GC 2011 | اخبار نمایشگاه GamesCom 2011

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
gamescomheader3BBOT.jpg

همانند دوسال گذشته، امسال هم شاهد برگذاری نمایشگاه GamesCom 2011 در شهر کلن، آلمان خواهیم بود.

نمایشگاه از تاریخ 17 تا 21 آگوست برگذار خواهد شد که مطابق معمول روز اول اختصاص به خبرنگاران و متخصصان خواهد بود (بهای بلیط 45 یورو) و از روز هیجدهم برای بازدید عموم باز خواهد شد.

کسانی که نمیتونن حضورا به Gamescom بروند، قابلیت دسترسی و تماشای نمایشگاه را از طریق gamescom-Web-TV دارند که همزمان با افتتاح نمایشگاه از طریق کانال تلویزیونی سایت اینترنتی نمایشگاه و یا این کانال بر روی یوتوب بصورت زنده پخش خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
بله، درستش همون 16 و 18 هستش

کنفرانس مایکروسافت هم همونطوری که شما گفتید 3 ساعت طول میکشه. یعنی از 15 تا 18
ببخشید تو خوده سایت gamescom واسه مایکروسافت زده playday
تو این 3 ساعت کنفرانس هست یا فقط بازی ها رو برای بازی کردن میذارن؟

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
کنفرانس EA رو از اینجا نگاه کنید مستقیم 3 ساعت دیگه شروع میشه
تا جند دقیقه دیگه هم کنفرانس مایکروسافت شروع میشه که من نتونستم Stream ازش پیدا کنم ناچارن دارم از VG LIVE BLOG پی گیری میکنم

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
کنفرانس EA رو از اینجا نگاه کنید مستقیم 3 ساعت دیگه شروع میشه
تا جند دقیقه دیگه هم کنفرانس مایکروسافت شروع میشه که من نتونستم Stream ازش پیدا کنم ناچارن دارم از VG LIVE BLOG پی گیری میکنم

MS کنفرانس داره یا فقط بازی میکنن مردم؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
THQ : تاریخ عرضه "Darksiders II" و "Metro: Last Light" را مشخص نمود .

darksiders-2.jpg

با شروع همایش gamescom و منتشر شدن تصاویر و تریلرهای جدید بازیها ، از سویی شاهد گفته شدن تاریخ عرضه برخی بازیها هستیم . امروز صبح از شرکت THQ اقای Danny Bilson در طی خبری اذعان کرد بازی Darksiders II در June سال 2012 عرضه میگردد . و شما با شخصیت جدید بازی یعنی Death ( یکی از چهار سوارکار معروف ) به دنبال اثبات بی گناهی برادر خود یعنی War هستید
در دیگر سو نیر این شرکت تاریخ عرضه سری جدید بازی Metro 2033 یعنی Metro: Last Light را نیز مشخص کرد که این بازی هم در تابستان سال 2012 به بازار عرضه میشود و داستان این سری روایت گر یک سال بعد اتفاقاتی هست که بعد از مترو رخ داده است که داستان بازی در سال 2033 روی میدهد . دنی بیلسون در مورد دو بازی اشاره کرد که هر دو بازی پتانسیل بهترین سرگرمی را دارند .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر