چیت برای کانتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بابا انگیلیسی!!!! کشتی مارو!!!! :laughing:

آقا شاید بخوام با bot بازی کنم!!! از کجا میدونی میخوام با آدم بازی کنم!!! بابا یه چیت درست حسابی بزارید دیگه!!!نمیمیرید که!!! من هر چی دانلود میکنم چرت وپرت از آب در میاد!!!

كلاً كسي كه از چيت استفاده ميكنه، ارزش هوائي رو كه مصرف ميكنه نداره... اونم توي يك بازي multiplayer. وقتي ما براي يك بازي مولتي پلير دنبال چيت ميگرديم! براي بازي مولتي پلير هم ازش استفاده ميكنيم.. پس كيو گول ميزني؟ منو؟ خودتو؟ ديگرانو؟! ....

بعضيا ميگن كه اين فقط يه بازيه. من ميگم اونا احمقن! چون زندگي يه بازيه و هر چقدر تقلب كني بالاخره يجا ميزنن تو سرت و بايد جواب پس بدي...

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
وقتی این همه آدم چیت دارن!!!چرا من نداشته!!!باشم!!!! وقتی ادمینایی مثل تو نباشن!!!!من چیکار کنم!!!! در ضمن من گفتم برا بات میخوام!!!اونقدر خر نیستم که بخوام ip بن بشه!!!! اگه نمیخوای عمومی بزاری خب واسم لینکشو بفرست!!!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
مثل اينكه متوجه نميشي! من ميگم من با اينكار مخالفم اونوقت ازم لينك ميخواي؟!

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
وقتی این همه آدم چیت دارن!!!چرا من نداشته!!!باشم!!!!
این همه دزد و قاتل وجود داره! پس چرا ما نریم دزد و قاتل بشیم. این که دلیل نمیشه برادر من.
در ضمن من گفتم برا بات میخوام
خوب الان جلوی BOT CHEAT زدی ! که چی ؟! چیزی یاد می گیری یا بازیت قوی میشه ؟!

روزی که CopyRight توی ایران رعایت بشه و همه دارای STEAM بشن قضیه CHEAT تموم میشه ! دعا کنین برای اون روز.:(

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
!

روزی که CopyRight توی ایران رعایت بشه و همه دارای STEAM بشن قضیه CHEAT تموم میشه ! دعا کنین برای اون روز.:(

دستتون درد نکنه برای کپی رایت که دعا میکنید برای پینگ درست حسابی هم دعا بفرمایید.
فوقش کسی بازی نخرید میره Enemy Territory مجانی بازی میکنه.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
هر چی میگم حرف خودتون میزنید!!!اصلا غلط کردم!!!خودم پیدا میکنم!!!

shahram_batboy

کاربر سایت
Jul 1, 2007
11
نام
شهرام
راست میگه بابا .. جای حرف زدن چیت بدین بریم همه رو بکشیم :biggrin1:
PC که در حال مردنه .. تا نمرده ما یک حالی کرده باشیم.

مثلا موقع خنثی کردن بمب هی TAB بزنی سریعتر خنثی میشه roflmao !!

نه خیر عزیزم این کار باعث لک روی سیستم میشه که لوده اون یه لحظه وای میسه بعدش یه دفعه میپره جلو اگه این جوری باشه با f5 هم بمب خیلی زود تر خنثا میشه در ضمن cheat توی این بازی نا مردیه ولی چیتهای بچه گانه داره اگه بخواید میگم

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
ببين عزيزم براي كانتر چيت خاصي وجود نداره . اگه condition zero بازي ميكني نهايتا ميتوني پولتو بكني 160000 تا در حالي كه بقيه بات ها 800 دارن. كانتر پر از كامند هستش . بگو چه حركتي ميخواي بكني تا كامندشو بهت بگم. god mode رو بيخيال شو چون نداره. در ضمن اون چيت اوليه تو پچ هاي جديد كار نميكنه. ضد ضربه شدن فقط براي حالت مرحله اي هست اونم نه تو condition zero بلكه تو cunter strike .

shahram_batboy

کاربر سایت
Jul 1, 2007
11
نام
شهرام
مثلا بنویسید
sv_cheat 1 اگه تونستید روشنش کنید بقیرو هم بزنید:laughing::laughing::laughing:
iterp 1000 هر چی صفراش بیشتر تیر قویتر میشه :laughing::laughing::laughing::laughing:
sv_gravity 1600 هر عددی بزارید فرق میکنه اصلش 800 اگه خواستید عددش - تا + هم میشه
name user به جای user میتونید هر چی میخواید بنویسید
cl_dynamiccrosshair 0 اگه 1 باشه نشونه تکون میخوره اگه 0 باشه تکون کمتره
دیگه بسه رودل میکنید :p
از تمام جامعه ی کانتر بازا معذرت میخوام که این چیتای خز رو گفتم

آخرین ویرایش:

shahram_batboy

کاربر سایت
Jul 1, 2007
11
نام
شهرام
ببين عزيزم براي كانتر چيت خاصي وجود نداره . اگه condition zero بازي ميكني نهايتا ميتوني پولتو بكني 160000 تا در حالي كه بقيه بات ها 800 دارن. كانتر پر از كامند هستش . بگو چه حركتي ميخواي بكني تا كامندشو بهت بگم. god mode رو بيخيال شو چون نداره. در ضمن اون چيت اوليه تو پچ هاي جديد كار نميكنه. ضد ضربه شدن فقط براي حالت مرحله اي هست اونم نه تو condition zero بلكه تو cunter strike .

عزیزم من 4 سال پیش کانتر بازی میکردم در ضمن counter strick نه cunter strick در ضمن چیت های خفن نگید فردا میان 1 just mizanan شاخ میشن:biggrin1:در ضمن من بچه فردیسم الانم دیگه کانتر بازی نمیکنم چون دیگه سیر شدم به هر جایی هم که میخواستم رسیدم مثلا تیم virus1 رو با بچه ها 16 10 بردیم اده ا نمیکنم هی چی هم نیستم خوب ولی بهتره چیت های اولیه رو بگیم دله بچه ها خوش با شه مثلا گفتی 16000 تا چیتش 16000 mp_startmoney بچه ها خوش باشید

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
ببين بچه محل مني باش. يه سر بيا آلبالو با هم در مورد اين قضيه صحبت كنيم. اون زمان كه ما scrorpion & monster & gladiator & prisoner & babar & halowin رو داشتيم شما كجا تشريف داشتيد ؟ در ضمن mp_startmony كه چيت نيست. يه كامند ساده هست. sv_cheat 1 & sv_impuls 101.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
cl_dynamiccrosshair 0 اگه 1 باشه نشونه تکون میخوره اگه 0 باشه تکون کم
از کی تا حالا Dynamiccrosshair شده cheat ما نمیدونستیم ؟!؟!

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
بابا CL & MP & HUD ,... اصلا cheat نيستن. اگه قرار باشه cheat اجرا بشه بايد رو SV اجرا بشه. cheat يعني كامندي كه حتي سرور هم حق دستكاريشو نداره چون برابري بازي به هم ميخوره.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
نه خیر عزیزم این کار باعث لک روی سیستم میشه که لوده اون یه لحظه وای میسه بعدش یه دفعه میپره جلو اگه این جوری باشه با f5 هم بمب خیلی زود تر خنثا میشه در ضمن cheat توی این بازی نا مردیه ولی چیتهای بچه گانه داره اگه بخواید میگم

یعنی صفحه مانیتورم "لک" میشه؟

amin666_666

کاربر سایت
Nov 2, 2005
4
ارائه كانتر مسابقات جهاني wcg 2007 به همراه config باز يكنان تيم sky سوئد آماده ارائه به گيم نتها وكانتر بازها ميباشد جهت سفارش به تلفن 66565829 مي توانيد هماهنگ نمائيد

در ضمن يك مجموعه كامل از سلاح ها وافراد ويك مجموعه DVDاز دمو وفيلمهاي مسابقات جهاني اماده تحويل ميباشد هديه اي به بچه هاي bazicenter

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر