Call of Duty - Modern Warfare 3

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
من صبح که خواستم وصل شم 10 ثانیه هم طول نکشید!!

میشه محبت کنید من رو راهنمایی کنید لطفا..؟من 2 تا id دارم یکی امریکا دومش UK ولی می خوام وصل بشم fetching to server میده قبل از دستکاری مخابرات 5 ثانیه معطل نیمشدم ولی الان اصلا وصل نمیشه :( نت من هم 1mb هست ازش مطمئن هستم و مشکلی نداره محلمون هم سمت باغ فیض هست که زنگ زدم پشتیبانی میگه دیگه مشکلی از طرف افت سرعت مخابرات نیست و برطرف شده ولی متاسفانه هنوز من مشکل دارم :(

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
میشه محبت کنید من رو راهنمایی کنید لطفا..؟من 2 تا id دارم یکی امریکا دومش UK ولی می خوام وصل بشم fetching to server میده قبل از دستکاری مخابرات 5 ثانیه معطل نیمشدم ولی الان اصلا وصل نمیشه :( نت من هم 1mb هست ازش مطمئن هستم و مشکلی نداره محلمون هم سمت باغ فیض هست که زنگ زدم پشتیبانی میگه دیگه مشکلی از طرف افت سرعت مخابرات نیست و برطرف شده ولی متاسفانه هنوز من مشکل دارم :(
ببین بعضی وقت ها که کلا گیر داره ...یه چند بار تلاش کن به نظرم وصل میشه:d
یعنی هر کار می کنی وصل نمیشه؟
ماله منم طول میده بعضی وقت ها..بعضی وقت هام سریع وصل میشه
بعدش هم سرعت که هم چین مهم نیست ping مهمه...اونم این بازی...ولی کلا فک کنم تو وصل شدن اولیه ping هم بی تاثیر باشه واسه اینکه هنوز تو بازی نرفتی که
من که خودم می رفتم تو مالتی پلیر اون کنار یه هشداری چیزی میداد که nat مودم رو تنظیم کن اونم تنظیم کردم دیگه به نظرم یکم راحت تر وصل میشم
حالا نمی دونم تاثیر داره یا نه:-/:-/

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
ببین بعضی وقت ها که کلا گیر داره ...یه چند بار تلاش کن به نظرم وصل میشه:d
یعنی هر کار می کنی وصل نمیشه؟
ماله منم طول میده بعضی وقت ها..بعضی وقت هام سریع وصل میشه
بعدش هم سرعت که هم چین مهم نیست ping مهمه...اونم این بازی...ولی کلا فک کنم تو وصل شدن اولیه ping هم بی تاثیر باشه واسه اینکه هنوز تو بازی نرفتی که
من که خودم می رفتم تو مالتی پلیر اون کنار یه هشداری چیزی میداد که nat مودم رو تنظیم کن اونم تنظیم کردم دیگه به نظرم یکم راحت تر وصل میشم
حالا نمی دونم تاثیر داره یا نه:-/:-/

من همه تنظیماتم روی default هست و مینویسه your nat type is open ولی تو fetching گیر میکنم اصلا وصل نمیشه بعد هم که خیلی کلید میکنم eror میده که سرورهای cod فعلا موجود نیستن و offline هست..!!! که واسه من خیلی عجیبه همچین eror ای..!!

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
من همه تنظیماتم روی default هست و مینویسه your nat type is open ولی تو fetching گیر میکنم اصلا وصل نمیشه بعد هم که خیلی کلید میکنم eror میده که سرورهای cod فعلا موجود نیستن و offline هست..!!! که واسه من خیلی عجیبه همچین eror ای..!!
کلا قبول دارم که گیر داره آنلاینش
من هم می خوام وصل شم مثلا بعضی وقت ها 2-3 بار این error رو میده بعد وصل میشه
ولی وقتی وصل بشی دیگه مشکلی نیس

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
این مشکل فقط در ایران عزیز هستش و کیفیت برتر isp ها رو نشون میده که چه جوری هنوز جاهای هستن که اینترنت با سوخت نفت و گازویل کار میکنه............برای من که به هیچ سرور بازی وصل نمیشد که الان بهتر شده

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
این مشکل فقط در ایران عزیز هستش و کیفیت برتر isp ها رو نشون میده که چه جوری هنوز جاهای هستن که اینترنت با سوخت نفت و گازویل کار میکنه............برای من که به هیچ سرور بازی وصل نمیشد که الان بهتر شده

والا من تو فروم IW بودم میگفتن سرورهای acti مشکل پیدا کرده و کلی حرفو حدیث..!!خود خارجی ها هم با مشکل برخوردن..!!فروم IW رو حتما بخونید شاید چیزی دستگیرتون بشه.یه سری ها میگفتن سرورهای acti با مشکل هک روبرو شده و یه سری میگفتن مورد حمله قرار گرفته..!!والا فعلا که من بدبخت نمیتونم بازی کنم تازه من cod elite هم دارم 80 تومان پول اضافی هم دادم به این elite اگه دیگه نتونم بازی کنم نمی دونم چیکار باید بکنم :(

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
والا من تو فروم IW بودم میگفتن سرورهای acti مشکل پیدا کرده و کلی حرفو حدیث..!!خود خارجی ها هم با مشکل برخوردن..!!فروم IW رو حتما بخونید شاید چیزی دستگیرتون بشه.یه سری ها میگفتن سرورهای acti با مشکل هک روبرو شده و یه سری میگفتن مورد حمله قرار گرفته..!!والا فعلا که من بدبخت نمیتونم بازی کنم تازه من cod elite هم دارم 80 تومان پول اضافی هم دادم به این elite اگه دیگه نتونم بازی کنم نمی دونم چیکار باید بکنم :(
اگه اینجوری بوده که باز جای امیدواری هستش ..........نمیدونم چرا برای من به هیچ سرور بازی وصل نمیشد که دیگه الان مشکلی ندارم

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوست عزیز چندبار امتحان کن،یه بار 15 دقیقه معطل شدم تا به سرور وصل شد

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
من که هنگ کردم=))
یه روز مثل آدم وصل میشه بعد یه روز اصلا وصل نمیشه:((
به isp ایم شک کردم که چکش کردم دیدم همه چیزش از سرعت گرفته تا پینگ عالیه ولی این رو fetching profile یهو گیر میکنه 380 میده
کلا خارجی هام مشکل دارن...
فروم رو که خوندم کلا بازی مشکل داره...
این ماه از شانس ما آنلاین بازی ها اینجوری شد یهو..وگرنه تا الان که مشکلی نداشتیم:(

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
من که هنگ کردم=))
یه روز مثل آدم وصل میشه بعد یه روز اصلا وصل نمیشه:((
به isp ایم شک کردم که چکش کردم دیدم همه چیزش از سرعت گرفته تا پینگ عالیه ولی این رو fetching profile یهو گیر میکنه 380 میده
کلا خارجی هام مشکل دارن...
فروم رو که خوندم کلا بازی مشکل داره...
این ماه از شانس ما آنلاین بازی ها اینجوری شد یهو..وگرنه تا الان که مشکلی نداشتیم:(
من به چند تا از فرند هام که خارجی هستن pm دادم گفتن که مشکلی نداریم و راحت بازی میکنیم .............

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر