهنم مانده که با گذشت زمان و گفتگو به جواب میرسم. دوست عزیز اینو کسی داره بهت میگه که با این مجموعه زندگی کرده...
درسته
دوسته عزیز........سایلنت هیل خیلی فرق داره!!!اصلا بازی نیست!

---------- نوشته در 09:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:38 AM ارسال شده بود ----------

michealowen

کاربر سایت
Nov 3, 2011
35
نام
احمد
سلام به دوستان
اولا حالم از آلن ویک بهم میخوره
دوما لطفا کسایی اینجا نظر بدن که هر دو بازی رو سری کاملشون رو بازی کرده باشن
سوما هی نیاین بگین این دو تا رو نباید با هم مقایسه کرد.هر دوشون بازین. اگه مقایسه بین fifa12 و COD بود اونوقت بگین مقایسه نمیشه کرد.

من اصلا موندم آلن ویک چیش بهتر از SH بود؟ آلن ویک که داستانش قبل از انتشار بازی معلوم بود دیگه تو بازی هم حال داستان رو نمیبردی. اما سایلنت هیل بعد از یک دهه هنوز داریم از داستانش چیز متوجه میشیم با اون عمق داستانی که داشت.

از نظر گرافیکم هیچ مقایسه ای نمیشه کرد چون میدونین که هر دو بازی مال چه زمانهایی هستند. ولی از حق هم نمیگذرم آلن ویک بعضی وقتا خوب آدم رو میترسوند. حالا باز بیاین بگین آلن آلن......

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
سلام به دوستان
اولا حالم از آلن ویک بهم میخوره
دوما لطفا کسایی اینجا نظر بدن که هر دو بازی رو سری کاملشون رو بازی کرده باشن
سوما هی نیاین بگین این دو تا رو نباید با هم مقایسه کرد.هر دوشون بازین. اگه مقایسه بین fifa12 و COD بود اونوقت بگین مقایسه نمیشه کرد.

من اصلا موندم آلن ویک چیش بهتر از SH بود؟ آلن ویک که داستانش قبل از انتشار بازی معلوم بود دیگه تو بازی هم حال داستان رو نمیبردی. اما سایلنت هیل بعد از یک دهه هنوز داریم از داستانش چیز متوجه میشیم با اون عمق داستانی که داشت.

از نظر گرافیکم هیچ مقایسه ای نمیشه کرد چون میدونین که هر دو بازی مال چه زمانهایی هستند. ولی از حق هم نمیگذرم آلن ویک بعضی وقتا خوب آدم رو میترسوند. حالا باز بیاین بگین آلن آلن......
آخه رفیق این تاپیک چه ربطی به آلن ویک داره.... در ضمن آلن ویک هم داستان فوق العاده ای داشت... شاید از SH سر نبود، اما چیزی هم کم نداشت.

michealowen

کاربر سایت
Nov 3, 2011
35
نام
احمد
آخه رفیق این تاپیک چه ربطی به آلن ویک داره.... در ضمن آلن ویک هم داستان فوق العاده ای داشت... شاید از SH سر نبود، اما چیزی هم کم نداشت.

انگار پستای قبلی رو نخوندی؟ خیلیا دارن از آلن حرف میزنن
گفتم که بهتون. کدوم داستان؟داستانی که تو یک سطر خلاصه میشه و تا آخر بازی همین روند ادامه داره

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
انگار پستای قبلی رو نخوندی؟ خیلیا دارن از آلن حرف میزنن
گفتم که بهتون. کدوم داستان؟داستانی که تو یک سطر خلاصه میشه و تا آخر بازی همین روند ادامه داره
اتفاقاً پست های قبلی رو هم خوندم و همین نکته رو متذکر شدم به دوستان خوبم، از جمله شما.
در مورد داستان آلن ویک هم باز تاکید می کنم... بهتره اینجا راجع بهش صحبت نکنیم (با اینکه من خیلی داستانش رو قبول دارم)، تاپیک مربوط به این بازی نیست آخه... OK رفیق؟

michealowen

کاربر سایت
Nov 3, 2011
35
نام
احمد
اتفاقاً پست های قبلی رو هم خوندم و همین نکته رو متذکر شدم به دوستان خوبم، از جمله شما.
در مورد داستان آلن ویک هم باز تاکید می کنم... بهتره اینجا راجع بهش صحبت نکنیم (با اینکه من خیلی داستانش رو قبول دارم)، تاپیک مربوط به این بازی نیست آخه... OK رفیق؟
میشه داستانش رو برامون یه بار دیگه بطور خلاصه توضیح بدی تا ما هم بدونیم داستان چیه؟
البته به طور مفصل بگو چون میترسم بگی روزی روزگاری....
بعد تموم بشه.
داستان که نگفتم بد بود.یه داستان معمولی بود دیگه. یه داستان معمولی خوب. نه چیز جدیدی داشت نه نکته مبتکرانه ای داشت نه هیچ چیز اضافه دیگه.

---------- نوشته در 03:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:05 PM ارسال شده بود ----------

درسته الان ویک به سایلنت هیل نمیرسه ولی داستانش خوب بود..
عزیزم من نگفتم داستانش بد بود میگم معمولی بود

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
میشه داستانش رو برامون یه بار دیگه بطور خلاصه توضیح بدی تا ما هم بدونیم داستان چیه؟
البته به طور مفصل بگو چون میترسم بگی روزی روزگاری....
بعد تموم بشه.

داستانش در مورد نویسنده ایه که .... خودت بقیشو می دونی دیگه...
;)
احمد عزیز، دوست خوبم... باور کن حاضرم کل داستان رو هم برات توضیح بدم. شما اصلاً یه تاپیک براش باز کن... به روی چشم. تا دلت بخواد اونجا راجع بهش صحبت می کنیم. حالا تا ناظم های بحث شاکی نشدن بیا بی خیال شیم...

---------- نوشته در 02:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:14 PM ارسال شده بود ----------

به علاوه این رو هم در نظر بگیر که نحوه داستان سرایی هم تاثیر به سزایی داره....

michealowen

کاربر سایت
Nov 3, 2011
35
نام
احمد
داستانش در مورد نویسنده ایه که .... خودت بقیشو می دونی دیگه...
;)
احمد عزیز، دوست خوبم... باور کن حاضرم کل داستان رو هم برات توضیح بدم. شما اصلاً یه تاپیک براش باز کن... به روی چشم. تا دلت بخواد اونجا راجع بهش صحبت می کنیم. حالا تا ناظم های بحث شاکی نشدن بیا بی خیال شیم...

---------- نوشته در 02:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:14 PM ارسال شده بود ----------

به علاوه این رو هم در نظر بگیر که نحوه داستان سرایی هم تاثیر به سزایی داره....
ای بابا.....
حالا شما RE هستی یا SH؟
یا ALAN؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر