rpcs3 اولین شبیه ساز کنسول ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
یادش بخیر 10 سال پیش توی فروم در مورد PCSX2 همین حرفا رو می زدیم...اون موقع خیلی از بازیا رو ناقص اجرا می کرد...
یکی دو سال دیگه اکثر انحصاری ها رو درست اجرا میکنه این شبیه ساز...

• Like
Reactions: FableBW

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اخه من میخوام کالکشن انچارتد بخرم (که صدر در صدم ارزشش بیشتره) گفتم یه زمان رو دست نخورم:D

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
اخه من میخوام کالکشن انچارتد بخرم (که صدر در صدم ارزشش بیشتره) گفتم یه زمان رو دست نخورم:D
تا اون موقع، نه. + اگه ارزشش برای شما رو کنسول بیشتره دیگه امکان بازی کردنش روی پی سی اهمیتی نداره. اختیار و علاقه خود شماست.

• Like
Reactions: jhoobin

negmis

کاربر سایت
Jul 11, 2014
23
نام
PC GAMER
با سلام

بالاخره تیم سازنده شبیه ساز RPCS3 خبر بوت شدن انحصاریهای PS3 بروی PC اعلام کرد

در این خبر امده RPCS3 now boots God of War 3, Uncharted, Gran Turismo, Infamous, Heavenly Sword and more - DSOGaming

بازیهایی همچون
God Of War III
GOW Ascension
Uncharted
Gran Turismo
The Last of Us
Red Dead Redemption

دراین شبیه ساز قابل بوت شدن میباشند.

ورژن فعلی املیتور : v0.0.4

مهم : طبق گفته تیم سازنده شبیه ساز فعلا مراحل ابتدایی طراحی خودش طی میکنه و برای اجرای بدون نقص تمام بازیها باید کمی صبور باشید.

اما بعد از انتشار این خبر خودم بشخصه دست بکار شدم تا ببینم ایا گفته این تیم حقیقت داره یا خیر

مراحل اجرا :
1: ابتدا اخرین ورژن شبیه ساز PS3 از لینک دانلود کنید DOWNLOAD
2: نرم افزار Firmware کنسول PS3 از سایت رسمی سونی دانلود کنید DOWNLOAD
5: یکی از بازیهای انحصاری PS3 از سایتهای ایرانی دانلود کنید برای مثال من BCES00510 [God Of War III] دانلود کردم
4: برنامه اجرا کنید از قسمت File > Install Firmware نرم افزار Firmware کنسول PS3 نصب نمایید.
5: با کلیک روی ایکن بازی اجرا خواهد شد

87681056997224522560.jpg

توصیه میکنم از Xbox One controller برای هماهنگی راحتتر کامل با شبیه ساز استفاده کنید.

02303088536453471181.jpg

عکسهایی از اجرای بازی GOW3 بروی PC من :D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
تا متال گیر 4 روی این امولاتور کاملا قابل بازی نشد سمتش نمیرم. لامصب فقط 1 بار رو ps3 خودم تمومش کردم. الانم دیگه ندارم.

mehdi.kheiri021

کاربر سایت
Dec 12, 2017
13
سلام.میخواستم ببینم میشه فایل هایی بلوری که بعضی از سایت ها مثل top2download برای دانلود بازی های ps3 گذاشتن به PKG تبدیل کرد ممنون میشم راهنمایی کنید؟

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
last of us رو بدون مشکل اجرا میکنه؟ الکی دانلود نکم من بازی نکردم دستشون درد نکنه واقعا :D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام.میخواستم ببینم میشه فایل هایی بلوری که بعضی از سایت ها مثل top2download برای دانلود بازی های ps3 گذاشتن به PKG تبدیل کرد ممنون میشم راهنمایی کنید؟

برای اجرای iso ها تو rpcs3 احتیاجی به تبدیلشون به pkg نیست. با راهنمایی توی سایتشون, میشه راحت اجراشون کرد:

RPCS3 Sony PlayStation 3 Emulator

• Like
Reactions: mehdi.kheiri021

farooq

کاربر سایت
Dec 24, 2007
249
به شدت منتظر اینم رد دد سریعتر اوکی شه بشه راحت بازیش کرد:D:D

• Like
Reactions: negmis

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
ممنون از اطلاع رسانیتون

این بازی هایی که امتحان کردید خوب اجرا شدن ؟

و اینکه با کی برد مشکلی نداره؟

آخرین ویرایش:

mehdi.kheiri021

کاربر سایت
Dec 12, 2017
13
برای اجرای iso ها تو rpcs3 احتیاجی به تبدیلشون به pkg نیست. با راهنمایی توی سایتشون, میشه راحت اجراشون کرد:

یعنی ببنم میشه از این اموزش استفاده کرد؟
ساخت ISO از بازیهای PS3

چون خیلی از بازی های ps3 تو سایت psndl نیست که بخواهیم دانلود کنیم مجبوریم به سایت های دیگه بریم دانلود کنیم که فرمتش pkg نیست

mehdi.kheiri021

کاربر سایت
Dec 12, 2017
13
مثلا این بازی تو این لینک نوع زده بلوری کامل ولی متاسفانه pkg نیست اینا رو باید چطوری تبدیل کرد یا اجرا کرد تو این شبیه ساز؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
مثلا این بازی تو این لینک نوع زده بلوری کامل ولی متاسفانه pkg نیست اینا رو باید چطوری تبدیل کرد یا اجرا کرد تو این شبیه ساز؟

تو همون آموزشی که لینک دادم نوشته. برو پایین صفحه قسمت Disc Dumping Setup نوشته. فقط قسمت اولشو (تبدیل بلوری به iso) لازم نیست انجام بدی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر