Kinect Fun Lab

koroshkhan

کاربر سایت
Dec 12, 2010
44
سلام
من دیروز ریختمش توی هاردم . توی بازیها پیداش کردم ولی وقتی دکمهA رو میزنم اولش هشدارهای کینکت میاد بعد صفحه سیاه میشه بعدشم برمیگرده به داشبوردم . بنظر شما اینی که من دانلود کردم ناقصه ؟ لطفا راهنمایی کنید ممنونم

worldsnas

کاربر سایت
Jun 8, 2010
21
من از همینجا اجرا میکنم؛ صفحه که سیاه میشه بعد از چند ثانیه برمیگرده تو منو ...
چه میشه کرد ؟ :-/
شما چک کنید ببینین ایا تمام قابلیت های کینکتتان فعال است؟ مانند میکروفون و.... اگر نیست همه را فعال کنید!

کسی نیست لینک دانلود بقیه ی گجت هاش را بگذارد؟>:d<

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
شما چک کنید ببینین ایا تمام قابلیت های کینکتتان فعال است؟ مانند میکروفون و.... اگر نیست همه را فعال کنید!

کسی نیست لینک دانلود بقیه ی گجت هاش را بگذارد؟>:d

---------- نوشته در 03:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:47 PM ارسال شده بود ----------

یاد میگیری منبع رو هم بگو

worldsnas

کاربر سایت
Jun 8, 2010
21
یک خبر خوب دارم براتون: kinect fun labs حدودا 4 تا گجت اضافی دارد که فقط یکی از اون ها (sparker) پولی بقیه مجانی توی لایو قرار داده شدن! من خودم یکی شون را دان کردم ولی فقط یک بار تونستم ازش استفاده کنم بعد از اون یک بار می گه فایل خراب است! در هر صورت اگه تونستین لینک بقیه را حتی از سایت xbox هم بگذارید خوبه!

farshad_df

کاربر سایت
May 15, 2010
156
سلام
من دیروز ریختمش توی هاردم . توی بازیها پیداش کردم ولی وقتی دکمهA رو میزنم اولش هشدارهای کینکت میاد بعد صفحه سیاه میشه بعدشم برمیگرده به داشبوردم . بنظر شما اینی که من دانلود کردم ناقصه ؟ لطفا راهنمایی کنید ممنونم

منم همین مشکل رو دارم،همه ی قابلیت های کینکت هم فعاله،کسی راه حلی نداره ؟

worldsnas

کاربر سایت
Jun 8, 2010
21
منم همین مشکل رو دارم،همه ی قابلیت های کینکت هم فعاله،کسی راه حلی نداره ؟
من خودم از لینک زیر دان کردم و سالم هم بود! روی یک xbox که کینکت نداشت هم تست کردم و دقیقا همین اتفاق افتاد! در هر صورت می خوای از لینک زیر بگیر شاید درست شد! http://download.digiex.net/Consoles/Xbox360/Kinect Fun Labs.7z

pejman360

کاربر سایت
Nov 27, 2009
49
من با کامپیوتر دانلود کردم و با روشی که گفتند ریختم تو هارد الان توی دانلود هام هم هست میزنم روش میره و اون عکس هایی که مربوط نحوه ی استفاده از کینکت که اوله همه ی بازی ها میاد ولی یهویی یک صفحه سیاه میاد میپره بیرون

iOs

کاربر سایت
May 7, 2011
62
سلام...

من میخوام بدون اینکه برم لایو اینو بریزم ! راهی داره !؟؟!

---------- نوشته در 09:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:25 PM ارسال شده بود ----------

سلام....

من میخوام بدون لایو رفتن اینو بریزم رو کنسول راه داره ؟

worldsnas

کاربر سایت
Jun 8, 2010
21
من با کامپیوتر دانلود کردم و با روشی که گفتند ریختم تو هارد الان توی دانلود هام هم هست میزنم روش میره و اون عکس هایی که مربوط نحوه ی استفاده از کینکت که اوله همه ی بازی ها میاد ولی یهویی یک صفحه سیاه میاد میپره بیرون
شما هم ببین ایا تمام قابلیت های کنکتت از جمله میکروفون روشن است اگر نیست که روشن کن اگر اره از لینک بالا برنامه را دانلود کن!

sprbi

کاربر سایت
Jul 21, 2010
49
یک خبر خوب دارم براتون: kinect fun labs حدودا 4 تا گجت اضافی دارد که فقط یکی از اون ها (sparker) پولی بقیه مجانی توی لایو قرار داده شدن! من خودم یکی شون را دان کردم ولی فقط یک بار تونستم ازش استفاده کنم بعد از اون یک بار می گه فایل خراب است! در هر صورت اگه تونستین لینک بقیه را حتی از سایت xbox هم بگذارید خوبه!
ماكروسافت هم ميدونه كدومو بايد پولي كنه منم وقتي ديدم پوليه اعصابم خورد شد )x

pejman360

کاربر سایت
Nov 27, 2009
49
شما هم ببین ایا تمام قابلیت های کنکتت از جمله میکروفون روشن است اگر نیست که روشن کن اگر اره از لینک بالا برنامه را دانلود کن!
من از لینکی که دانلود کردم همه دانلود کرده بودند و گفته بودند کار کرده به جز من و چند نفر

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
من از لینکی که دانلود کردم همه دانلود کرده بودند و گفته بودند کار کرده به جز من و چند نفر

آقا من هم این لینکی که دوستان داده بودن ریختم توی هارد اکسترنال وصل کردم به 360 اومد . یه چند تا نکته :

1 . برای اوردنش از این مسیری که دوستمون گفته استفاده کنید :

مشکلت چیه دوست عزیز؟ نمیدونی بازی رو از کجا اجرا کنی؟ من خودم تو xbox guide یکی میری سمت راست بعد می زنی quick lunch بع تو صفحه جدید می ری آخری(از بالا) اونجا هست اجراش می کنی نمیدونم از جایه دیگه ای هم بشه بازش کرد[/

2 . بعضیا می کن صفحه سیاه می شه اگر یکم صبر کنن اون صفحه ی سیاه می ره بازی میاد مدت طول کشیدن اون صفحه ی سیاه بستگی به سرعت مموریی داره که بازی رو توش ریختین . من خودم چون تو هارد ریختم سرعت هارد بالاس و کلا 15 ثانیه بیشتر طول نکشید ، اگر تو فلش بریزید که طبیعتا این مدت طولانی تر می شه ، اگر هم تو دی وی دی بریزید که فکر کنم خیلی طول بکشه .

فقط من این لینکی که دانلود کردم دوتا گجت بیشتر نداشت اگر کسی بقیه ی گجت هاش رو هم برای دانلود بزاره خیلی خوب می شه من مخصوصا دنبال اون گجتی هستم که ازت عکس سه بعدی می گیره ( تریلرش رو توی کنفرانس E3 مایکروسافت دیدم خیلی باحا بود )

enx360

کاربر سایت
Nov 18, 2010
7
نام
عرفان
کسایی که مشکل دارن بازی رو تو هارد نریزن واز فلش اجراش کن وقتی صفحه سیاه میشه همونطور که دوست عزیزمون گفت کمی صبر کنید

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
سلام بچه ها...:d
اين بازي رو من با رعايت نكات ذكر شده ريختم و بازي كردم...
بايد بگم مزخرف بود.من نمي دونم چرا برو بچه هاي اينجا در مورد متعلقات و خود كينكت اينقدر مبالغه ميكنن...
من كه بشخصه از كينكت نااميد شدم...:-s

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام
من امروز Kinect FunLab از ایکس باکس لایو دانلود کردم،تو منو بازیهام نیومده.
ولی وقتی از منو siting-memory میرم میبینمش،می خواستم اجراش کنم هر جا رفتم نبود تا آخرش رفتم تو لایو،از همون قسمتی که دانلودش کردم اجرا شد!!
حلا می خوام بدونم چجوری میشه بدون رفتن به لایو اجراش کنم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر