PS 1 تون رو چطور خریدین ؟!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
پلی 1 من

من چهارم دبستان بودم رفتم با مادرم خونه مادر بزرگم شمال بابام نیومد وقتی برگشتم دیدم یه پلی 1 بزرگ ژاپنی با دوتا بازی هرکولس و پپسی من توی اتاقمه خر کیف شدم بابا بیچاره اون موقع خریده بود 190 هزار تومن

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
هه یادمه سال 1377 بود کلاس 5 بودم منو و دوتا داداشام پول های عیدی هامون رو روی هم گذاشتیم و عموم هم یه 100 تومنی گذاشت روش از دوبی دوستش رفته بود یکی برامون خرید مردیم تا از دوبی برگشت ولی تی وینداشتیم مامانم معلمه اون موقه حقوقش 40 تومن بود یه تلویزیون رنگی 210 تومن خرید کلی حال کردیم باهاش گرفتیم اومدیم روشن کردیم یه دفه کل فامیل اومدن خلاصه دو سه روزی اونا بودن و ما بازی نکردیم ولی بعدش اولین بازی که کردیم دیسک مادر بود دی: بعدش کم کم پول جم کردیم اویل خریدیم وووووووووووو

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سال 81 یا 82 بود.یکی از همسایه ها میخواست بفروشه منم 40 تومن دامش با 20 تا بازی گرفتم.بعد یه مدت کرایه میدادم با پول کرایش قسط اولین پی سی رو میدادم.بعد هم فروختمش الان اونی که اینو ازم خرید بعد خودش بچش باهاش بازی میکنه.هیچی مثل فوتبال 2004 نمیشه...همون که بهترین تیمش رئال مادرید:x بود.هر از گاهی خونه یکی از بچه ها که پی اس1 داره خالی میشه میشینیم کاپ 8 نفره میزنیم:groupwave:

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
من نخریدیم خدا بهم داد
سه یا چهار سالم بود که با فامیل رفتیم مسن(یکی از مناطق جزیره قشم)
دوست پدرم تو نظامی بود و از قاچاقچی ها جنس گرفته بودن
بعد خواست به ما یه هدیه بده(3 تا خانواده بودیم)
بعد رفتیم تو یک انباری که پر از جنس قاچاقی بودبعد رفت 3 تا پلی استیشن ورداشت با کارتون نسبتا خراب برداشت و به هر خانواده ای یکی داد
اونموقع پلی استیشن هنوز خیلی تو بازار نبود
تا 15 سالگیم درست بود و بعد لنزش خراب شد
ولی دستش تا الان که 21 سالمه درسسته

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
»ن خیلی کوچیک بودم و اواخر نسل ps1 بود (قبلا با بابام pc بازی میکردم)یه روز بابام اومد و کنسول رو برام راه انداخت و برام کرش 1 رو گزاشت
آب کرش رو آورد تو اون جزیره هه بعد کرش اطرافشو نگاه کرد و بازی شروع شد و منم تو کفش بودم که این چه باحاله :)) خیلی خوش گذشت
بعدشم که ps2 فت خریدم بعدشم اسلیم بعدشم برگشتم به pc بعدش رفتم x360 الانم که هم pc هم x360 :D

کمک

کاربر سایت
Feb 14, 2013
75
سلام راستش ماجرا این بود که من صبح تا شب تو کلوپ بود بابا ی بی شور گفت اون جور جا ها نرو منم گفتم باشه یه سونی1 به زور ازش کندم بعد من بچه طلاق ام گور بابای پدر و ..... اون همیشه تو کار منم ازادم الان همه جا می رم کلوپ صحله

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
من دوم دبستان بودم تو مغازه دیدم خوشم اومد ، رفتم به بابام گفتم ؛ گفت برو درستو بخون تابستون میخرم واست
منم رفتم خوندم ، دقیق یادم نیست فصل اول سال بعدش (اون موقع زمستون بود اگه یادم بیاد بهارش دیگه) مشرف شد کربلا
از همون جا یه بار زنگ زده بود گفت گرفتم منم گفتم حتما گرفته

دمش گرم خداحفظش کنه به محض رسیدن به تهران منو بیدار کرد سوغاتیمو داد بهم
منم خوشحال

البته یادم سه چهار ماه بعدش زدم داغونش کردم (با یه پیچ گوشتی رفتم تو پورت مموریش به فنا رفت) بعدش زنگ زدم داییم اومد ردیش کرد ولی شوک دستش پرید.

آخی چه خاطراتی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر