Call of Duty : Black Ops | Zombie | PS3

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
در مورد بلک اپس مورد اول برای خودم همینجوزی باز شد ..........تمام مپهاشو میشه به صورت انلاین بازی کردوبقیه مپهاشو باید دانلود کنی که هر کدوم تو استور امریکا 15 دلار.........راستی هم میشه انلاین بازی کنی هم افلاین......مورد اخر هم میتونی این کارو بکنی .....فکر کنم باید اپدیتی چیزی کنی......

بازم توضیح بدید هنوز کاملا متوجه نشدم
ممنونم

grd

کاربر سایت
Jun 10, 2009
36
نام
سعید دشتی
آقا من هر کاری میکنم نمیتونم با 2 تاps3 چهار نفره شبکه بازی کنم،فقط 3 نفره میشه!!!
فک میکنین مشکل کجاست،دسته ها هم اصلیه!فریمورم rebug!

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
چه طور میشه سیو کامل این بازی و سایر یازی های ps3 رو گیر اوورد؟

نمیدونم تو اینترنت باشه یانه اما میتونی از کسی که ps3 داره توسط یه فلش سیوها رو بگیری

آقا من هر کاری میکنم نمیتونم با 2 تاps3 چهار نفره شبکه بازی کنم،فقط 3 نفره میشه!!!

خب شما داری spilet screen بازی میکنی! بعید میدونم شدنی باشه :-/

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
سلام
اگه میشه یکی منو راهنمای کنه من برای اولین بار دیروز بهpsnوصل شدم وتوی زامبی block ops یه خورده حرفیم حالا می خوام مپهای دیگشو بازی کنم ولی نمی دانم چطور ی باید دانلود کنم راستی اگه پولی است باید من کدام کشور حساب داشته باشم بعد روش دانلود مرحله به مرحله اگه میشه بگید
اینم یه رمز از بازی زامبی:وقتی داری تو اون جعبه که اسلحه هارو تعویض میکنی در ps3با اون دکمه که نارنجک میندازی هم زمان دکمه مربع وشوک پایین فشار بده می توانی یه اسلحه اضافی داشته باشی این کد تووی xbox هم اجرا میشه من خودم نزدیک 10اسلحه گرفتم

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
سلام
اگه میشه یکی منو راهنمای کنه من برای اولین بار دیروز بهpsnوصل شدم وتوی زامبی block ops یه خورده حرفیم حالا می خوام مپهای دیگشو بازی کنم ولی نمی دانم چطور ی باید دانلود کنم راستی اگه پولی است باید من کدام کشور حساب داشته باشم بعد روش دانلود مرحله به مرحله اگه میشه بگید
اینم یه رمز از بازی زامبی:وقتی داری تو اون جعبه که اسلحه هارو تعویض میکنی در ps3با اون دکمه که نارنجک میندازی هم زمان دکمه مربع وشوک پایین فشار بده می توانی یه اسلحه اضافی داشته باشی این کد تووی xbox هم اجرا میشه من خودم نزدیک 10اسلحه گرفتم
شما باید یه psn کارت بخری که اگه امریکا انتخاب کردی اکانت رو هر dlc حدود 15 دلار هستش البته باید ریجن اکانت هم با بازیت یکی باشه

• Like
Reactions: ASYLUM MANAGER

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
سلام
نه تهران نیستم اگه میشه یه سایت معتبر دراین زمینه بهم معرفی کنی

---------- نوشته در 01:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:12 PM ارسال شده بود ----------

آخرین ویرایش:

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سلام
نه تهران نیستم اگه میشه یه سایت معتبر دراین زمینه بهم معرفی کنی

---------- نوشته در 01:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:12 PM ارسال شده بود ----------

http://www.game-ir.com/

این سایت معتبر هستشl-)ثبت نام کن...به حسابشون پول بریز...همون موقع کد رو میفرستن روی موبایلت

فقط یادت باشه که قبل از خریدن psn card ریجن دیسکت رو نگاه کنی(ریجن 1 مال امریکا هست وباید کارت امریکا تهیه کنی و ریجن 2 مال اروپا هست که در این صورت باید کارت انگلیس رو بخری)

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
کسی میتونه تمام رمزهای بازی رو تو مپ های مختلف بگه خیلی بدردم میخوره *اگه میدونید خواهشن بگید*

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
آقا من تازه بلک اوپس رو گرفتم هرچی تو مود زامبی میرم هیچکی رو پیدا نمیکنه:( در صورتی که تو مولتی مثل آب خوردن بازی پیدا میکنه اونم فول 12 نفره
هرسه تا مپ باز تو مد زامبیرو هم پیدا کردم 2-3 دقیقه هم منتظر بمونم حتی یه نفر هم نیست که باهاش بازی کنم=((
خواهشا راهنمایی کنید

---------- نوشته در 02:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:56 PM ارسال شده بود ----------

آقا من تازه بلک اوپس رو گرفتم هرچی تو مود زامبی میرم هیچکی رو پیدا نمیکنه:( در صورتی که تو مولتی مثل آب خوردن بازی پیدا میکنه اونم فول 12 نفره
هرسه تا مپ باز تو مد زامبیرو هم پیدا کردم 2-3 دقیقه هم منتظر بمونم حتی یه نفر هم نیست که باهاش بازی کنم=((
خواهشا راهنمایی کنید
کمک!!!!:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر