وصل کردن کنترلر پی اس 3 به کامپیوتر(ویندوز 32 بیت و 64 بیت)

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوست عزیز mamadbird خیلی ازت ممنونم. فقط دوستان میتونیم با این برنامه بازی هایی مثل batman arkham city و nfs run و بازی های جدید رو راحت با دسته ps3 بازی کنیم دیگه؟؟

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
دوست عزیز mamadbird خیلی ازت ممنونم. فقط دوستان میتونیم با این برنامه بازی هایی مثل batman arkham city و nfs run و بازی های جدید رو راحت با دسته ps3 بازی کنیم دیگه؟؟
اره . بیشتر بازی ها قابلیت بازی با دسته 360 رو دارن . حالت رو 360 کنین کامپیوتر فکر میکنه دسته 360 وصله

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
دوستان در این روش فشاری ب باطری دسته نمیاد...
یعنی برق پی سی ولتاژش با پلی3 یکیه
اگ میشه یه راهنمای بکنین..

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
با سلام دوستان به باطری دسته هیچ اسیبی نمیرسونه ورویه تمام بازیها کار میکنه به غیر از call of duty. اگر بخواهید میتونید تو تنظیماتش دسته را در قسمت startبزارید روی گزینه xbox 360 controller emulator و رویه گزینهenable کلیک کنیدو بعد برید روی گزینهgame Controller Panelودسته شما تبدیل به xbox360 شده وحالا میتوانید به جای دسته 360 استفاده کنید ودر خرید bluetooth دقت کنید چون بهضیها در ویبره زدن دسته تداخل دارند وبعدن ویبره زدنش یسره میشه مشخصاتbluetooth خیلی مهمه موفق باشید دوستان:d:d:d:d

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
دوستان وقتی من دسته رُ میزنم به کامپیوتر همه چراغ ها روشن خاموش میشن(دکمه پی اس رو میزنم ولی نمیشه) بعد وارد برنامه که میشم میزارمش رو ایکس باکس و enable رو میزنم ولی میشه وارد درایور منیجر هم که میشم اتفاقی نمیفته

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
با سلام،
من هم دسته xbox رو تست کردم و هم PS3 رو. زیاد به دلم ننشست.
توصیه من به دوستان برای داشتن دردسر کمتر دسته F510 لاجیتکه.

mamadbird

کاربر سایت
Jun 16, 2010
266
دوستان درست شد ولی راهی نیست به صورت دسته ps3شناسوندش؟؟؟؟
من فقط pes بازی میکنم

دوست عزیز بازی های کامپیوتر برای کنترلر اکس باکس طراحی شدند و با این کار باعث میشه که دسته PS3 تبدیل بشه به دسته اکس باکس برای کامپیوتر برای راحت تر شدن بازی ها و تنظیم خودکارشون .
برای مثال اگه دسته f510 لاجیتک رو نصب کنی باید بری تو pes تنظیمات دسته رو خودت انجام بدی . ولی با این روش به صورت خودکار تنظیم هست یا مثلا بازی هایی مثل GTA IV یا MAFIA2 رو با دسته F510 نمیشه بازی کرد به هیچ وجه ولی با این روش همه بازی ها رو میشه با دسته بازی کرد .

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,274
نام
محمدرضا
دوستان ورژن 7 برنامه هم ریلیز شده و تا اونجا که من دیدم قسمت Local بصورت پیشفرض فعاله رو برنامه.(البته ورژن تست هست)

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]32bit and 64bit all in one: site 1[/FONT]

M.R.P

کاربر سایت
Sep 12, 2010
69
نام
Mohammadreza
دوستان لطفا ی نفر پاسخ بده.من نرم افزارو دان کردم برای 64 بیت.ویندوزمم ارجینال هست و با لپتاپم.من زمانی ک دسته رو با usb ب کام میزنم بعد ا دکمه وسط دسته رو هم میزنم ولی ویندوز اصلا هیچ کاری نمیکنه و دسته رو نمیشناسه!!!!چکار کنم ک دستمو بشناسه؟بقیه کارا آسونه!!فقط همین اولش گیر کردم!!!!:d

---------- نوشته در 12:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:14 AM ارسال شده بود ----------

دوستان لطفا ی نفر پاسخ بده.من نرم افزارو دان کردم برای 64 بیت.ویندوزمم ارجینال هست و با لپتاپم.من زمانی ک دسته رو با usb ب کام میزنم بعد ا دکمه وسط دسته رو هم میزنم ولی ویندوز اصلا هیچ کاری نمیکنه و دسته رو نمیشناسه!!!!چکار کنم ک دستمو بشناسه؟بقیه کارا آسونه!!فقط همین اولش گیر کردم!!!!:d

خب یکی از دسته هامو شناخت لپتاپم و با سیم یکم بازی استریت فایتر رو بازی کردم رو حالت دسته ایکس باکس ولی کلیداش یکم نامناسب بود.حالا هرچی:d
الان وقتی بولوتوث لپتاپو روشن میکنم و میزنم تا از طریق نرم افزار پیر بشن ارور میده!!! چکار کنم؟
http://img4up.com/up2/50389514636319026490.png

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,287
نام
Matthew
:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

حیف نیست بازی کامپیوتر که با صفحه کلید + موس ول کنی بعد با دسته بازی کنی ؟

نمی دونم والا ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر