Kinect Fun Lab

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
یه توضیح کوچیک بدید لطفا
در ضمن لینک دانلودش هم بدید
بعد از دانلود میریزیم تو فلش و و وصل میکنیم به کنسولو خلاص......................؟
توضیح بدید

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
هیچکس تست نکرد

چه کاریه توی خود لایو بری مجانیش هست دیگه

در ضمن من بازی رو از تو لایو دانلود کردم ولی تا موقعی که به لایو وصل نشی نمیتونی از fun labs استفاده کنی . راهی نداره که توی آفلاینم بتونیم استفاده کنیم ؟

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
چه کاریه توی خود لایو بری مجانیش هست دیگه

در ضمن من بازی رو از تو لایو دانلود کردم ولی تا موقعی که به لایو وصل نشی نمیتونی از fun labs استفاده کنی . راهی نداره که توی آفلاینم بتونیم استفاده کنیم ؟
منم همرو به جز اواتار کینکت و اون دو تا پولی دانلود کردم دکمه ایکس باکس گوید رو روی دسته بزن بعد برو تو کویک لانچ بعد کینکت فان لابز رو اجرا کن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستانی که این بازیو از روی هر چیزی به غیر از 360 میخوان بریزن توجه کنند :
مایکرو سافت با افرادی که از محتویات بازی ها و حتی خودشون به صورت غیر قانونی استفاده میکنند برخورد خواه کرد و بنشون میکنه!"
خبر تو سایت هست بگردین پیدا کنید!

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
مایکرو سافت با افرادی که از محتویات بازی ها و حتی خودشون به صورت غیر قانونی استفاده میکنند برخورد خواه کرد و بنشون میکنه!"
دوستم این کارو کرده یعنی بن میشه:-o:-oبا چه ذوق و شوقی دانلود کرد بیچاره چقدر ضد حال بخوره:)):)).

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
شما منبع خبرت از کجاست دوست عزیز ...؟؟؟؟؟؟؟؟
این دو تا بازی مجانی هستش حالا میخوای از خود ایکس باکس دانلود کن و چه دانلود از روی یه سایت و ریختن با فلش ...
نمونش مثل ما ایرانیا شاید نتونه 700 مگابایت رو از سرور مایکروسافت بگیره پس مجبور هستش از جای دیگه با این اینترنت حجمی طی دو شب بگیره و بریزه تو فلش ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر