نصب PSP CFW 6.39 Pro-B6

mahyar67

کاربر سایت
Aug 7, 2011
5
من بر روی PSP 3004 امتحان کردم و بسیار عالی جواب داد .
تا قبل از این از 5.03 m33 استفاده میکردم چون ورژن های بعدیش ارزش آپدیت کردن نداشت و لی از وزژن 6.39 Pro-B6 کاملا رازیم و حتی میشه به شبکه هم وصل شد .

روش نصب :
1- ابتدا دستگاهتون اگر کپی خور شده است باید از جالت کپی خور در بیاد و به حالت اصلی برگردانده بشه ( برای کپی خورهای موقت کافیه که باتری رو در بیارید ) و یک مموری که به اطلاعاتش نیاز ندارید در دستگاه گذاشته و فرمتش کنید.
اگر Firmware دستگاه شما 6.39 است نیازی به انجام مرحله 2 ندارید و به مرحله 3 بروید .

2-Firmware اورجینال 6.39 دستگاهتون رو از اینجا دریافت کنید و باهاش دستگاهتونو آپدیت کنید . برای آپدیت کردن فایل EBOOT.PBP رو داخل مموری PSP در آدرس PSP-->GAME-->UPDATE بریزید و در منوی PSP از قسمت Games اجراش کنید و منتظر بمونید تا آپدیت بشه .

3- Firmware سفارشی رو ازاینجا دانلود کنید . پس از Extract کردن اون داخلش 4 تا فولدر است که شما دوفولدر FastRecovery و PROUPDATE رو در مموری در آدرس PSP-->GAME بریزید. از داخل منوی PSP روی قسمت Games رفته و Proupdate رو اجرا کنید و پس از اومدن سوال دکمه X و بعد از اتمام کار بازم X رو بزنید .

کار تمومه و PSP شما کپی خور شده . حالا 1 فولدر به اسم ISO در داخل شاخه اصلی مموریتون ایجاد کنید . بازیهای کپیتونو بریزید توش .

توجه داشته باشید که بعدا به هر دلیلی کپی خور PSP تون از بین رفت (خاموش کردید یا باتری تموم شد ) فقط کافیه یکبار برنامه FastRecovery رو از منوی Games اجرا کنید تا در عرض چند ثانیه بازم دستگاهتون کپی خور بشه .

در سایت اصلی نوشته که بر روی همه ورژنهای PSP کار میکنه . من روی 3004 انجام دادم و براحتی جواب داد . بازیهای ISO,CSO,Mini و PSX بر روی این Firmware قابل اجرا هستند .

تصحیح : دوستان این Firmware سفارشی در حال توسعه هست و هر از چند گاهی آپدیت میشود . من لینک آخرین ورژن رو در مرحله شماره 3 میزارم .

آپدیت 1 : وزژن Pro-B7 قرار داده شد .
آپدیت 2 : ورژن Pro-B8 قرار داده شد .
آپدیت 3 : ورژن Pro-B9 Beta قرار داده شد . --------> به علت اینکه این ورژن بتا میباشد در متن اصلی قرار داده نشده و از اینجا دانلود کنید . به گفته سازنده کلمه BETA به این معنی هست که ایشون وقت نکرده در PSP های مختلف تستش کنه و از نظر خودش ورژن کاملی هست و BETA رو فقط به این خاطر گذاشته که اگر مشکلی پیش اومد به عهده خود کاربر باشه .

توضیج برای دوستانی که با ورژنهای قبلی کپی خور کرده اند و حالا میخواهند با ورژن جدید تر آپدیت کنند . مثلا از Pro-B6 به Pro-B8 :
دقیقا طبق همین روش از مرحله 3 شروع کنید ونیازی به انجام مرحله 1 و 2 ندارید .

خیلی آقایی!نوکرتم دربست!
روی 2تا PSP ریختم جواب داد!
باور کن تا الان خداتومن پول مفت ریخته بودیم تو حلق این تعمیرکار در خونمون آخرشم هیچی بعد یه هفته دستگاه دوباره خراب میشد!
دمت اساسی گرم!

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
خیلی آقایی!نوکرتم دربست!
روی 2تا PSP ریختم جواب داد!
باور کن تا الان خداتومن پول مفت ریخته بودیم تو حلق این تعمیرکار در خونمون آخرشم هیچی بعد یه هفته دستگاه دوباره خراب میشد!
دمت اساسی گرم!

خواهش میکنم .
این تعمیرکارا هم بالا خره از این کار پول درمیارن .
باید اینم یاد گرفت که خدمات هم هزینه داره .

hvs

کاربر سایت
Aug 9, 2011
12
آقا برای من برای اجرای بازی prine of persia:tfs این ارور رو میده :the game could not be stated (8002013c) l مشکل از چیه ؟
ایا درست میشه یا نه؟
اگه نمیشه میتونم دانگرید کنم به ورژن 5.03 و چه جوری؟؟؟؟
ممنون میشم جوابمو بدین....

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
آقا برای من برای اجرای بازی prine of persia:tfs این ارور رو میده :the game could not be stated (8002013c) l مشکل از چیه ؟
ایا درست میشه یا نه؟
اگه نمیشه میتونم دانگرید کنم به ورژن 5.03 و چه جوری؟؟؟؟
ممنون میشم جوابمو بدین....

1- شما از همين روش هك استفاده ميكنيد همين 6.35Pro ؟
2- مطمئن هستي شماره ارور همينه 8002013c ؟؟ يا 80020131 يا 80020130 نيست ؟؟
3- فكر دانگريد رو از سرت بيرون كن چون محاله براي 3000 و 2000V3 و Go ؟؟

hvs

کاربر سایت
Aug 9, 2011
12
ارور در بازی pop

1- شما از همين روش هك استفاده ميكنيد همين 6.35Pro ؟
2- مطمئن هستي شماره ارور همينه 8002013c ؟؟ يا 80020131 يا 80020130 نيست ؟؟
3- فكر دانگريد رو از سرت بيرون كن چون محاله براي 3000 و 2000V3 و Go ؟؟

PSP من مدلش PSP 3004
آره ارور همینه که بالا گفتم یعنی 8002013c
فریمور psp من هم همینه یعنی PSP CFW6.39 Pro-B8
با همون راهنمایی صفحه اول همین تاپیک از 5.03 به 6.39 آبدیتش کردم( ولی واقعا کار احمقانه ای کردم چون روی 5.03 بازیهام راحت اجرا میشد)
خواهشا حالا بگین چه کار کنم یعنی واقعا دیگه نمیشه دانگرید کنم به 5.03 برای چی؟؟؟؟؟ از روش پاندورا چون PSP من در حال حاضر که گپی خوره...
این ارور لامصب مال چیه ؟؟؟ چی کارش کنم که درست شه؟؟؟؟ در ضمن UMD ISI MODE هم روی هر سه گزینه ای که هست گذاشتم ولی.... درست نشد...
منتظر جوابتوم میمونم دوستان.....

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
PSP من مدلش PSP 3004
آره ارور همینه که بالا گفتم یعنی 8002013c
فریمور psp من هم همینه یعنی PSP CFW6.39 Pro-B8
با همون راهنمایی صفحه اول همین تاپیک از 5.03 به 6.39 آبدیتش کردم( ولی واقعا کار احمقانه ای کردم چون روی 5.03 بازیهام راحت اجرا میشد)
خواهشا حالا بگین چه کار کنم یعنی واقعا دیگه نمیشه دانگرید کنم به 5.03 برای چی؟؟؟؟؟ از روش پاندورا چون PSP من در حال حاضر که گپی خوره...
این ارور لامصب مال چیه ؟؟؟ چی کارش کنم که درست شه؟؟؟؟ در ضمن UMD ISI MODE هم روی هر سه گزینه ای که هست گذاشتم ولی.... درست نشد...
منتظر جوابتوم میمونم دوستان.....

مشكل از CFW هست كه اين ارور رو ميده شما از حالت هك خارجش ميكيني

و به جاي او از Download LME-9.2 استفاده ميكني مشكلت حل ميشه

سلام پچه ها ما یه بازی پرنس فورگت اف سندز داریم همش ارور اپدیت میده الان 6.39 هم دارم اپدیت باز ی هم 2011 هست

اصلا PSP شما كپي خور هست ؟؟؟

شماره ارور در صورت وجود شماره چنده؟؟؟

از PRO ورژن چند استفاده ميكنيد ؟؟

آخرین ویرایش:

hvs

کاربر سایت
Aug 9, 2011
12

---------- نوشته در 07:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:47 PM ارسال شده بود ----------

درست نشد دوست من باز هم همون ارور اومد....
8002013c
چیکار کنم با این فریمور هم درست نشد...download LME-9.2

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد

درست نشد دوست من باز هم همون ارور اومد....
8002013c
چیکار کنم با این فریمور هم درست نشد...download LME-9.2

بازي رو جاي ديگه تست كردي شايد مشكل از بازي باشه.

hvs

کاربر سایت
Aug 9, 2011
12
ریکاوری

بازي رو جاي ديگه تست كردي شايد مشكل از بازي باشه.
نه بازی قبلا اجرا میشد ولی فکر کنم مشکل از همین فریمور باشه ...
فکر کنم تو تنظیمات ریکاوری گزینه ای باشه که درست شه ..
چون قبلا مشابه همین ارور تو بازیها رو از ریکاوری درستش میکردم ولی خوب الا فراموش کردم...

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
نه بازی قبلا اجرا میشد ولی فکر کنم مشکل از همین فریمور باشه ...
فکر کنم تو تنظیمات ریکاوری گزینه ای باشه که درست شه ..
چون قبلا مشابه همین ارور تو بازیها رو از ریکاوری درستش میکردم ولی خوب الا فراموش کردم...

تو ريكاوري Fake region رو Disabled كن ببين درست ميشه

CPU Clock XMB / Game رو ، رو 333/166 يا Default بزار ببين درست ميشه

hvs

کاربر سایت
Aug 9, 2011
12
تو ريكاوري Fake region رو Disabled كن ببين درست ميشه

CPU Clock XMB / Game رو ، رو 333/166 يا Default بزار ببين درست ميشه

chris جان رفتم جایی که بازی رو دانلود کرده بودم یه سری توضیحاتی داده که فکر کنم اگه اونا رو انجام بدم درست میشه:
اینم توضیحاتش:

PSP Game Name: Prince of Persia The Forgotten Sands
Region: USA
Language: English
Patched / Fixed: Yes
Tested on CFW: 5.50 Prometheus, 5.50 GEN-D3Follow the instruction below to get the game working:​
  • Copy the folder KHBBS to the root of the memory stick.​
  • Copy the folder seplugins to the root of the memory stick and replace when asked (don’t forget to back up your original seplugins folder).​
  • Go to recovery > “Plugins -> Make all Plugins enabled. Exit recovery menu once that is done.​

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
chris جان رفتم جایی که بازی رو دانلود کرده بودم یه سری توضیحاتی داده که فکر کنم اگه اونا رو انجام بدم درست میشه:
اینم توضیحاتش:

PSP Game Name: Prince of Persia The Forgotten Sands
Region: USA
Language: English
Patched / Fixed: Yes
Tested on CFW: 5.50 Prometheus, 5.50 GEN-D3Follow the instruction below to get the game working:​
  • Copy the folder KHBBS to the root of the memory stick.​
  • Copy the folder seplugins to the root of the memory stick and replace when asked (don’t forget to back up your original seplugins folder).​
  • Go to recovery > “Plugins -> Make all Plugins enabled. Exit recovery menu once that is done.​

این جا جای سوال و جواب نیست .
هر کدام از این سوالات تاپیک جداگانه داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر