آموزش محاسبه Trophy Level و دانلود برنامه آن

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
اونقدر سرم شلوغه که به بازی کردن با ps3 هم به زور میرسم چه برسه به برنامه و این حرفا.
فعلا همین ورژن 1.1 رو داشته باشید.
البته با یه سایت فروم خارجی هم صحبت کردم که اگه میشه بزارن تو فرومشون تا اشکالاش در بیاد !
حالا گاماس گاماس!;)

• Like
Reactions: Ἁlireza

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اونقدر سرم شلوغه که به بازی کردن با ps3 هم به زور میرسم چه برسه به برنامه و این حرفا.
فعلا همین ورژن 1.1 رو داشته باشید.
البته با یه سایت فروم خارجی هم صحبت کردم که اگه میشه بزارن تو فرومشون تا اشکالاش در بیاد !
حالا گاماس گاماس!;)
خوبه ! موفق باشی !:D

Viktor Reznov

کاربر سایت
Nov 28, 2010
192
نام
علی
اقا این تروقی ها رو همون موقع مثل اچیومنت نشون میده که بدست اوردی ؟

بعد به صورت افلاین هم مثل 360 میشه دید چه تروقی هایی هست و ..چند تا گرفتیم و ... مرسی

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
اقا این تروقی ها رو همون موقع مثل اچیومنت نشون میده که بدست اوردی ؟

بعد به صورت افلاین هم مثل 360 میشه دید چه تروقی هایی هست و ..چند تا گرفتیم و ... مرسی
آره ، لحظه اي كه ميگيري تو PS3 نشون ميده اون بالا ... يه صدا هم ميده مثل KZ2 & KZ3 وقتي كه يكي رو تو آنلاين ميكشي ، خيلي فاز ميده :d ( از نظر فاز دادن مثل اونه ، خود صدا فرق داره )
آفلاين هم تو قسمت گيم تو PS3 قسمت trophy Collection داره كه از آغاز تا پايان تروفي هاي مربوط به يه يوزر رو نشون ميده

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
ميشه پست اول رو يه ويرايش كنيد ، نوشته كه پله پله اختلاف لول ها زياد ميشه در حالي كه اين حرف فقط تا لول 12 درسته ، از 12 تا 25 هر لول به 8.000 امتياز نياز داره ، يعني فرقي نداره كه بخاي 12 رو كني 13 يا لول 24 رو بكني 25 تقريبا براي هر پيشرفت لول تو اين محدوده بايد 7تا بازي رو پلات كني از لول 26 به بعد هم بايد واسه پيشرفت 10.000 امتياز بگيري كه تقريبا ميشه پلات كردن 8تا بازي در واقع از لول 12 به بعد يه روند سخت و تقريبا ثابت وجود داره و پله به پله اختلاف زياد نميشه .

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
hala che farghi mikone che juri bere bala?trophytuno begirin!:D

رفیق شما بشریت رو بردی زیر سوال با این کلامت :D
خوب انسان کلا موجود کنجکاویه!میخواد ازهمه چی سر در بیاره! آدمیزاد میخواد تو کار خدا هم سرک بکشه و بفهمه چی به چیه!حالا این که دیگه ساخته بشره!
:D

• Like
Reactions: Ἁlireza

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
داداش دمت گرم به ماهم ١ مشاوره بدهههD:

آقا ما که نفهمیدیم منظورت چیه. اما اگه دوست داشتی منظورت رو همین جا تو تاپیک بنویس بعدش یه پیام خصوصی بده بیام نگاه کنم.(برا این میگم پیام بده چون خیلی وقته که تاپیک خوابیده و خبری نیست، منم سر نمیزنم)

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
حیف با اینکه بازی های ارجینال زیادی دارم اما به دلیل اینکه دستگاه کپی خور هستش نمیتونم فایل هارو آپلود کنم.شاید لولم بشه34 بخاطر تروفی زیاد الان محاسبه میکنم مینویسم.
میترسم ارجینال کنم اما دلم واسه کپی تنگ شه.

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
دوستان دستتون درد نکنه بابت این تاپیک مفید .در ضمن چند نکنه :
1.الان نفر اول لول 100 هست .
2.اون بابابی که تو پست اول گذاشتین از کویت به دلیل استفاده از چیت حذف شد از لیدر بورد .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان دستتون درد نکنه بابت این تاپیک مفید .در ضمن چند نکنه :
1.الان نفر اول لول 100 هست .
2.اون بابابی که تو پست اول گذاشتین از کویت به دلیل استفاده از چیت حذف شد از لیدر بورد .

دوك360 رو ميگي؟
اون ديگه اول نيست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر