Kinect Fun Lab

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
هیچی دیگه اینطور که من فهمیدم از کنفرانس دیشب این 1 بازی هست در واقع 3 تا کار رو انجام میده شما رو اسکن میکنه2میتونید با تکون دادن دستتون نقاشی کنید تو بازی3 اشیا رو هم همونطوری که هست به صورت 3 بعدی اسکن میکنه!!
از الان هم روی ایکس باکس لایو موجود هست واسه دانلود و روی داشبرد بعدی هم کلا وجود داره شبیه Game room هست تقریبا

• Like
Reactions: aramin

virus.hacker

کاربر سایت
Jan 20, 2011
145
نام
مهرداد
خیلی جالب از اطلاعات کامل هم خیلی ممنون ولی بازی نیستش اپلیکیشن هستن که میتونید از لایو با حجم 700و خورده ای مگابایت به صورت مجانی دانلود کنید.

آخرین ویرایش:

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
راهی نداره بدون وصل شدن به لایو دانلود کرد ؟
از سایت xbox.com هم نمیتونم دانلود کنم ! همش میگه ایمیل اشتباهه ...

لینک مستقیمی تورنتی چیزی نیست ؟

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
فکر نکنم راهی باشه چون بدون وصل شدن اگه بخای بگیری باید J-tag باشه بگمونم!!ولی حالا 1 سرچی تو X360iso میزنیم ببینیم چه خبره اونجا!!

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
میشه من از لایو دانلود کنم و از روی هارد ایکس باکس برای بچه ها کپی کنم ؟
عملی هست چنین چیزی؟
:-/

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
من گرفتمش، اما موقع اجرا بعد از اون پیفام هایی که میاد اول هر بازی کینکت ای می پره توی داشبورد دوباره.

کسی راهی داره؟

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
من گرفتمش، اما موقع اجرا بعد از اون پیفام هایی که میاد اول هر بازی کینکت ای می پره توی داشبورد دوباره.

کسی راهی داره؟

چه اروری میده؟
از کجا گرفتیش؟

مشکل این دوستمون رو من می دونم، باید تمامی امکانات Kinect در حالت On باشه، وگرنه کار نمی کنه.

از لایو می تونید بگیرید، خیلی باحاله، 4 تا Gadget داره فعلا، 2 تاش همراشه، یکی Kinect Me که شما رو اسکن می کنه، ازتون آواتار می سازه، یکی دیگه هم Googly Eyes که مثلا یک عروسک می زارید،جلو و پشت اش و رو اسکن می کنه، یکی از روش می سازه، جای چشماش ، خودش چشم می زاره، چیز دیگه هم باشه خودش این کار رو می کنه، بعدش باهاش باید یک شو 1 دقیقه ای اجرا کنید.

2 تا گجت دیگر رو هنوز نگرفتم، می گیریم خبر می دم.

حدود 720 مگ هست حجمش.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر