من میخواهم یک گیم نت باز کنم.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
Pc هارو نمیخوام نو بخرم ولی یکیو میشناسم سیستم خوب متوسط میده با قیمت پایین گفته برات راه میندازم با ۱۰ تومن همه بازییم روش میاد
رفیقامم پول بده هستن
این دورو ورام گیم نت نیست چون تو روستاست
فقط میخوام ببینم میشه تو یه ماه ۱ تومن دراورد؟
بجز پنج شنبه جمعه ها بقیه روزا فقط بعد ظهر هستم

اگه گیمنت زدم چیکار کنم که موندگار باشن تو گیمنت
شما فرض کن روزی 12 ساعت کار کنی 6 تا pc داری و ساعتی 4 تومن شارژ میکنی تو یک ساعت میشه 24 هزار تومن تو 12 ساعت میشه 288 رندش میکنیم بشه 300:D اگر 12 ساعت فول مشتری داشته باشی که اینشالله خواهی داشت
خب تو یک ماه اگه هرروز کار کنی میشه 9 میلیون پول برق هم خیلی خیلی زیاد میگیریم مثلا 1 ملیون ( که بعید میدونم انقدر بشه اصلا 500 شاید بشه )
شما از همین الان بشین حساب کن چقدر هزینه میکنی و تو چند ماه سرمایت بر میگرده بعد فکر سود باش
و اینکه یه بدی هم که بچه های گیم نت دارن بعد 1 ماه پسر خاله میشن پول بده نیستن یا میگن شارژ کن فردا میدیم :D:))

3enator__se7en

کاربر سایت
Nov 15, 2018
11
شما فرض کن روزی 12 ساعت کار کنی 6 تا pc داری و ساعتی 4 تومن شارژ میکنی تو یک ساعت میشه 24 هزار تومن تو 12 ساعت میشه 288 رندش میکنیم بشه 300:D اگر 12 ساعت فول مشتری داشته باشی که اینشالله خواهی داشت
خب تو یک ماه اگه هرروز کار کنی میشه 9 میلیون پول برق هم خیلی خیلی زیاد میگیریم مثلا 1 ملیون ( که بعید میدونم انقدر بشه اصلا 500 شاید بشه )
شما از همین الان بشین حساب کن چقدر هزینه میکنی و تو چند ماه سرمایت بر میگرده بعد فکر سود باش
و اینکه یه بدی هم که بچه های گیم نت دارن بعد 1 ماه پسر خاله میشن پول بده نیستن یا میگن شارژ کن فردا میدیم :D:))
۱۲ سااااعتت؟؟؟؟ اونم همه pc ها؟؟؟؟
من خیلی تو گیم نت باشم ۵ ساعته
سرمایه ای هم که دارم از راه دیه به دست اومده

رفیقامم همشون از همین الان پسر خالن ولی مطمعنم پول میدن
پول برقم نمیدم برق غیر مجاز میکشم
فقط تو این موندم که یه ماه بیان دیگه نیان ولی فک کنم اگه معتادش بشن دیگه هر روز میان
ماهی یه تومن که درامد داشته باشم برام بسه آیا میشه ؟؟؟
ازین عینک واقعیت مجازیا بزارم خوبه؟قیمتش چقدره؟
خوراکیم کنارش بفروشم؟

gamenetsimorgh

کاربر سایت
Apr 19, 2023
12
راستش مشکلم فقط سالن ورزشیه که بچه ها همش تو اونجان
بزن بترکونش ...

یه آجر بچسبون به دیوار ورزشگاه ، .. بعد دسته رو بگیر سمتش و جهت چپ رو بزن ، تمام

یه مدت سیگار مجانی نذر یزید پخش کن تو محل معتاد شن دیگه نتونن ورزش کنن ، تمام

بی شوخی ، .. کسی جای کسی رو تنگ نمی کنه ، برعکس اون ورزشگاه بچه ها رو جمع می کنه و محل خوبیه برای تبلیغاتت و جور کردن مشتری ... امتحان کن : یه مسابقه ای چیزی بذار پول جایزه بده بعد ببین چطور آدم های جدیدی میبینی که از همون ورزشگاه اومدن

البته 6 تا pc جواب نمی ده ... مدل شما با بودجه ی کم باید ps4 بذاری با یه سیستم برای خودت که کارای کافی نتی مردم رو انجام بدی

(می دونم وقت تاپیک گذشته برای مدل های مشابه نوشتم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر