آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من با برنامه Bay Life یه بازی رو گذاشتم با PC دانلود بشه !
ولی حجمی که دارم دانلود میکنم دقیقا باحجمی که روی PS3 نوشته یکی نیست و فرق داره حدود 100 مگ
به نظر شما چرا اینطوریه !؟ طبیعیه !؟ دانلود کنم، نکنم !؟ چی کنم !؟ :d

دانلود کن بره چون پلی۳ حجم دقیقا رو نمیزنه ولی کامپیوتر شما حجم دقیقا میزنه برای همینم هست این جوریه‍‍‍‍‍

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
این پچ و به روزرسانی ها کمرم رو شکسته
یه بازی دانلود میکنی باید بیشتر از حجم خود بازی آپدیت کنی
هیچ راهی نیست از PC منتقل بشه؟

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
یه راهی هست و من انجام دادم
بازی Skull Girls پچ ۹۰۰ مگیش رو از PC انتقال دادم

اقا اپدیت بازیی چطوری رو ps3 انتقال دادی من هر کاری میکنم نمیشه، تنها راه انتقال اپدیت اینه که عضو پلاس باشی. اگه راهی هست به ما هم بگو چون gt6 یه اپدیت جدید داده 1گیگ 5 بار گذاشتم تا نصف رفته قطع شده

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
من کابل لن رو از pc به ps3 وصل میکنم ....
برنامه رو اجرا میکنم
Get IP's رو میزنم و ای پی رو میده میرم داخل سونی
در صورت انتخاب Wired :

Speed And Duplex:Auto-detect
IP Address Setting:Automatic
DHCP: do not set
DNS Setting: Automatic
MTU: Automatic
میزنم
****** رو هم فعال کردم و ای پی رو دادم

ولی تو تب log هیچی نمیاد ..باید کابل یو اس بی از مودمه adsl به ps3 وصل کنم یا لازم نیست؟(البته این روشم امتان کردم لینک نیومد)ویروس کش و دیواره ی اتشین هم غیر فعال شده بوود!!!!!!!!!!!!

AMiR_LORD

کاربر سایت
Mar 5, 2013
71
نام
a-m-i-R_L-o-r-d
سلام به دوستان

من دو تا مشکل دارم: 1- pc و ps3 به هم نزدیک نیستند.2-من IDM ندارم (البته IDM داشتم که free نبود)

دوستان خواهشن یکی جواب این دو مشکل ما رو سریع بده. 3 ماهه پلاس دارم به زور 1 بازی دان کردم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به دوستان

من دو تا مشکل دارم: 1- pc و ps3 به هم نزدیک نیستند.2-من IDM ندارم (البته IDM داشتم که free نبود)

دوستان خواهشن یکی جواب این دو مشکل ما رو سریع بده. 3 ماهه پلاس دارم به زور 1 بازی دان کردم

1- مشکلی نداره با وایرلیس انتقال رو انجام بده ولی خوب طول میکشه مثلا احتمالا نیم ساعت طول بکشه تا فایل انتقال داده بشه
2-شما میتوانی با هر دانلودر دانلود کنی فرقی نداره ولی بهت بگم برای idm براش کرک هست اونم زیاد و میتوانی به صورت اروجینال استفاده کنی

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
سلام دوستان
من برای ابدری کردن بازی ها ب مشکل میخورم حجمشون زیاده و با پی اس 3 نمیشه دانلود کرد هم خیلی طول میکشه هم قط بشه باید از اول شرو کرد
راهی هس که بشه جای دیگه دانلود کرد بعد ریخ و دستگاه..با این روشی که اینجا هست نمیشه پچ های بازی که میاد رو تو پی سی دانلود کرد ریخت تو دستگاه
کسی میتونه راهنمایی کنه دستگاه اورجینال خور هست

سلام دوستان
من برای ابدری کردن بازی ها ب مشکل میخورم حجمشون زیاده و با پی اس 3 نمیشه دانلود کرد هم خیلی طول میکشه هم قط بشه باید از اول شرو کرد
راهی هس که بشه جای دیگه دانلود کرد بعد ریخ و دستگاه..با این روشی که اینجا هست نمیشه پچ های بازی که میاد رو تو پی سی دانلود کرد ریخت تو دستگاه
کسی میتونه راهنمایی کنه دستگاه اورجینال خور هست
خوب با عضو شدن تو پلاس همه چی درست شد گذاشتم تو دانلود ولی 170 هزار تومن خرج ور داشت برای ی سال

Last edited by a moderator:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوب با عضو شدن تو پلاس همه چی درست شد گذاشتم تو دانلود ولی 170 هزار تومن خرج ور داشت برای ی سال

خوب دیگه این طوری بهتر شد دیگه شما احتیاجی به اینکه کنسول رو روشن نگه داری نیست و راحت میتوانی با کامپیوتر استفاده کنی و بدون اینکه کنسول روشن بمونه

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
یک مشکلی برام پیش اومده که بازی که قبلا دانلود کرده بودم ، الان baylife بهم اجازه دانلود دوباره رو نمیده . این مشکل چطوری حل کنم جای توضیح در موردش ندیدم.

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
بچه ها من یه مشکلی دارم,ممنون میشم راهنماییم کنید
من همه مراحلو رفتم و موقع تست تو مرحله تست وصل بودن به نت ارور داد و نشد,و دیگه دستگاه به psn وصل نمیشه هر کاری می کنم!!!!!!!!!!
می دونید مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟
ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
بچه ها من یه مشکلی دارم,ممنون میشم راهنماییم کنید
من همه مراحلو رفتم و موقع تست تو مرحله تست وصل بودن به نت ارور داد و نشد,و دیگه دستگاه به psn وصل نمیشه هر کاری می کنم!!!!!!!!!!
می دونید مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟
ممنون

خوب درست رفتید دیگه نباید بذارید به نت وصل بشه همون گزینه اولی درست باشه دیگه تمامه کار میتوانید فایلهاتون رو انتقال بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر