صفحه سفید xbox و ارور کد

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
با تشکر از دوستمون ، ولی جواب مفهوم تری میخوام .
(
حالا میشه بگید باید چیکار کنم ؟ اگه بخوام کپی خورش کنم باید چیکار کنم؟ باید LT بدم به دستگاه ؟ کدوم نسخه اش ؟ رو چه حسابی بدونم کدوم رو باید داد ؟
دستگاهم رنگش سفیده و ماله تقریبا 2 سال پیش هست و حافظه خودش هم 100 مگابایت بیشتر نیست . چه جوری مدل دقیقشو بدونم ؟
)
ببین عزیزم یه خورده مطالعه کنی توی همین سایت به جواب خودت میرسی،آموزشش هست نمیشه که تمام آموزشش رو برات 2باره برات بنویسن . اگر تا حالا انجام ندادی مواظب باش که dvd key درایو رو پاک نکنی. آپدیت 13599 کردی باید lt2 انجام بدی البته میتونی lt 3 انجام بدی ولی باید آپدیت داشبرد رو هم به 14699 ارتقا بدی .موفق باشی.:x;)

h1353

کاربر سایت
Apr 25, 2012
4
معذرت خواهی

با سلام خدمت اساتید محترم من خودم تعمیر کار لوازم الکترونیک هستم اما هیچی از کنسولXbox360 سر در نمیارم پارسال یک xboxبرای پسرم دست دوم خریدم30.6.2008 که چند بازی هم باهاش بود و بازی میکرد امسال رفت و چند بازی جدید خرید اما زمان اجرای بازی مثل اینکه باید آپدیت میشده و پسرم هول شده و وسط کار خاموش کرده حالا دستگاه روشن که میشه فقط یک پیام [LTR][LTR][LTR]system update stopped
cant read the update from the disk.pمeas reinsertthe disc to continue the update. if the problem persists ,visit Welcome to Xbox Support - Xbox.com.
status cod:3151-351f-b800-0f00-c000-0034[/LTR][/LTR][/LTR]

حالامن نمیدونم چکار باید بکنم لطفا اگر میشه راهنماییم کنید ضمنا من پروگرامر و کلیه وسایل تعمیر کاری را دارم متشکرم.:x@};-@};-@};-@};-

ضمنا معذرت میخواهم اینجا مطرح کردم جایی پیدا نکردم

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
با سلام خدمت اساتید محترم من خودم تعمیر کار لوازم الکترونیک هستم اما هیچی از کنسولXbox360 سر در نمیارم پارسال یک xboxبرای پسرم دست دوم خریدم که چند بازی هم باهاش بود و بازی میکرد امسال رفت و چند بازی جدید خرید اما زمان اجرای بازی مثل اینکه باید آپدیت میشده و پسرم هول شده و وسط کار خاموش کرده حالا دستگاه روشن که میشه فقط یک پیام [LTR][LTR][LTR]system update stopped
cant read the update from the disk.pمeas reinsertthe disc to continue the update. if the problem persists ,visit Welcome to Xbox Support - Xbox.com.
status cod:3151-351f-b800-0f00-c000-0034[/LTR][/LTR][/LTR]

حالامن نمیدونم چکار باید بکنم لطفا اگر میشه راهنماییم کنید ضمنا من پروگرامر و کلیه وسایل تعمیر کاری را دارم متشکرم.:x@};-@};-@};-@};-

ضمنا معذرت میخواهم اینجا مطرح کردم جایی پیدا نکردم
دوست عزیز لطف کنید بگید با چه بازی کنسول داشت ابدیت میکرد
بعد از اینکه مشخص شد چه بازی بوده و ابدیت داخل بازی چه شماره ای بوده.... فلش با کنسول کانفیگ میکنید لینک دانلود ابدیت خدمتتون میدم بعد شما داشبورد از طریق کامپیوتر روی فلش میریزد و بعد کنسول خاموش میکنید فلش به کنسول وصل کرده بعد ایکس باکس روشن میکنید پیغام ابدیت داشبورد میاد و روی yes کلیک میکنید وصبر کرده تا ابدیت انجام بشه

---------- نوشته در 07:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:03 PM ارسال شده بود ----------

میشه ورژن 14699 رو برام بذارید لینکش رو ؟
2.0.14699.0 - USB Flash Version
2.0.14699.0 - CD/DVD Version

h1353

کاربر سایت
Apr 25, 2012
4
سلام دوست عزیز کنسول با این پیغام هیچ جای دیگر نمیرود تا بتوانم فلش را با کنسول کانفیگ کنم ضمنا دسته را هم نمیشناسد اصلا قفل کامل میشه فقط این پیام را نمایش میدهو بس . متشکرم

ضمنا بازی را پرسیده بودید بازی کشتی کج W12 بود

فایل داشبورد ورژن2.0.14699.0 را پس از آنزیپ کردن روی فلاشی که فت 32 فرمت شده و نو نیم میباشد ریختم اما موثر واقع نشد اگر فایل cd را امتحان کنم امکان دارد تفاوتی داشته باشد ؟

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوست عزیز کنسول با این پیغام هیچ جای دیگر نمیرود تا بتوانم فلش را با کنسول کانفیگ کنم ضمنا دسته را هم نمیشناسد اصلا قفل کامل میشه فقط این پیام را نمایش میدهو بس . متشکرم

ضمنا بازی را پرسیده بودید بازی کشتی کج W12 بود

فایل داشبورد ورژن2.0.14699.0 را پس از آنزیپ کردن روی فلاشی که فت 32 فرمت شده و نو نیم میباشد ریختم اما موثر واقع نشد اگر فایل cd را امتحان کنم امکان دارد تفاوتی داشته باشد ؟
دوست عزیز 14699 نزن
بازی نام برده ابدیت 13599 سرش بوده شما اینو بزن

2.0.13604.0 - USB Flash Version
2.0.13604.0 - CD/DVD Version
درسته که هیچجا نمیره اگه فلش شما قبلا با کنسول کانفیگ شده که هیچی اگه نشده باید از ابدیت cd استفاده کنید ..ابدیت دانلود کنید بعد روی یک عدد سی دی رایتش کنید سپس سی دی تو کنسول بزارید و کنسول خاموش کنید بعد کنسول روشن کنید اتوماتیک صحفه ابدیت که از سی دی در حال اجرا هست برای شما میاد و روی یس کلیک کرده تا ابدیت شود

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
دوست عزیز 14699 نزن
بازی نام برده ابدیت 13599 سرش بوده شما اینو بزن

2.0.13604.0 - USB Flash Version
2.0.13604.0 - CD/DVD Version
درسته که هیچجا نمیره اگه فلش شما قبلا با کنسول کانفیگ شده که هیچی اگه نشده باید از ابدیت cd استفاده کنید ..ابدیت دانلود کنید بعد روی یک عدد سی دی رایتش کنید سپس سی دی تو کنسول بزارید و کنسول خاموش کنید بعد کنسول روشن کنید اتوماتیک صحفه ابدیت که از سی دی در حال اجرا هست برای شما میاد و روی یس کلیک کرده تا ابدیت شود
برای اپدیت لازم نیست فلش با کنسول کانفیگ شده باشه!!!!

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
برای خود من تا وقتیکه خود بازی رو نذاشتم و با همون آپدیت نکردم، هیچ کدوم از این راههای ذخیره روی USB و CD کار نکردند.

h1353

کاربر سایت
Apr 25, 2012
4
سلام فایل پیشنهادی شما را رویCDهم زدم اما متاسفانه دستگاه پاشو کرده تو یک لنگه کفش و میگه نمیشه که نمیشه اساتید راه دیگری به ذهنتان نمیرسه کمکم کنید . زمانی که CD بازیه رو میزارم شماره ارور اینه
status cod:3151-351f-b800-0f00-c000-0034
زمانیکه CDروش نیست زمانیکه روشن میکنمش شماره ارور این میشه
status cod:3151-351f-b800-0f00-c000-0015
خلاصه برای من مشکلی شده ممنون میشم کمکم کنید.:-*

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام فایل پیشنهادی شما را رویCDهم زدم اما متاسفانه دستگاه پاشو کرده تو یک لنگه کفش و میگه نمیشه که نمیشه اساتید راه دیگری به ذهنتان نمیرسه کمکم کنید . زمانی که CD بازیه رو میزارم شماره ارور اینه
status cod:3151-351f-b800-0f00-c000-0034
زمانیکه CDروش نیست زمانیکه روشن میکنمش شماره ارور این میشه
status cod:3151-351f-b800-0f00-c000-0015
خلاصه برای من مشکلی شده ممنون میشم کمکم کنید.:-*
دوست عزیز کنسول خاموش کن بعد دکمه synce نگه داره کنسول روشن کن اینقدر دکمه synce نگه داره تا ابدیت ناقص حذف کنه

h1353

کاربر سایت
Apr 25, 2012
4
سلام دوست خوبم دکمه synceکه فرمودید چنانچه روی کنسول قرار دارد من نمیبینم چون غیر از پاور و دکمه که دسته ست میشه دکمه دیگری من نمیبینم خیلی معذرت میخوام که اینقدر مبتدی هستم متشکرم.@};-@};-@};-

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
سلام دوست خوبم دکمه synceکه فرمودید چنانچه روی کنسول قرار دارد من نمیبینم چون غیر از پاور و دکمه که دسته ست میشه دکمه دیگری من نمیبینم خیلی معذرت میخوام که اینقدر مبتدی هستم متشکرم.@};-@};-@};-
سلام . سه تا دکمه هست واقعا نمیبینیش:-o؟؟؟؟دکمه synce (همون که دسته رو با دستگاه ست میکنی)رو بگیر بعد xbox رو روشن کن تا آپدیتش کامل بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر