نمایشگاه/رویداد GC 2011 | Sony Press Conference

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
gamescom_header_975x285.jpg

درود

بر خلاف تصور همگان؛ Gamscom بزرگ ترین رخداد و همایش بازی های رایانه ای در دنیاست که هر ساله در آلمان برگزار می شود که در طی آن بیش از 254 هزار نفر از آن بازدید می کنند و 505 ژورنالیست و خبرنگار اخبار مربوط به بیش از 55 کمپانی و استدیو مرتبط با بازی های رایانه ای از 33 کشور جهان را پوشش می دهند. امسال نیز به رسم هر سال سونی کنفرانس خبری خواهد داشت که به بررسی مسائل مالی و اهداف آینده و محصولات پیش رو خواهد پرداخت.

اگرچه Gamescom از حیث حساسیت و هیجان در برابر E3 کوچک تر و سرد تر است اما با این حال همیشه شاهد خبر ها و اتفاقات جالبی همراه بوده است. اگر به کنفرانس دو سال گذشته سونی در این نمایشگاه نگاه کوچکی بیاندازیم، به نکات قابل توجهی بر می خوریم. آلمان و Gamescom در سال 2009 اولین میزبان مدل جدید PlayStation 3 یعنی مدل Slim آن بودند. پس از مدت ها کش و قوس بالاخره قیمت PS3 با اعلام مدیر بخش سرگرمی های سونی کاهش داده شد. همانطور که می بینید اگر چندین خبر کوچک و بزرگ دیگر را به علاوه تریلر هایی از بازی های انحصاری، به این رویداد ها اضافه کنیم میبینیم GC هم حرف هایی برای گفتن دارد.

سال 2010 هم برای سونی و مخاطبان از این قائده مستثنی نبود. معرفی Resistance 3 و Ratchet All 4 One به عنوان بازی های انحصاری و همچنین امعرفی دو مدل 160 و 320 گیگ PS3 باز هم شهادتی است بر این که سونی همواره نگاه ویژه ای به Gamescom و مخاطبان آن داشته است.

اگر بخواهیم از پیش داوری کنیم و راجع به کنفرانس امسال سونی صحبت کنیم قطعا بی هیچ شک و تردیدی به Vita خواهیم خورد. بدون شک سونی و کنفرانس خبری آن حول معرفی هر چه بیشتر Vita و تاریخ عرضه دقیق آن در غرب و همچنین نمایش کلی از بازی های قابل عرضه برای آن خواهد بود. هر چند سال 2009 و Uncharted 2 به مما نشان داد، می توانیم شاهد یک تریلر فوق العاده و مهیج از Uncharted 3 باشیم، همچنین با توجه به نزدیکی عرضه Resistance 3، مانور سونی روی این عنوان در کنفرانس خبری خود دور از تصور نیست.

این تاپیک تا اتمام کنفرانس فقط مخصوص هیئت تحریریه سایت بازی سنتر بوده و از هر گونه پست دادن در آن خودداری کنید. به محض شروع کنفرانس، می توانید از این تاپیک به منظور پیگیری لحظه به لحظه کنفرانس استفاده کنید.

---------- نوشته در 08:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میتونن از اینجا کنفرانس رو به صورت زنده مشاهده کنند:

http://blog.eu.playstation.com/2011/08/16/watch-the-gamescom-press-conference-live/

mamad pc

کاربر سایت
Jan 1, 2008
59
از سوی شرکت Take-Two : بازی جدید GTA رو شاهد خواهیم بود و همچنین یک بازی جدید با نام Red Dead Record: 1847 هستش که گفته میشه ربطهایی به بازی Red Dead Redemption داره و در اخر هم شاهد سری جدید Civilization خواهیم بود .

پس کی میخواند gta رو نشون بدن

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
چه بخوایم و چه نخوایم u2 در سال 2009 انقلابی در سبک اکشن ادونچر بوجود آورد که تا ماه ها دیگر سازندها وضوحا غبطه این موضوع رو میخوردند......
حالا هم یک عده پیدا میشند و بار سنگین ترول رو بر دوش میگیرند زیاد مهم نیست هنوز خیلیا یادشون نرفته قبل از عرضه u2 بعضی از دوستان گرافیک این بازی رو خمیری و آبرنگ مینامیدند و الان کسی توقع نداره همون دوستان بیان و از u3 تعریف کنند....

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
ME3 هم امتیازاتش بالا شد ! از نظر IGN هم بازیه بهتری نسبت به U2 بود ! ولی چقدر جایزه برد ؟! واضح تر از این میشه توضیح داد؟!
بله میشه توضیح داد.توضیحش اینه که شما داری مثالی رو میزنی که به نفع گفته و مقصود خودته و اگر این در مورد Rage گفته بشه قبول نمیکنی.
مسلما نمیای از وب سایت های زیادی که خلاف گفته تو عمل کردند استفاده کنی.چون قراره برای اثبات گفته خودت استفاده کنی.فرخ خان داری در جهت آبشار نیاگارا شنا میکنی.کلا سعی کن از تمثیل استفاده نکنی و دلیل و برهان بیاری.چیزی که مشخصه این بازی امتیاز بالایی داره و 300 تا Award داشته.نمیتونی زمانش رو جابجا کنی....متوجه هستی؟
در برابر هر اسدلال درست و یا غلط بی نهایت تمثیل نقض وجود داره و بحث رو به اون سمتی میبره که میخوای.
منطق! lol منطق تو فقط در مورد بازی های انحصاری PS3 گل میکنه. همون سال خودت رو خفه کردی بودی برای MW2... بعد که دیدی چنان award نبرد حالا اومدی فلسفه جدید راه انداختی که بازی های اون سال کلاً پشم بودن.
من تو رو نشناسم پس کی بشناسه؟ اصلاً همه حرف های تو درست، حقیقت اینه که U2 یکی از بهترین بازی های این نسله و امتیازات فوق العاده ای گرفته و کلی هم award برده. حالا به هر طریقی، خوشحالیش برای کساییه که از بازی لذت بردن و حرس خوردنش برای hater ها
منطق؟گشتن و پیدا کردن یه مثال نقض که بدردت بخوره راحت ترین کار ممکنه.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
فرخ جان، شما کلا خلاصی ها. SF بهترین فایتینگ این نسل بود. MW به قول خود آقایون عقبه‌ها رو دریده بود. Batman یکی از خوش‌ساخت‌ترین بازی‌هایی بود که تابحال دیده بودیم. AC 2 خودش یه نامزد GOTY بود. اصرار داری بگی این بازی‌ها آشغال بودند؟

@mosen
اینجارو بخون

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
آقا من کنجکاو شدم لیست award های U2 رو ببینم ! امکانش هست یکی بذاره لیستش رو ؟ هر 300+ تا رو !

این ۱۰۰ و خورده ای بقیه اش هم use google !

Best Sound Editing - Computer Entertainment2009 Golden Reel Awards[SUP][1][/SUP]MPSEFebruary 20, 2010
Best of ShowBest Games of E3 2009[SUP][2][/SUP]1UP.comJune 5, 2009
Game of E3 PS3 Game
Game of ShowBest of E3 2009[SUP][3][/SUP]X-PlayJune 8, 2009
Best PlayStation 3 Game
Best GraphicsBest of E3 2009 Awards[SUP][4][/SUP][SUP][5][/SUP]GameTrailersJune 8, 2009
Best Third-Person Shooter
Most Surprisingly Awesome DemoE3 2009 Awards[SUP][6][/SUP]GamesRadarJune 8, 2009
PlayStation 3 Game of the ShowBest of E3 2009 Awards[SUP][7][/SUP][SUP][8][/SUP]IGNJune 10, 2009
Best Overall Graphics Technology
Best PlayStation 3 Graphics Technology
Best PlayStation 3 Action Game
Best PlayStation 3 Multiplayer Experience
PlayStation 3 Achievement for Technological Excellence
Best PS3 GameE3 2009 Editors' Choice Awards[SUP][9][/SUP][SUP][10][/SUP]GameSpotJune 10, 2009
Best Graphics
PS3 Game of ShowBest of E3 2009[SUP][11][/SUP]GameSpyJune 10, 2009
Best of ShowBest of E3 2009[SUP][12][/SUP]Game Critics AwardsJune 23, 2009
Best Console Game
Best Action/Adventure Game
Best Console GameGamescom Awards 2009[SUP][13][/SUP]GamescomAugust 28, 2009
Best Overall VideogameGame of the Year 2009[SUP][14][/SUP]Yahoo! GamesDecember 9, 2009
Game of the Year2009 Video Game Awards[SUP][15][/SUP]Spike Video Game AwardsDecember 12, 2009
Best PS3 Game
Best Graphics
Game of the YearBest of 2009 Awards[SUP][16][/SUP]X-PlayDecember 15, 2009
Best Animation
Best Writing
PlayStation 3 Game of the YearBest Games of 2009[SUP][17][/SUP]GameSpyDecember 21, 2009
The Pay Attention, Hollywood Award
Game of the Year 2009Game of the Year 2009[SUP][18][/SUP]DestructoidDecember 21, 2009
Best StorytellingBest Games of 2009[SUP][19][/SUP]GameProDecember 22, 2009
Best Action/Adventure GameBest Games of 2009[SUP][20][/SUP]GameSpotDecember 25, 2009
Best Graphics, Technical
Best Voice Acting
Best Third-Person ShooterGame of the Year Awards 2009[SUP][21][/SUP]GameTrailersDecember 28, 2009
Best Single-Player Campaign
Best Graphics
Best Story
PlayStation 3 Game of the Year
Best Third Person Shooter
Best Action-Adventure
Best Graphics
Best Third Person Shooter (PlayStation 3)
Best Action-Adventure (PlayStation 3)
Best Graphics (PlayStation 3)
Game of the YearEnd of the Year Awards 2009[SUP][22][/SUP]EurogamerDecember 31, 2009
Readers' Game of the Year
Best PS3 Game of 2009Best Games of 2009[SUP][23][/SUP][SUP][24][/SUP]PakGamersDecember 31, 2009
Best Action/Adventure Game of 2009
Number 1Top 10 of 2009[SUP][25][/SUP]JoystiqJanuary 1, 2010
Game of the YearGame of the Year Awards 2009[SUP][26][/SUP]Giant BombJanuary 1, 2010
Game of the Year Community Edition
PlayStation 3-Only Game of the Year
Best New Non-Player Character (Tenzin)
The Northies - Best Performance By Nolan North
Best Graphics
Overall Game of the YearBest of 2009[SUP][27][/SUP]IGNJanuary 13, 2010
Overall Best Action Game
Overall Award for Visual Excellence
Overall Award for Excellence in Sound
Overall Best Story
PS3 Game of the Year
PS3 Best Action Game
PS3 Award for Visual Excellence
PS3 Award for Excellence in Sound
PS3 Best Multiplayer
Game of the Year2009 Readers' Choice Awards[SUP][28][/SUP]1UPJanuary 14, 2010
Best PS3 Game
The "GPU Gods" Award for Most Impressive Visuals
Game of the YearGame of the Year Awards[SUP][29][/SUP]KotakuJanuary 25, 2010
Game of the Year (Readers' Choice)
Game of the Year13th Annual Interactive Achievement Awards[SUP][30][/SUP]Academy of Interactive Arts & SciencesFebruary 18, 2010
Outstanding Achievement in Game Direction
Adventure Game of the Year
Outstanding Achievement in Animation
Outstanding Achievement in Visual Engineering
Outstanding Achievement in Art Direction
Outstanding Achievement in Story - Original
Outstanding Achievement in Original Music Composition
Outstanding Achievement in Game Play Engineering
Outstanding Achievement in Sound Design
Videogame WritingWriters Guild of America Awards 2009[SUP][31][/SUP]Writers Guild of AmericaFebruary 20, 2010
Outstanding Adventure Game Sequel9th Annual NAViGaTR Awards[SUP][32][/SUP]National Academy of Video Game Testers and Reviewers Corp.February 26, 2010
Animation 3D
Art Direction
Camera Direction in a Game Engine
Direction in a Game Cinema
Graphics/Technical
Lighting/Texturing
Original Musical Score
Writing in a Drama
Lead Performance in a Drama (Nolan North)
Game of The Year10th Annual Game Developers Choice Awards[SUP][33][/SUP]International Game Developers AssociationMarch 11, 2010
Best Writing
Best Technology
Best Visual Arts
Best Audio
Audio of The Year8th Annual Game Audio Network Guild Awards[SUP][34][/SUP]Game Audio Network GuildMarch 15, 2010
Music of The Year
Sound Design of The Year
Best Cinematic/Cut-Scene Audio
Best Dialogue
Best Original Instrumental
Story2010 GAME British Academy Video Games Awards[SUP][35][/SUP]British Academy of Film and Television ArtsMarch 19, 2010
Action
Use of Audio
Original Score
Game of the YearGamers Choice Awards 2010[SUP][36][/SUP]AT&T through Spike TVJune 8, 2010
Favorite Music
Favorite Video Game Vixen (Chloe Frazer)

HonorAwardsPresented byDate

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بله میشه توضیح داد.توضیحش اینه که شما داری مثالی رو میزنی که به نفع گفته و مقصود خودته و اگر این در مورد Rage گفته بشه قبول نمیکنی.
مسلما نمیای از وب سایت های زیادی که خلاف گفته تو عمل کردند استفاده کنی.چون قراره برای اثبات گفته خودت استفاده کنی.فرخ خان داری در جهت آبشار نیاگارا شنا میکنی.کلا سعی کن از تمثیل استفاده نکنی و دلیل و برهان بیاری.چیزی که مشخصه این بازی امتیاز بالایی داره و 300 تا Award داشته.نمیتونی زمانش رو جابجا کنی....متوجه هستی؟
در برابر هر اسدلال درست و یا غلط بی نهایت تمثیل نقض وجود داره و بحث رو به اون سمتی میبره که میخوای.

منطق؟گشتن و پیدا کردن یه مثال نقض که بدردت بخوره راحت ترین کار ممکنه.

نه وجود نداره ! اگه داره پس دلیل ؟!

من خیلی شفاف گفتم u2 جایزه گرفت چون تو دروه ای افتاد که دوربرش بازی های خیلی شاخی وجود نداشتند . ولی hl2 تو دوری افتاد که بازهای بسیار شاخی وجود داشت . راه دور نریم زمان hl2 فقط 5 الی 6 تا بازی هم سبک خودش یعنی FPS وجود داشت اونم واقعا شاخ !

میگید امتیاز ؟ من بازم دلیل کاملا منطقی واضح اوردم گفتم که میانگین امتیازات هیچ وقت ملاک بر برترین بازیها نبوده ! کاری نداره برید نگاه به لیست سایتها کنید مثلا ign با اینکه به HL2 بیشتر از HL 1 امتیاز داده ولی تو بهترین های تاریخ پشت سر HL 1قرار گرفته . خیلی از سایتها هم همین طور . اگر امتیاز مهمه پس قبول کنید HALO 1 بهترین FPS تاریخ بازیهای رایانه ای هست !

مثال زدم که یه بازی امتیازاتش بالا باشه ولی ساله سنگین از لحظ بازی بوده باشه جایزه کمتر میگیره ! مثال به سوپر ماریوهای این نسل دقت کنید GTA4 این نسل که 97 میانگینش هست نگاه کنید به ME2 که میانگینش 96 هست نگاه کنید چرا به اندازه U2 جایزه نبردند ؟ چون تو سالی که قرار داشتند سالی پر از بازی های بزرگ بود .

اخرین دلیل زمان های قدیم این همه سایت وجود نداشت که بازیها را نقد کنه ! این همه جایزه های رنگارنگ برای بازیها وجود نداشت !حتی برید اون قدیمها را نگاه کنید بعضی بازها تعداد نقدشون به 10 تا هم نمیرسه ! و همینطور کیلویی امتیاز نمیدادند ! اون زمان 8 به معنیه یه بازی فوق العاده بود نه مثل الان که به زیر 9 میگن نا امید کننده ! اون زمان gamespot به یک بازی 8 میداد یعنی جشن گرفتن ! نه مثل الان که اگه 8 بده همه گیم اسپات را خوشحال فرض میکنند !

اگر غیر از این حرفهاست که میزنم ؟ بیاید با دلیل قانع کننده بگید بالاخره فروم جای بحث همین چیزهاست !

فرخ جان، شما کلا خلاصی ها. SF بهترین فایتینگ این نسل بود. MW به قول خود آقایون عقبه‌ها رو دریده بود. Batman یکی از خوش‌ساخت‌ترین بازی‌هایی بود که تابحال دیده بودیم. AC 2 خودش یه نامزد GOTY بود. اصرار داری بگی این بازی‌ها آشغال بودند؟

اما متاسفانه به هیچ وجه باز هم از لحظ کیفی قابل قیاس با سال 2004 نیست . عزیزم همون سال 2004 تو سبک خود HL2 فقط 6 تا رقیب داشت ! گفتم فقط تو سبک خودش !

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
میانگین امتیازات هیچ وقت ملاک بر برترین بازیها نبوده !
این تیکه رو بوکمارک می کنم با اجازه

بقیه حرف هاتون قبول.بازی های سال 2009 اصلا در حد 2004 نیودن.
نگاه کنید به ME2 که ماینگینش 96 هست نگاه کنید چرا به اندازه U2 جایزه نبردند ؟ چون تو سالی که قرار داشتند سالی پر از بازی های بزرگ بود .
اما این بازی های بزرگ تو سال 2008 , 2010 چی بودن که از ac.batman.sf.mw2 سرتر بودن؟؟به غیر از RDR

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
نه وجود نداره ! اگه داره پس دلیل ؟!

من خیلی شفاف گفتم u2 جایزه گرفت چون تو دروه ای افتاد که دوربرش بازی های خیلی شاخی وجود نداشتند . ولی hl2 تو دوری افتاد که بازهای بسیار شاخی وجود داشت . راه دور نریم زمان hl2 فقط 5 الی 6 تا بازی هم سبک خودش یعنی FPS وجود داشت اونم واقعا شاخ !

میگید امتیاز ؟ من بازم دلیل کاملا منطقی واضح اوردم گفتم که میانگین امتیازات هیچ وقت ملاک بر برترین بازیها نبوده ! کاری نداره برید نگاه به لیست سایتها کنید مثلا ign با اینکه به HL2 بیشتر از HL 1 امتیاز داده ولی تو بهترین های تاریخ پشت سر HL 1قرار گرفته . خیلی از سایتها هم همین طور . اگر امتیاز مهمه پس قبول کنید HALO 1 بهترین FPS تاریخ بازیهای رایانه ای هست !

مثال زدم که یه بازی امتیازاتش بالا باشه ولی ساله سنگین از لحظ بازی بوده باشه جایزه کمتر میگیره ! مثال به سوپر ماریوهای این نسل دقت کنید GTA4 این نسل که 97 میانگینش هست نگاه کنید به ME2 که میانگینش 96 هست نگاه کنید چرا به اندازه U2 جایزه نبردند ؟ چون تو سالی که قرار داشتند سالی پر از بازی های بزرگ بود .

اخرین دلیل زمان های قدیم این همه سایت وجود نداشت که بازیها را نقد کنه ! این همه جایزه های رنگارنگ برای بازیها وجود نداشت !حتی برید اون قدیمها را نگاه کنید بعضی بازها تعداد نقدشون به 10 تا هم نمیرسه ! و همینطور کیلویی امتیاز نمیدادند ! اون زمان 8 به معنیه یه بازی فوق العاده بود نه مثل الان که به زیر 9 میگن نا امید کننده ! اون زمان gamespot به یک بازی 8 میداد یعنی جشن گرفتن ! نه مثل الان که اگه 8 بده همه گیم اسپات را خوشحال فرض میکنند !

اگر غیر از این حرفهاست که میزنم ؟ بیاید با دلیل قانع کننده بگید بالاخره فروم جای بحث همین چیزهاست !

اما متاسفانه به هیچ وجه باز هم از لحظ کیفی قابل قیاس با سال 2004 نیست . عزیزم همون سال 2004 تو سبک خود HL2 فقط 6 تا رقیب داشت ! گفتم فقط تو سبک خودش !
اما اگر همین مثال رو در مورد Rage زده بشه شک نکن یه جوری از زیرش در میری....بهت گفتم در رفتن آسونه.اما خصومت شخصی شما با U2 هم که همه میدونن.از نظر شما U2 از خیلی از بازی های مابین 2004 تا 2009 پایینتره.به هر دلیلی...از تحول بگیر تا ربط دادن گرافیک به زمان تا نوآوری و حالا بودن رقبای سخت!!
بریم سراغ بحث اصلی:
حرفت قبول! جوائز U2 بی ارزش...
بازی های سال 2004 همگی بازی های بزرگی بودند.ولی از کجا میدونی HL2 با اختلاف جزیی GOTY نشده؟
از کجا میدونی که اگه همون بازی های بزرگ یا دیگر بازی های بزرگ زمان U2 بودن،این بازی(U2) نمیتونست با اختلاف جزئی GOTY بشه؟
چی رو میخوای زیر سوال ببری؟
نحوه انتخاب GOTY یا نحوه امتیاز دهی؟
امتیاز هم کشک....
هرچند شما هنوز نتونستی پاسخ قانع کننده ای در مورد امتیاز بالای U2 بدی ولی اگر کلا امتیازات کیلویی شده پس چرا بقیه بازیهای بزرگ،امتیازات کیلویی نمیگیرن؟اگر سطح فقط بعضی از بازی های بالاست پس بازم چرا اونا نتونستن از U2 بالاتر بگیرن؟

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اگر همین مثال رو در مورد Rage زده بشه شک نکن یه جوری از زیرش در میری....بهت گفتم در رفتن آسونه.اما خصومت شخصی شما با U2 هم که همه میدونن.از نظر شما U2 از خیلی از بازی های مابین 2004 تا 2009 پایینتره.به هر دلیلی...از تحول بگیر تا ربط دادن گرافیک به زمان تا نوآوری و حالا بودن رقبای سخت!!
ولی امتیاز کشک....
شما هنوز نتونستی پاسخ قانع کننده ای در مورد امتیاز بالای U2 بدی.اگر کلا امتیازات کیلویی شده پس چرا بقیه امتیازات کیلویی نمیگیرن؟اگر سطح فقط بعضی از بازی های بالاست پس بازم چرا اونا نتونستن از U2 بالاتر بگیرن؟
آیا U2 تونست گرافیکی جلوتر از زمان خودش ارائه بده؟آیا U2 فقط امتیاز گرافیک رو گرفت؟(پیش دستی در برابر استدلال شما مبنی بر ربط امتیاز بالای u2 به گرافیک)

کجا گفتم امتیاز کشک ؟ ولی این نسل امتیازات خیلی راحت داده میشه قبول نداری ؟ اخه نمیخوام اسم ببرم همونی که اینجا میاد به من میگه امتیاز امتیاز ! اقا همون کسی بود که تو تاپیک halo3 قشنگ میگفت سایتها براش کیلویی امتیاز دادند !
امتیاز بالا داشتیم برات نام بردم me2 و gta4 و سوپر ماریوها . ولی گفتم ملاک سایتها بر برترین های تاریخ هیچ وقت امتیاز نبوده .
من برات دلیل اوردم که مثلا حتی تو سالی که u2 قرار داشت حتی تو سبک خودش که بازی خیلی کم بود ولی تو زمان hl2 تو سبک خودش بازی خیلی بیشتر بود و همش با کیفیت . یعنی حتی تو انتخاب fps هم hl2 کار سختی را داشت . تو زمینه گرافیک هم باز رقیب زیاد بود از doom3 تا farcry و حتی خود hl2 و............... کلا از هر لحظ حساب کنی اون زمان تو هر شزایطی انتخاب بین بازیها خیلی سخت بود .

اینجا تو جواب سوالهای منو ندادی !

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
کجا گفتم امتیاز کشک ؟ ولی این نسل امتیازات خیلی راحت داده میشه قبول نداری ؟ اخه نمیخوام اسم ببرم همونی که اینجا میاد به من میگه امتیاز امتیاز ! اقا همون کسی بود که تو تاپیک halo3 قشنگ میگفت سایتها براش کیلویی امتیاز دادند !
امتیاز بالا داشتیم برات نام بردم me2 و gta4 و سوپر ماریوها . ولی گفتم ملاک سایتها بر برترین های تاریخ هیچ وقت امتیاز نبوده .
من برات دلیل اوردم که مثلا حتی تو سالی که u2 قرار داشت حتی تو سبک خودش که بازی خیلی کم بود ولی تو زمان hl2 تو سبک خودش بازی خیلی بیشتر بود و همش با کیفیت . یعنی حتی تو انتخاب fps هم hl2 کار سختی را داشت . تو زمینه گرافیک هم باز رقیب زیاد بود از doom3 تا farcry و حتی خود hl2 و............... کلا از هر لحظ حساب کنی اون زمان تو هر شزایطی انتخاب بین بازیها خیلی سخت بود .

حال داشتی جواب سوال منم بده

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid

دقیقا سوالت چیه؟میخوای بگی اگر بازی های سال 2009 بازی های مطرحی بودند U2 نمیتونست GOTY بشه؟در حالی که HL2 تونسته GOTY بشه؟
جواب:
بازی های سال 2004 همگی بازی های بزرگی بودند.ولی از کجا میدونی HL2 با اختلاف جزیی GOTY نشده؟
از کجا میدونی که اگه همون بازی های بزرگ یا دیگر بازی های بزرگ زمان U2 بودن،این بازی(U2) نمیتونست با اختلاف جزئی GOTY بشه؟
چی رو میخوای زیر سوال ببری؟
ولی نکنه میخوای مستقیما HL2 رو با U2 مقایسه کنی:-/باوجود اینکه به هیچ وجه امکان پذیر نیست و از دو ژانر متفاوت هستند و هیچ ربطی بهم ندارند.دو حالت وجود داره:
1-شما جادوگری میکنید و U2 رو میبرید به سال 2004 که احتمالا دلخواه شما همینه،چون با یه U2 جدید روبرو هستید و احتمالا نمیدونید چی شکلی میشه ولی احتمال میدی
2-شما جادوگری میکنید و HL2 رو میارید به سال 2009 و این بار شما هستید که نمیدونید HL2 چطوری میشه
امیدوارم که اصلا تو سرت همچین فکری نباشه که تا بحال بیهوده بحث کردیم.هیچ کس نمیتونه تصمیم گیری کنه که کدوم میتونست بهتر باشه.واسه همین که عنوان GOTY داریم که به نظرم منطقی ترین عنوان میتونه باشه.فرخ خان به هیچ وجه GOTY ها رو نمیشه با هم مقایشه کرد مخصوصا با این فاصله زمانی...
بهت گفتم که اگر امتیازات کشکی شده بقیه بازی ها هم میتونن از این امتیازات کشکی بگیرن.چرا نمیگیرن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر