حل مشکلات در بازی های X360

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام به همه دوستای گل که یه مدت بود ندیده بودمشون
بچه ها یه سوال دارم البته یکم قدیمیه ولی خوب الان برام مهمه.
- من قبلا یه اکسپانشن برای oblivion خریدم که شامل shivening isles و knight of nine بود اگه درست نوشته باشم. گذاشتم تو دستگاه و خودش نصب کرد و گفت حالا دیسک oblivion رو بزار و بازی کن. وقتی تو صفحه منو هم بودم اول همیشه یه صفحه کوچیک میاد و میگه که اکسترا فایل اجرا شده ولی من حدود 3 ماه تو بازی کشتم و کل oblivion رو تموم کردم و همه ماموریت های اظافی رم رفتم ولی هنوز جزیره شیونینگ یا ماموریتهتی knight of nine اجرا نشده.
میشه یکی بگه چیکار کنم اجرا شن. مشکل تو نصبه یا باید کاری کنم تا جزیره پیدا بشه.
من تو کامپیوترم این کار رو کردم و بدون هیچ دقدقه ای جزیره بودش و میشد واردش شد ولی تو xbox360 همون جا می رم نمی شه.
ممنونم که رمان منو خوندید اگر جواب بدین دیگه حله.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
اقا یکی به داده ما برسه اعصاب نمونده واسه
نینجا گایدن چاپتر دوازده یا یازده که دوتا غول باه هم میان موقع مردن میترکن
نمیدونم چکا کنم منم باهاشون نترکم
یه دفه یکیشون تنها اومد نمیدونم چی شد شانسی رد کردم اینجا موندم توش
لطفا کمک کنید
ممنون

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام دوستان کسی میدونه وقتی تو فهرست نفرات یک تیم میری بیوگرافی بازیکنارو چطور میشه دید او زیر زده باید دکمه LS رو بزنی!این دکمه کجاست لطفا راهنمایی کنید ؟
در ضمن تو چطوری پروفایل بسازم نمیشه.؟
و این فیفا برای همه اینطوریه که اول صفحه یه بازیکن تو محیط تمرینه؟
و موقع شروع هر بازی از محیط تمرین میره تو استادیوم اصلی و بازی شروع میشه برا شما هم همینطوریه؟

mroohnikan

کاربر سایت
Oct 29, 2008
163
نام
مهدی
سلام
اقا یکی به داده ما برسه اعصاب نمونده واسه
نینجا گایدن چاپتر دوازده یا یازده که دوتا غول باه هم میان موقع مردن میترکن
نمیدونم چکا کنم منم باهاشون نترکم
یه دفه یکیشون تنها اومد نمیدونم چی شد شانسی رد کردم اینجا موندم توش
لطفا کمک کنید
ممنون
شما باید قبل از ترکیدن اون لاکپشتها گارد رو بگیری
همین:cheesygri

GLADIATOR2007

کاربر سایت
Apr 10, 2007
14
نام
احمد
با سلام ، من وقتی بازی MOH Airborne رو داخل دستگاه میذارم پیغام میده یا دیسک رو تمیز کن یا کنسولو ری استارت کن ، در صورتی که دیسک تمیزه و کنسول رو هم خاموش روشن کردم ولی درست نشد ، کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ ورژن داشبورد کنسولم 8955 و فریم ویر درایوم هم iXtreme 1.61 Lite on

Amir-GT

کاربر سایت
Jun 23, 2014
49
نام
Amir
سلام من يه رم 16 دارم جي تي اي وي رو روش نصب كردم اولش هم مياد ميرسه تا اونجا كه فرانكلين با اون يارو سيا پوسته ماشين ميدزدن اولين بار رانندگي ميكنن يكيش سفيده يكي ديگه قرمز تا سر اونجا ميرسم بازي يه بار از اول مياد و ارور ميده ميگه بايد پاك كني و دوباره بازي رو نصب كني دوباره هم كه اين كار رو انجام ميدم همين ارور رو ميده ميشه يكي يه راه حل بگه خودم فكر كنم اشكال از رم هست نميدونم؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام من يه رم 16 دارم جي تي اي وي رو روش نصب كردم اولش هم مياد ميرسه تا اونجا كه فرانكلين با اون يارو سيا پوسته ماشين ميدزدن اولين بار رانندگي ميكنن يكيش سفيده يكي ديگه قرمز تا سر اونجا ميرسم بازي يه بار از اول مياد و ارور ميده ميگه بايد پاك كني و دوباره بازي رو نصب كني دوباره هم كه اين كار رو انجام ميدم همين ارور رو ميده ميشه يكي يه راه حل بگه خودم فكر كنم اشكال از رم هست نميدونم؟
احتمالا مشکل از رم شماست . یکبار کامل با خوده xbox رم را فرمت کنید و دوباره بازی را نصب کنید . امتحان کنید. اگر جواب نداد به نظر من این تیکه از بازی که گیر می کنه را بدون اینکه بازی را نصب کنید یکبار ردش کنید و زمانی که کامل شد دوباره بازی را نصب کنید.و امتحان کنید.
با سلام ، من وقتی بازی MOH Airborne رو داخل دستگاه میذارم پیغام میده یا دیسک رو تمیز کن یا کنسولو ری استارت کن ، در صورتی که دیسک تمیزه و کنسول رو هم خاموش روشن کردم ولی درست نشد ، کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ ورژن داشبورد کنسولم 8955 و فریم ویر درایوم هم iXtreme 1.61 Lite on

اگر تنها این مشکل با این دیسک است احتمالا مشکل از کیفیت پایین دیسک یا سرعت بالایی است که رایت شده . اگر با دیسک های دیگر هم مشکل داره ، مشکل لنز دستگاه شماست .

Amir-GT

کاربر سایت
Jun 23, 2014
49
نام
Amir
من 6-7 تا فيفا 14 دارم ولي هر بار ميخوام كرير يا آنلاين بازي كنم ارور ميده athurised the disk البته با غلط نوشتم كسي ميتونه كمك كنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر