نمایشگاه/رویداد GC 2011 | Sony Press Conference

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
gamescom_header_975x285.jpg

درود

بر خلاف تصور همگان؛ Gamscom بزرگ ترین رخداد و همایش بازی های رایانه ای در دنیاست که هر ساله در آلمان برگزار می شود که در طی آن بیش از 254 هزار نفر از آن بازدید می کنند و 505 ژورنالیست و خبرنگار اخبار مربوط به بیش از 55 کمپانی و استدیو مرتبط با بازی های رایانه ای از 33 کشور جهان را پوشش می دهند. امسال نیز به رسم هر سال سونی کنفرانس خبری خواهد داشت که به بررسی مسائل مالی و اهداف آینده و محصولات پیش رو خواهد پرداخت.

اگرچه Gamescom از حیث حساسیت و هیجان در برابر E3 کوچک تر و سرد تر است اما با این حال همیشه شاهد خبر ها و اتفاقات جالبی همراه بوده است. اگر به کنفرانس دو سال گذشته سونی در این نمایشگاه نگاه کوچکی بیاندازیم، به نکات قابل توجهی بر می خوریم. آلمان و Gamescom در سال 2009 اولین میزبان مدل جدید PlayStation 3 یعنی مدل Slim آن بودند. پس از مدت ها کش و قوس بالاخره قیمت PS3 با اعلام مدیر بخش سرگرمی های سونی کاهش داده شد. همانطور که می بینید اگر چندین خبر کوچک و بزرگ دیگر را به علاوه تریلر هایی از بازی های انحصاری، به این رویداد ها اضافه کنیم میبینیم GC هم حرف هایی برای گفتن دارد.

سال 2010 هم برای سونی و مخاطبان از این قائده مستثنی نبود. معرفی Resistance 3 و Ratchet All 4 One به عنوان بازی های انحصاری و همچنین امعرفی دو مدل 160 و 320 گیگ PS3 باز هم شهادتی است بر این که سونی همواره نگاه ویژه ای به Gamescom و مخاطبان آن داشته است.

اگر بخواهیم از پیش داوری کنیم و راجع به کنفرانس امسال سونی صحبت کنیم قطعا بی هیچ شک و تردیدی به Vita خواهیم خورد. بدون شک سونی و کنفرانس خبری آن حول معرفی هر چه بیشتر Vita و تاریخ عرضه دقیق آن در غرب و همچنین نمایش کلی از بازی های قابل عرضه برای آن خواهد بود. هر چند سال 2009 و Uncharted 2 به مما نشان داد، می توانیم شاهد یک تریلر فوق العاده و مهیج از Uncharted 3 باشیم، همچنین با توجه به نزدیکی عرضه Resistance 3، مانور سونی روی این عنوان در کنفرانس خبری خود دور از تصور نیست.

این تاپیک تا اتمام کنفرانس فقط مخصوص هیئت تحریریه سایت بازی سنتر بوده و از هر گونه پست دادن در آن خودداری کنید. به محض شروع کنفرانس، می توانید از این تاپیک به منظور پیگیری لحظه به لحظه کنفرانس استفاده کنید.

---------- نوشته در 08:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میتونن از اینجا کنفرانس رو به صورت زنده مشاهده کنند:

http://blog.eu.playstation.com/2011/08/16/watch-the-gamescom-press-conference-live/

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
یه چند ساعتی فروم نیومدم و فرخ و بر و بچ ریختن هر چی میخوان میگن دوستان این حرفهایی که الان میگم حقیقت هست نه جو گیرم و نه چیزی شبیه اون نمایش uncharted 3 که دیشب بود خیلی خوب و باحال و خفن بود ولی واقعا با دیدن اون نمیشه گفت همه ی بازیها رو له میکنه هر موقع بازی اومد نتیجه گیری قطعی میشه کرد و اون آقایونی که میان و میگن با دیدن یک تریلر و ویدئو کوتاه از گیم پلی نمیشه نتیجه گیری کرد بعدش هم میان میگن البته rage ماجراش فرق میکنه اون همه ی بازیها رو له میکنه بالاخره تکلیف خودتون رو روشن کنید یا اینوری یا اونوری یا حقیقت ؟ داداشای گل من دوستان من من هم عین شما همیشه پیگیر اخبار rage بودم و هستم ویدئوهاش هم دیدم ولی شما رو چه حساب این حرفها رو با قاطعیت میگید ؟ در مورد هیچ بازی دقیقا نمیشه نظر داد تا اینکه اون بازی ریلیز نشده همین الان هم میگم آنچارتد 3 خیلی فراتر از این چیزهایی هست که شما دیدید نه تنها آنچارتد بلکه rage هم همینطور هیچ کمپانی بازیسازی نمیاد سورپرازهای اصلی بازیهاشون رو نشون بده یا لااقل سعی میکنه طوری نشون بده که خود بازی از جذابیت نیفته خواهشا بیایین همه حرف حق بزنیم و طرفداری بی مورد نکنیم خود من رک بگم طرفدار آنچارتد هستم ولی اگر کمترین کوتاهی از طرف سازنده ها توی بازی نهایی پیدا کنم حتی طرف بازیش نمیرم شاید بازی رو بخرم فقط و فقط بخاطر آنلاینش !!!
این نمایشهایی که تا اینجا از آنچارتد دیدم خیلی خوب بودن ولی من یکی رو که هنوز قانع نکردن هنوز به نظر من خیلی جاها u2 گرافیکش از u3 بیشتر هست لااقل تا اینجا که اینطور بوده ولی شاید همه چیز موقع انتشار نهایی uncharted 3 فرق کنه خوب شما هم راست حسینی پست بدید از اغراق در مورد بازیهای مورد علاقتون پرهیز کنید ممنون !

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
همه بازی ها بیشتر از حقشون امتیاز گرفتند !
اهان یعنی بازی مثل castlevania:los بیشتر از حقش گرفته؟اگه میگفتی بیشتر بازی ها مشکلی نداشت ولی همه بازی ها حرف اشتباهی هست.

بعضی ها هم یاد گرفتن کاسه داغ تر از اش بشن و از دیگران دفاع کنند واقعا حال ادمو بهم میزنن.

آخرین ویرایش:

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
نه uncharted در مقابل rage سوسکه...
فقط یه سوال شما این fact رو از کجا متوجه شدید؟؟
اگه از رو تریلر بگیم uncharted عالی هایپ کردیم بازی رو اما شما از رو تریلر فهمیدید که rage همه بازی هارو له می کنه...خیلی باحالی...

نه پس از روی چی این همه کابر دارن بحث میکن؟؟؟از روی تریلره دیگه...اگه قرار بود کاری به تریلرها نداشته باشیم که الان تو فروم پشه پر نمیزد

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
نه پس از روی چی این همه کابر دارن بحث میکن؟؟؟از روی تریلره دیگه...اگه قرار بود کاری به تریلرها نداشته باشیم که الان تو فروم پشه پر نمیزد
اره؟؟؟
چطور ما از روی تریلر میگیم uncharted خوفه جو زدگی؟؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
منطق! lol منطق تو فقط در مورد بازی های انحصاری PS3 گل میکنه. همون سال خودت رو خفه کردی بودی برای MW2... بعد که دیدی چنان award نبرد حالا اومدی فلسفه جدید راه انداختی که بازی های اون سال کلاً پشم بودن.
من تو رو نشناسم پس کی بشناسه؟ اصلاً همه حرف های تو درست، حقیقت اینه که U2 یکی از بهترین بازی های این نسله و امتیازات فوق العاده ای گرفته و کلی هم award برده. حالا به هر طریقی، خوشحالیش برای کساییه که از بازی لذت بردن و حرس خوردنش برای hater ها

اراه منطق :lol: برات فرصت میدم بری اون پاره کردن هایی که سر mw2 میکردم که باید بهترین بازیی سال میشد و برام پیدا کنی ! ok وگرنه چندتا نکته !
تو اگه این پستی که من بالا دادم یه نا منطقی توش پیدا کردی برام نشون بده ؟ ! حقیقت محض را میخوای انکار کنی میخوای بگی که سال 2009 سنگین تر از 2004 بود به هرکی بگی با گهگهه میخنده ! برام توضیح بده me2 چطور امتیازاتش 96 بوده ولی جوایزش کمتر بوده ؟ چطور gta4 میانگینش 97 بوده ولی جوایزش کمتر بوده ؟ ign چرا گفته me2 بهتر از u2 هست ؟ برام توضیح بده چطور بهترین های تاریخ بر حسب میانگین امتیازات انتخاب نمیشن ؟
منطق داری بفرما !

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خب اين الان يعني چي؟ ما الان وظيفه ما چيه؟ بگيم U2 بده؟ اشغاله؟ U3 معموليه؟ بابا بس كنيد ديگه شورشو در اوردين هرروز يه بامبول الان اگه ما اين حرفا رو بزنيم از سقف اويزون ميشيم

فکر کردن بد نیست قبل پست همه ماشالله Aggresive ـن . تو فروم فقط همه اینطوری بلبل زبونی می کنن .
گفتن 300 تا آوارد برده بالاتر از HL2 هستش گفتیم اون سالی که Hl2 بود واقعا کارش خیلی سختتر بود تا اون سالی که U2 بود . نمی گم U2 فوق العاده نیست نمی گم بده جیزه اخه . میگم کاری که Hl2 کرد شاخ تر بود ! همین !

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,050
نام
حامد
ای داد این همه پست رو از اول خوندم اینجا رسیدم..
فقط میتونم بگم Uncharted 3 امسال Goty رو از ان خودش خواهد کرد...
بهترین گرافیک هم مثل همیشه برای ان و کیلزون 3 خواهد بود...
واقعا لذت بردم از تریلری که ازش دیدم مرسی سونی از این بازی های درجه یکی که به دنیای گیمرها وارد میکنی.:x

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
منطق! lol منطق تو فقط در مورد بازی های انحصاری PS3 گل میکنه. همون سال خودت رو خفه کردی بودی برای MW2... بعد که دیدی چنان award نبرد حالا اومدی فلسفه جدید راه انداختی که بازی های اون سال کلاً پشم بودن.
من تو رو نشناسم پس کی بشناسه؟ اصلاً همه حرف های تو درست، حقیقت اینه که U2 یکی از بهترین بازی های این نسله و امتیازات فوق العاده ای گرفته و کلی هم award برده. حالا به هر طریقی، خوشحالیش برای کساییه که از بازی لذت بردن و حرس خوردنش برای hater ها

الان سوپر ماریو گلکسی هم امتیازات خوبی گرفت و واقعا عالی بود حالا باید بگیک از هر جهت از رد دد بهتر بود

مافیا2 هم بخاطر امتیازات پس باید بگیم افتضاح بود دیگه
:-b

---------- نوشته در 09:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 PM ارسال شده بود ----------

ای داد این همه پست رو از اول خوندم اینجا رسیدم..
فقط میتونم بگم Uncharted 3 امسال Goty رو از ان خودش خواهد کرد...
بهترین گرافیک هم مثل همیشه برای ان و کیلزون 3 خواهد بود...
واقعا لذت بردم از تریلری که ازش دیدم مرسی سونی از این بازی های درجه یکی که به دنیای گیمرها وارد میکنی.:x

بله بله صددرصد

ولی حیف که کراسیس2 نذاشت عنوان بهترین گرافیک کنسولی رو کیلزون3 پیش خودش نگه داره.الان چقدر اطمینان داری که کیلزون3 بهترین گرافیک انتخاب میشه؟:D

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
یکی من رو توجیه کنه
الان تو تاپیک gamescom اونم کنفرانس سونی بحث hl2 و rage و crysis چی میگه؟
۲,۳ نفر که تاپیک رو یه تنه دارن جلو میبرن کجا دارن پست چی میدن؟!

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
شما از روی تریلر میگین ما هم از روی تریلر.درسته تریلر آنچارتد خوب بود ولی نه در حد این همه هایپ خوبه حالا کراسیس 3 نیست :D
این دیگه تشخیص شما نیست که uncharted در حد این هایپ ها هست یا نه.
نبود؟؟!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
خوشم میاد دوستان از رو هم نمیرن تا ign یه چی گفت شد حکم الهی الان اگه یه چیزی در طرفداری از سونی بگه میشه مزخرف و آشغال:))
در ضمن این ریج که دارین خودتونو براش میکشین ساخت همون شرکتی هست که سر دووم 3 دیگه نزدیک بود بیاد بگه بازی ما بهترین کل تارخ و اینهاست بعد که بازیش اومد میانگینش شد 86!

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
این دیگه تشخیص شما نیست که uncharted در حد این هایپ ها هست یا نه.

نبود؟؟!
نه پس تشخیص شماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-b

---------- نوشته در 10:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:09 PM ارسال شده بود ----------

خوشم میاد دوستان از رو هم نمیرن تا ign یه چی گفت شد حکم الهی الان اگه یه چیزی در طرفداری از سونی بگه میشه مزخرف و آشغال:))
در ضمن این ریج که دارین خودتونو براش میکشین ساخت همون شرکتی هست که سر دووم 3 دیگه نزدیک بود بیاد بگه بازی ما بهترین کل تارخ و اینهاست بعد که بازیش اومد میانگینش شد 86!

بهتره بگی جان کارمک خالق FPS که الان خیلی بازیهایی که بازی میکنی به لطف اونه داره رو بازی کار میکنه

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,050
نام
حامد
الان سوپر ماریو گلکسی هم امتیازات خوبی گرفت و واقعا عالی بود حالا باید بگیک از هر جهت از رد دد بهتر بود

:-b

---------- نوشته در 09:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 PM ارسال شده بود ----------

بله بله صددرصد

ولی حیف که کراسیس2 نذاشت عنوان بهترین گرافیک کنسولی رو کیلزون3 پیش خودش نگه داره.الان چقدر اطمینان داری که کیلزون3 بهترین گرافیک انتخاب میشه؟:D

کرایسیس گرافیک خیلی خوبی داشت ولی ایراداتی هم داشت...مثلا همون باگ انقدر باگ داشت که تو یه بازی با این سیستم گرفایکی که تو موتور به کار برده بود بعید بود
اما کیلزون بی ایراد بود...
حتی ممکنه کرایسیس نتونه جلو rage دوام بیاره و اون بهترین گرفایک رو از ان خودش کنه.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
کرایسیس گرافیک خیلی خوبی داشت ولی ایراداتی هم داشت...مثلا همون باگ انقدر باگ داشت که تو یه بازی با این سیستم گرفایکی که تو موتور به کار برده بود بعید بود
اما کیلزون بی ایراد بود...
حتی ممکنه کرایسیس نتونه جلو rage دوام بیاره و اون بهترین گرفایک رو از ان خودش کنه.

دوست عزیز فقط میخواستم بگم دلتو خوش نکن که کیلزون بهترین گرافیک میشه تا وقتی کراسیس هست این غیر ممکنه...

کلا اینا ربطی به عنوان تاپیک نداره در کل من فقط میگم این تریلر انچارتد در حد این همه هایپ نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر