Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
والا من که خیلی خوشم نیومد . هیتمن های قبلی خیلی وسیع تر از این بودند . کجا هاش یاد ارخام سیتی میافتادی :-/
مثلا این که از دریچه ها میرفتی داخل.مثلا اینکه با اشعه X دشمن ها رو از پشت دیوار میدیدی.مثلا وقتی یکی از باس ها تو رو میکشت و بعد میاد بالای جسدت و یه چیزی بهت میگه ، و درگیری های تن به تن و دکمه زنی ها.
...
همین المان ها باعث میشه دیگه نتونی هیتمن های قدیمی رو بازی کنی.چون اونجا احساس میکنی که بعضی از چیزهای مهم رو در دسترس نداری.مثلا نمیتونی کاور بگیری. واسه همین احساس میکنی که این بازی ، نسخه ی بهتر و کامل تری بود.
از لحاظ سختی به نظرم این بازی خیلی سخت بود.من که یا فحش میدادم یا کنسول رو از power خاموش میکردم وقتی کم میاووردم:d

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
مثلا این که از دریچه ها میرفتی داخل.مثلا اینکه با اشعه X دشمن ها رو از پشت دیوار میدیدی.مثلا وقتی یکی از باس ها تو رو میکشت و بعد میاد بالای جسدت و یه چیزی بهت میگه ، و درگیری های تن به تن و دکمه زنی ها.
...
همین المان ها باعث میشه دیگه نتونی هیتمن های قدیمی رو بازی کنی.چون اونجا احساس میکنی که بعضی از چیزهای مهم رو در دسترس نداری.مثلا نمیتونی کاور بگیری. واسه همین احساس میکنی که این بازی ، نسخه ی بهتر و کامل تری بود.
از لحاظ سختی به نظرم این بازی خیلی سخت بود.من که یا فحش میدادم یا کنسول رو از power خاموش میکردم وقتی کم میاووردم:d

وای با این حرفات هوس کردم دوباره بازی کنم .
ولی بازی که خیلی اسون بود . من رو اخرین درجه سختی بازی میکردم.

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
...

این هیتمن با تمام مواردی که ذکر کردی به پای قبلی ها نمیرسه وسعت نقشه,حرکت اروم تر در حالت sneak(واقع گرانه تر) طراحی مراحل تماماً مزیت های نسخه های قبلی نسبت به این هیتمن هست
ولی با این حال هنوز هم یک سروگردن از بازی های دیگه در این سبک بالاتر است(در اخرین درجه سختی).

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان یه قسمتی رو گیر کردم 2تا کلت هست که باید از جعبه درشبیاری که قفله چطوری اینکارو کنم؟

راه اول - شما برید با اون دختره مسابقه بدی و به امتیاز 700 برسی(اگر اشتباه نکنم)
راه دوم= بصورت مخفیانه این پیرمرد را بکشی در اتاقش و از توی گاوصندوق که داره کلید را برداری و جعبه را باز کنی.

راه بازهم داره ...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
81437058524946588464.jpg

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
کجا پیداش کردی؟
همون مرحله که باید بری اسلحه های خودتو از توی ویترین در بیاری...دقیقا همونجا که با دختره مسابقه میدی...هر کاری کردم دیدم به امتیاز نمیتونم برسم و بیشترین امتیازی ک زدم 10 تا مونده بود به فول امتیاز...خلاصه اعصابم خورد شد یه تیر حروم دختره کردم بعد همه ریختن سرم(مبتدی ترین راه مبارزه با دشمن...:d) و منم دونه دونه کشتم همشونو تا به دوست عزیزمون لینچ رسیدم...:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر