Call of Duty : Black Ops | Zombie | PS3

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
من یکم بازی کردم البته من dlc قبلو بازی نکردم

یه تفنگ جدید داده که در کل 25 تا فک کنم تیر داره بعد وقتی شلیک میکنی بعضی از زامبی ها میمیرن بعضی هاشونم کوتوله میشن

نکته دومم اینه که یه زامبیه از توو زمین میاد بیرون که اولش آتیش فوران میکنه :-s بعدشم من با این تفنگ 3 تیر نثارش کردم و دو نفره دیگم کلی بهش تیر زدن تا مرد :(

کلا از اینکه یه چیزی نخواد بمیره بدم میاد ..مسخرست این همه تیر بزنی نمیره تازه ما هنوز نیومده بیرون شروع کردیم بهش تیر زدن .. چشاش از انتقام برق میزد:-s

خدا میدونه میخواست چه ژانگولر بازیی در بیاره ... زیاد بازی نکردم هنوز لووپو(مپو دور بزنیم loop) پیدا نکردم

بیاین بازی کنیم

------------------------------------------------

راستی من اصل ماجرارو نمیدونم .. قرار چیکار کنیم ؟:d

آخرین ویرایش:

amir aghasi

کاربر سایت
Aug 13, 2011
13
الووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو.كسي نيس جواب منو بده.تو قسمت gran turismo 5 هم سوال پرسيدم اونجا هم كسي جوابمو نداد)x

amir aghasi

کاربر سایت
Aug 13, 2011
13
منم با دوستم تا لول 38 رفتم.همينجوري داشتيم بازي ميكرديم كه گوشي دوستم زنگ زدو از بد شانسي ما مجبور شد بره.همونجوري كنسولو خاموش كردم.راهي نداره بشه بازي رو سيو كرد؟

SoroshBC

کاربر سایت
Jul 3, 2011
207
هی !
ID م عوض شده .
lXxCannibalXxl
( اون دو تا L ان )
بیشتر KINO DER TOTEN
تا 25 اینا راحت تنها میرم .
اما اینایی که باهاشون بازی می کنم همه نوبن !
به زور 200 بار تا 20 میمیرن !
یه پرو بیاد بزنیم تا 50 بریم .
یه خروجی چیزی داره !

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
هی !
ID م عوض شده .
lXxCannibalXxl
( اون دو تا L ان )
بیشتر KINO DER TOTEN
تا 25 اینا راحت تنها میرم .
اما اینایی که باهاشون بازی می کنم همه نوبن !
به زور 200 بار تا 20 میمیرن !
یه پرو بیاد بزنیم تا 50 بریم .
یه خروجی چیزی داره !

داداش با این نت نمیشه !! منو بچه ها همیشه تا 25 که میرسیم دو تا مون حداقل time out میشیم !!

من تا حالا بیشتر از 6 بار تو مراحل بالای 20 کیک شدم , اعصاب واسم نمونده !! مثلا 20000 امتیاز و دو تا اصلحه تووپ !! بعد کیک میشی

دیگه اگه نت هم راه بیاد برق خونه هاست میره !! کلا باید آفلاین بتونی !! مگر خیلی خوش شانس باشی که نت خراب نشه

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان زامبی باز سلام
من یه چند تو سوال داشتم میخواستم کمکم کنید حالا هرکی هرچی میدونه بگه
هر جوابی که باشه به من کمک میکنه
اول بگم که من گیم نت کوچکی دارم و بچه ها بیشتر زامبی بازی میکنند و واسه همین اگه کمکم کنید ممنون میشم
و اما سوالها
1- زامبی که در *cod 5 هست همون یک مپ رو داره یا مپهای دیگری داره که میشه از psn گرفت و *ایا رایگانه وچقدر حجم دانلودش هست
2- زامبی *cod bo *در بخش افلاینش 3 تا مپ داره *که اولی * Kino Der Toten *و دومی که وقتی کمپینگ رو تموم کردی ازاد میشه و اون سومی رو چجوری میشه بازی کرد ایا فقط انلاینه یا نه و کلا چند تو مپ داره که میشه انلاین بازی کرد وایا میشه این مپ ها رو *دانلود کرده و به صورت افلاین بازی کرد یا نه پولیه و فقط انلاینه کلا یه توضیحی بدید
3- واخر اینکه میشه مپی رو که در *cod 5 هست رو در * cod bo *منتقل کرد وبازی کرد ؟ چطوری؟*

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دوستان زامبی باز سلام
من یه چند تو سوال داشتم میخواستم کمکم کنید حالا هرکی هرچی میدونه بگه
هر جوابی که باشه به من کمک میکنه
اول بگم که من گیم نت کوچکی دارم و بچه ها بیشتر زامبی بازی میکنند و واسه همین اگه کمکم کنید ممنون میشم
و اما سوالها
1- زامبی که در *cod 5 هست همون یک مپ رو داره یا مپهای دیگری داره که میشه از psn گرفت و *ایا رایگانه وچقدر حجم دانلودش هست
2- زامبی *cod bo *در بخش افلاینش 3 تا مپ داره *که اولی * Kino Der Toten *و دومی که وقتی کمپینگ رو تموم کردی ازاد میشه و اون سومی رو چجوری میشه بازی کرد ایا فقط انلاینه یا نه و کلا چند تو مپ داره که میشه انلاین بازی کرد وایا میشه این مپ ها رو *دانلود کرده و به صورت افلاین بازی کرد یا نه پولیه و فقط انلاینه کلا یه توضیحی بدید
3- واخر اینکه میشه مپی رو که در *cod 5 هست رو در * cod bo *منتقل کرد وبازی کرد ؟ چطوری؟*
در مورد بلک اپس مورد اول برای خودم همینجوزی باز شد ..........تمام مپهاشو میشه به صورت انلاین بازی کردوبقیه مپهاشو باید دانلود کنی که هر کدوم تو استور امریکا 15 دلار.........راستی هم میشه انلاین بازی کنی هم افلاین......مورد اخر هم میتونی این کارو بکنی .....فکر کنم باید اپدیتی چیزی کنی......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر