مشکل در ریختن فیرمور

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
من ورژن pspim 5.50 gen d3 بود بعد flash instal کردم که دوباره بریزمش قبل اینکه دوباره بریزم گفتم فرمتش کنم با pc فرمتش کردم کپی خورش پرید الان نمی دونم چیکار کنم دیگه نمی تونم حتی همون فریمور 5.50 رو بریزم ترو خدا بگین چی کار کنم
:(:(

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
من ورژن pspim 5.50 gen d3 بود بعد flash instal کردم که دوباره بریزمش قبل اینکه دوباره بریزم گفتم فرمتش کنم با pc فرمتش کردم کپی خورش پرید الان نمی دونم چیکار کنم دیگه نمی تونم حتی همون فریمور 5.50 رو بریزم ترو خدا بگین چی کار کنم
:(:(
شما برو اینجا به 6.35 اپدیت کن دی(یا باید بری یه باتری پاندورا پیدا کنی دی
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=37312

dani69

کاربر سایت
Jan 8, 2010
49
نام
دانیال
داداش به من بگو دستگاه چه مدلی هست راهنمایی کنم شما رو

چیز خاصی نیست اصلا نگران نباش

راحت ببر به ورژن 6.9

من الان تمام پی اس پی هام 6.9 هستن

اتفاقا یه 3000 امروز این ورژن اپ زدم

dani69

کاربر سایت
Jan 8, 2010
49
نام
دانیال
داداش اگه فت یا 1000 هست شما فعلا ببر رو فریم ور 6.39 me تو سابت خودمون هست

میری رو فریم ور اصلی کارخونه ها .... الباقیش راحت تره

انلاین بودی بگو کمکت کنم

یا شماره تماس بدم زنگ بزن حلش کنیم فقط باطری رو در بیار مدل دقیق رو ببین چیه

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=42837
این رو نصب کن :::
فریمور رسمی یعنی 6.39 که دانلود کردی فایل eboot.pbp روی psp/game/update قرار داره بعد برو تو قسمت بازی ها update رو اجرا کن .
CFW رو که دانلود کردی بریز توی /PSP/GAME/ (خود فولدر nstaller_for_639 یعنی این : psp/game/nstaller_for_639) بعد این رو اجرا کن .
اول رسمی بعد cfw .
اگه نشد بگو .
نگران نباش psp fat مشکلی نداره بد ترین حالت سرش بیاد میتونی پاندورا کنی برگردونی روزه اول .

آخرین ویرایش:

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
سلام من یک دونه فت دارم که ورژنش 3.90m33-2 هستش میخواستم به 5.5 gen آپدیتش کنم که آموزشش تو همین سایت هست طبق آموزش فولدر های PSP و PBP.550 رو ریختم توی شاخه ی اصلی مموری اما وقتی اجراش میکنم موقع now load all moduls UPDATER خاموش میکنه وقتی دوباره روشنش میکنم همه چی درسته ولی ورژنش همونیه که بود شارژشم بالای 80 درصد بود تازه ششارژرم بهش وصل بود
حال چه کنم؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام من یک دونه فت دارم که ورژنش 3.90m33-2 هستش میخواستم به 5.5 gen آپدیتش کنم که آموزشش تو همین سایت هست طبق آموزش فولدر های PSP و PBP.550 رو ریختم توی شاخه ی اصلی مموری اما وقتی اجراش میکنم موقع now load all moduls UPDATER خاموش میکنه وقتی دوباره روشنش میکنم همه چی درسته ولی ورژنش همونیه که بود شارژشم بالای 80 درصد بود تازه ششارژرم بهش وصل بود
حال چه کنم؟
نميدونم تا حالا به همچين مشكلي نخوردم ولي احساس ميكنم مشكل از فايل هايي دان كردي هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر