آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

shayganmorta7

کاربر سایت
May 8, 2011
8
نام
Shaygan
با سلام
دوستان من تا به امروز حدود 200 گیگ بازی انتقال دادم b-) ولی الان به مشکل خوردم. وقتی می خوام black list انتقال بدم (همه ی مراحلم درست رفتم ),موقعی که می خواد انتقال بده تو خود PS3 ارور برای دانلود می ده (علامت تعجب قرمز ) و می دونم که داره با پی سی این کار میکنه اما نمیدونم این مشکل از کجا اومده.

mamimankan

کاربر سایت
Aug 5, 2012
17
نام
mamimankan
با سلام، یه سوال خیلی مهم دارم !
من آخرش متوجه نشدم آپدیت بازی هایی مثل Watch Dogs یا Battlefield 4 یا هر بازی دیگه که میاد :
1- از کجا باید متوجه بشم که اومده ؟
2-آیا با کامپیوتر میشه دانلودش کرد (رایگان) و بعد ریختش تو PS3 یا حتما باید اکانت PSN داشته باشی و پول بدی تا بتونی دانلود کنی ؟
لطفا راهنمایی کنید ، ممنون ،دستتون خیلی ممنون !!!!!!!!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با سلام، یه سوال خیلی مهم دارم !
من آخرش متوجه نشدم آپدیت بازی هایی مثل Watch Dogs یا Battlefield 4 یا هر بازی دیگه که میاد :
1- از کجا باید متوجه بشم که اومده ؟
2-آیا با کامپیوتر میشه دانلودش کرد (رایگان) و بعد ریختش تو PS3 یا حتما باید اکانت PSN داشته باشی و پول بدی تا بتونی دانلود کنی ؟
لطفا راهنمایی کنید ، ممنون ،دستتون خیلی ممنون !!!!!!!!
وقتی شما خوب میرید توی بازی میبینید نوشته باید ابدیت کنی خوب بعد کنسول رو خاموش میکنی و میذاری ابدیت بره توی لیست دانلودت بعد از روی لیست دانلود لینکشو ور میداری و میری میذاری توی کامپیوتر و دانلود میکنی
1- چی امده منظورت از امدن چی دقیقا
2- بله رایگان هست مگر اینکه بخواهی بازی چیزی بخری که اون پولی میشه میخری و بعد میدی به کامپیوتر و دانلود میکنی و بعد میدی به پلی3 تا دانلودش کنه و بعد حالشو میبری همین

سلام من وقتی میخوام مراحل اول را دانلود کنم اررور 404 میده لطف کنید درستش کنید با تشکر

عکس بده ببینم کجای کار رو اشتباه رفتیه

mamimankan

کاربر سایت
Aug 5, 2012
17
نام
mamimankan
وقتی شما خوب میرید توی بازی میبینید نوشته باید ابدیت کنی خوب بعد کنسول رو خاموش میکنی و میذاری ابدیت بره توی لیست دانلودت بعد از روی لیست دانلود لینکشو ور میداری و میری میذاری توی کامپیوتر و دانلود میکنی
1- چی امده منظورت از امدن چی دقیقا
2- بله رایگان هست مگر اینکه بخواهی بازی چیزی بخری که اون پولی میشه میخری و بعد میدی به کامپیوتر و دانلود میکنی و بعد میدی به پلی3 تا دانلودش کنه و بعد حالشو میبری همین

منظورم از اومده همون آپدیت بازی ای هست که داخل کنسوله .
من اگه بخوام آنلاین بازی کنم باید ورژن فریمور دستگاهم رو که 4.46 هست روارتقا بدمش ؟ و آیا برای آنلاین بازی کردن حتما باید اکانت PSN داشته باشی یا همینجوری (مثل بازی کانتر تو کامپیوتر) توی بازی Multiplayer یا Join server یا هرچیزی به این اسم رو انتخاب کنی میشه رایگان بازی کرد ؟ ( کلا آنلاین بازی کردن پولیه یا رایگان ؟ )

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منظورم از اومده همون آپدیت بازی ای هست که داخل کنسوله .
من اگه بخوام آنلاین بازی کنم باید ورژن فریمور دستگاهم رو که 4.46 هست روارتقا بدمش ؟ و آیا برای آنلاین بازی کردن حتما باید اکانت PSN داشته باشی یا همینجوری (مثل بازی کانتر تو کامپیوتر) توی بازی Multiplayer یا Join server یا هرچیزی به این اسم رو انتخاب کنی میشه رایگان بازی کرد ؟ ( کلا آنلاین بازی کردن پولیه یا رایگان ؟ )

اگر برای هک هست کنسولتون برید به بخش هک سوالتون رو بپرسید تا اونجا بهتر راهنمایتون کنن

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان آپدیت بازی ها هم میتونم بگیرم باهاش یا نه؟ آپدیت GT6 رو میخوام بگیرم. 21XX مگ هست.

بله میشه میشه بچه ها تست کردن و شده البته خودم به شخص هنوز تست نکردم چون به نظرم این نوع ابدیت ها با دستگاه باشه بهتر تا فایل بد دانلود نشه

Danyal_King

کاربر سایت
Mar 21, 2011
88
نام
دانیال
سلام
اینطور که معلومه جدیدا فقط میشه خود بازی رو با pc دانلود کرد من رو چند تا بازی تست کردم بازی رو میشه با pc دانلود کرد و بعد رو ps3 نصب کرد ولی آپدیت بازی ها رو نمیشه متاسفانه مشکل اصلی هم آپدیت ها هستن چون ریزیوم هم ندارن :(

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
سلام
اینطور که معلومه جدیدا فقط میشه خود بازی رو با pc دانلود کرد من رو چند تا بازی تست کردم بازی رو میشه با pc دانلود کرد و بعد رو ps3 نصب کرد ولی آپدیت بازی ها رو نمیشه متاسفانه مشکل اصلی هم آپدیت ها هستن چون ریزیوم هم ندارن :(
اقا ما هم همین مشکل داریم راه حلی نیست؟؟؟:-s

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
سلام دوستان بلاخره راهی هست بشه به صورت آفلاین آپدیت بازی ها رو نصب کرد رو فریم ویر 4.76 ؟؟

لینک دانلود برنامه هم خرابه یه دونه جدید بزارین لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر