راهنمایی در بازی The Witcher 2

amirice

کاربر سایت
Jul 5, 2012
89
نام
امیرحسین
باید یا کمک قدرت yarden جایی فعال کنی بعد دستش در انجا گیر می کند بعد به قسمت قرمزی دستش ضربه بزن

---------- نوشته در 12:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:29 PM ارسال شده بود ----------

دستهاي kayran را چه طوري بايد قطع كرد اخه شمشير روش اثر نداره خواهش ميكنم كمكم كنيد

باید یا کمک قدرت yarden جایی فعال کنی بعد دستش در انجا گیر می کند بعد به قسمت قرمزی دستش ضربه بزن

mreza

کاربر سایت
Oct 13, 2011
14
سلام ببخشید میشه یه نفر سیو بازی بعد از kayran رو برای من بذاره؟
چون من هر کاری می کنم بعد از قطع کردن دست هاش اون کلیک چپ رو که میزنم بازم منو میندازه بایین.راهنمایی های این تاپیک هم خوندم ولی بازم نشد:(

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
اقا من تو بازی ویچر 2 چپتر 2 وقتی طلسم خنثی کردم و رفتم که کینگ هانسلت رو تو چادرش ببینم صفحه سیا ه میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمی یوفته مجبورم با الت تپ از بازی بیام بیرون مشکل چیه

samadeniz

کاربر سایت
Jul 7, 2013
6

mreza

کاربر سایت
Oct 13, 2011
14
اینم لینک سیو کایران برید حاشو ببرید

میرید لود گیم میرید آخر لودهایی که سیو شده پایین صفحه

Witcher Saves.zip
عزیزم این فایل هارو اصلا تو بازی من نمیخونه یعنی اصلا توی بخش لود نشون نمیده.شایدنسخه ی بازی شما با نسخه ی بازی من فرق میکنه

mreza

کاربر سایت
Oct 13, 2011
14
بازی من witcher 2 هست

میری قسمت لودها آحر صفحه قشنگ با نام کایران معلومه

البته اول باید فیلهارو بریزی داکیومنت پوشه سیو
این کارا رو کردم.حتی یه دور کاملا سیو هارو حذف کردم فقط سیو شمارو تو پوشه گذاشتم بازم نخوند:(

anabis

کاربر سایت
Jul 28, 2013
1
نام
navid
سلام.بابا منم مثل شما این کی رین رو نمیتونم بکوشم.ازوقتی که بازی رو گرفتم تا الان سراین غول بیخود و جلفش گیرکردم

Matin Nasiri

کاربر سایت
Jan 8, 2013
60
نام
Matin
ایول بالاخره یه سایتی پیدا کردم که به مشکلات ویچر 2 بپردازه و تاپیکش هم فسیل نشده باشه :D

خب دوستان من تا وسطای چپتر سه رفتم و تا اونجا هرکسی سوال داشت جوابش رو میدم اما توروخدا یکی هم بیاد به من کمک کنه :( یه جایی توی چپتر سوم هست، باید یه سری رمز هایی رو یپدا کنیم ! من اونجا گیر افتادم کسی این بازی رو تموم کرده که بتونه بهم جواب بده؟ توروخدا سریع تر بیاید جواب بدید...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر