Call of Duty : Black Ops | Zombie | PS3

amir aghasi

کاربر سایت
Aug 13, 2011
13
سلام زامبي بازان عزيز:d
خواهشن يكي منو راهنمايي كنه.
من از تو يوتيوب يه فيلم دانلود كردم.توش يارو رفته توي حياط جعبه رندم كجاست رففته بود بالاي ديوار اون ديگه زامبي ها نميتونستن بزننش.يكي ديگه هم بود توي سالن اصلي جلوي پرده سينما يه ميز هست روش يه تفنگ هست كه پول ميگيره زامبي ها رو ميزنه رفته بود بالاي اون.نميدونم يارو چه جوري رفته بود.جلل خالق:-o.
كسي ميدونه چه جوري بايد اون كارا رو بكنم.؟من خودم تا لول 46 رفتم.ديگه بيشتر از اون نميشه زنده بمونه مكس امو نميده تير كم مياري.با تله هم نميشه پول كم ميار يا توي راه گيرت ميندازن.كسي ميدونه چه جوري بايد زنده موند.لطفا راهنماييم كنيد.

mamad_35

کاربر سایت
Apr 29, 2011
15
نام
mohammad
برای این کارا باید بازیت اپدیت نباشه فقط اینا نیست خیلی کارای دیگم میشه کرد که تو یوتیوب سرچ کنی میبینی با آموزش

DR.richtofen

کاربر سایت
Apr 2, 2012
2
ولي به نظر من بر عكس مال waw راحت ترهتو مپ der riese با يك واندر ويف و ray gun حداقل تا 35 ميشه رفت

سلام پچه ها من خودم عاشقه نقشه kino de toten ام مبیش از 20 فیلم تویه یوتوب در باره پایان بازی دیدم. بچه ها بازی اینتوری نیست که هر کی راند بالاتر بری می بری و در کل بگم بازی رکوردی نیست تویه سایت کالاف دیوتی خوندم ما باید به دنبال سرنخ هایی در بازی بگردیم که باعث رسیدن به هدف می شه من الان یه فیلمی از یوتوب براتون می زارم . اول یارو نوشته هایه رویه دیوارو توضیح می ده بعد چیزایو که وقتی در حال منتقل شدن توسط دستگاه زمان می بینیو ... و بعد فیلم هایی که تویه اتاقا پیدا می کنن . و شهاب سنگا. ببینین خیلی جالبه.

Black Ops Secrets: Easter Eggs: Kino Der Toten (Theatre of the Dead) Part.1 - YouTube

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
کسی هنوز زامبی بازی میکنه ؟
من یدونه تروفیه زامبی مونده بگیرمش پلات میشه...
همون سرنگه رو که باید آپدیت کنیم و اینا...
اگه کسی هست بگه بازی کنیم با هم ;)

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
کسی هنوز زامبی بازی میکنه ؟
من یدونه تروفیه زامبی مونده بگیرمش پلات میشه...
همون سرنگه رو که باید آپدیت کنیم و اینا...
اگه کسی هست بگه بازی کنیم با هم ;)
پوست من کنده شد این bo رو پلات کنم:d
کدوم سرنگ رو میگی؟

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
از اول نشستم هر چی نوشته بودید رو خوندم و دیدم هیچ کدومتون زره ای زامبی بلد نیستید ایا شما بلدید بدون پچ و اپدیت برید رویاسانسور به ایستید و کسی نتونه بزنتتون ایا شما بلدید بدون پچ و اپدیت برید از اسانسور بالا و هر چقدر دلتون خواست بمونید تو اتاق فیلم برداری به قوله یکی از دوستامون زامبی اونجور نیست که هرکی بیشتر بره بالا برندست زامبی باید دنبال سر نخ هایی بگردید نوشته های روی دیوارهارو بخونید فیلم های که جمع کردید رو جایی استفاده کنید ایا شما بلدید داخل اسانسور به ایستید و بزنید برق اسانسور بی اد وشما بالا نرید و زامبی ها با برق اسانسور بمیرن ایا شما بلدید 50 تا زامبی رو با خودتون دوست کنید و علیه دیگر زامبی ازشون استفاده کنید ایا شما بلدید سنتری گان بزارید من که هیچ کدوم از این هارو بلد نیستم اگه شما بلد شدید به من بگید منم یاد بگیرم:d

Mamad_motori

کاربر سایت
Mar 21, 2013
2
سلام اقا کسی پیدا میشه که واقعا بازی زامبیش خوب باشه که با هم رکورد خوبی بزنیم من الان تا 47 رکورد زدم بدونه هیچ تقلبی اگه کسی هست منو ادد کنه
Psn:mamad_motori

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام اقا کسی پیدا میشه که واقعا بازی زامبیش خوب باشه که با هم رکورد خوبی بزنیم من الان تا 47 رکورد زدم بدونه هیچ تقلبی اگه کسی هست منو ادد کنه
Psn:mamad_motori
bo1 هستی ؟
اگه اره منو ادد کن:hitman_7575

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر